Erkek arkadaşım 3 senedir iğneli epilasyona gidicem diyorsun gidemedin bir türlü sende demesi ?

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
4.433
12.916
Ne insanlar var ne hayatlar var
Herkesi kendi yaşadığı aile gibi sanıyor yada çevresi gibi
Vay bee kk bağrında neler barındırıyon... :KK53:
 

jnkdfghl

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2020
376
544
40
Az önce normal bir şekilde telefonla konuşuyorduk. Napıyorsun dedi bende kaşlarımı alıyorum bıktım bu tüylerden artık dedim. Oda benim daha önce yüzüme lazer yaptığımı ve bundan mağdur olduğumu yüzüm birden tüy olduğunu biliyor. Ki onu geçtim kaç kez benide gördü kendisi üç senedir birlikteyiz çünkü . Daha sonra bana aaa bak reklamlarda gördüm ağda var bir tane yüzün tümüne yapiştırıyorsun alıyor tüyleri dedi . Bende ağda yapmam ben sevmiyorum iğneli epilasyona gidecegım dedim . Eee yavrum sende üç senedir gidicem diyorsun gitmiyorsun dedi bana ve güldü . Sanki benim çektiğim zorlukları hiç bilmiyormuş gibi . Dedim çok mu komik . Kapatıyorum telefonu dedim ve yüzüne kapattım . İnsan geriye arar bir özür dilerdi bunda oda yok . Ben istemezmiyim başlamak ama bulunduğum şehir küçük lazer yüzümü mahvetti pandemi de her yer kapalı ben daha ne yapayım. Şimdi bu erkek arkadaşıma ben ne diyeyim hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı etmeliyim ?
Kıl tüy muhabbetinin dibine verdiğim sevgilimin bu cevabı beni beni rahatsız etmezdi şahsen
 

Neyapsamkisimdi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2019
3.807
9.728
27
Öyle deme bak bana özelden 837366 tane mesaj atarak kocamın telefonunu istedi vermedim. Kocaları korumalıyız 😂
Geçmiş olsun kardeşim gece gece az daha kocasız kalıyordun git sarıl marıl şansa yaşıyoruz valla. Canım kocam. Asla vermem kimseye Bradimi.
 

sassyassyy

/* TODO: we need to write a title *\
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
6.989
31.420
Biri daha vardi forumda her erkekle sevistigini ve erkeklerin kendisine taptigini
filan saniyorduu. Halbuki bir kisim erkekler işin ucunda seks olunca her kadina tapiyor, bunlar da kendini bisey yaptim saniyor boyle boyle... 🙄🙄
off yazik ya anonim bir forumda kendini kanitlamak icin erkeklerin onun pesinde oldugunu iddia edip ovunmek...🤮🤮 bir de bu baska seviyeydi yani milletin kocasini istemek off yazarken bile cok garip gulesim geliyor ahsjshajaha kocani bana ver ne ahjahasjah

ben burda cok hayatsiz insan gordum ama bu tiplere cidden yazik.
 

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
17.196
102.609
Geçmiş olsun kardeşim gece gece az daha kocasız kalıyordun git sarıl marıl şansa yaşıyoruz valla. Canım kocam. Asla vermem kimseye Bradimi.
Olaydan hemen sonra gidip sevdim, kocacım az daha kumarda kaybediyordum seni dedim 😂 Neyse allah korudu da kaptırmadım herifimi
 

denizsonsuzlugu

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
410
517
Allahın emri peygamberin kavliyle beyimi istedi arkadaş ama vermedim 😂
Şimdi herseyi baştan okudum geldim konu sahibine öyle üzüldüm ki yazık ben dalga geçtiğini alay edip güldüğünü falan düşünmüyorum çok çok mutsuz biri hatta intihar eşliğinde bile olabilir böyle hissettim hiç normal değil kendisi allah çevresindekilere sabır versin
Aptala herşey kolay
aptal aptal olduğunu farkında değilki olan etrafındakilere oluyor Allah’ta bu kızımızın ailesine çevresindekilerine büyük büyük sabırlar versin yazdıklarını okuyunca ben utandım ne diyelim rabbim zeka vermemişse yapacak birsey yok..
seviyesine inmemekle iyi yapmışsınız zira konu Sahibinin bir seviyesi olduğunu düşünmüyorum
rabbim şaşırtmasın 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 

Leame

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.900
1.829
Konu sahibinin amacı bu zaten böyle.diyor ki ortalık karısısın
Konu sahibi de forumun gazla çalıştığının farkında demekki , şikâyet var sitesinde bile bununla ilgili forum hakkında bi sürü şikayet var .
Yorum kasmak, sirf cok bilgece veya komik gorunsun diye yazmis olmak icin yazanlar , konu dışında başka polemikler yaratmak vs. Kişisel saldırı ve düşünce hürriyetine hakaret vb .
Bu tarz konular açılsın da yorum yapayım diye pusuda bekleyen üyeler bile okudum. Konu sahibine bu malzemeyi verenler sağolsun yani.