erkek arkadaşım bana sevildiğimi hissettirmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

overthinkerbirisi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2022
46
-13
merhaba kadınlar kulübü üyeleri, başka bir sebepten buralara uğramıştım fakat sohbetinize doyum olmuyor 🥺 benim kafamı kurcalayan ufak tefek şeyler var...

öncelikle biz erkek arkadaşımla beş aydır birlikteyiz, belki beş ay için çok erkenci davrandık ama hayatımın aşkı olduğunu düşünüyordum onu çok sevdim. aynı sınıftayız ve ilk başlarda sürekli görüşüyorduk, öyle ki eve çok geç girdiğimden ebeveynlerimle sürekli gerilirdik. hiç umrumda değildi ama onu öyle çok seviyordum ki, her şeyi onunla yapmak isterdim. benim için çok travmatik olan bekaret muhabbetini bile onunla aştım, hiç umrumda olmamıştı.

flört dönemini çok kısa tuttuğumuz için ilişkide birbirimizi tanıdık, öncelikle çok gerçekçi bir insan. hiçbir şeyde duygusal bakmaz ve herhangi bir sorunum olduğunda sadece çözüm odaklı konuşur, oysa ki tek duymak istediğim yanımda olduğudur. ikinci olarak bana sevgisini hiç yansıtmaz. beni sevdiğini söylemez, davranışlarında bunu hissettirmez. zamanında bir kız kalbini kırmış ondan sonra kimseye sevgisini yansıtamamış falan. dışarıda bana hiç temas etmez, iki arkadaş gibiyizdir. evde de sadece cinsel açıdan yaklaşır ve herhangi bir sorunda eski konuları da sürekli açar.

şu anda ayrılığın ucundayız ve ben şu an çözüm odaklı bakamıyorum çünkü beni çok yormuş durumda. ne yapmam lazım bilmiyorum, sizce değişebilir mi? yine bir şans daha vermeli miyim?

ayrıl bebeğim, direkt yol ver dallamaya... zırlarsa da acıma nitekim muhtemelen cinsellik için zırlayacak bir iki yüzüne gülecek sonra yine aynı tas aynı hamam. sakın bekaretten ötürü falan kendini mecbur hissetme artık kimse takılmıyor böyle şeylere. ruhunu emer bu insan senin genç yaşta çürürsün.

ayrıl bebeğim, direkt yol ver dallamaya... zırlarsa da acıma nitekim muhtemelen cinsellik için zırlayacak bir iki yüzüne gülecek sonra yine aynı tas aynı hamam. sakın bekaretten ötürü falan kendini mecbur hissetme artık kimse takılmıyor böyle şeylere. ruhunu emer bu insan senin genç yaşta çürürsün.
yok tek sorunum şu an aynı ortamlara düşecek olmamız, onun dışında umrumda değil zaten ben bunun kararını kendim verdim. kendim aşmam gereken bir şeydi be kendim aştım. yoksa ömür geçmez onunla... ama yine de içimden bir ses düzeltebilir diyor ki imkansız geliyor.

değilim, düşünmekten kafayı yiyeceğim...
Altı üstü sevgili ya daha 5 aylık neyini bu kadar düşünüyorsunuz? Millet çocuğunun babasını boşuyor sevgisini göstermiyor diye. Sizin şimdi bulutların üstünde olmanız lazım aşktan. Adam şimdiden sevgi göstermiyor. Hoş ben sevdiğini düşünmüyorum size sundukları saçma sapan bahaneler. Gerçekten sevdiği birini bulunca etrafında fino gibi gezer. Havası size, basın tekmeyi gitsin. Bir de aynı sınıftan, aynı işyerinden kimseyle çıkmayın ya hep kaos hep dram 🙄

yok tek sorunum şu an aynı ortamlara düşecek olmamız, onun dışında umrumda değil zaten ben bunun kararını kendim verdim. kendim aşmam gereken bir şeydi be kendim aştım. yoksa ömür geçmez onunla... ama yine de içimden bir ses düzeltebilir diyor ki imkansız geliyor.
düzelmez. elin oğlunu düzelir diye uğraşana kadar dışarda ne yakışıklılar vardır ben evli olmasam ondan ona uçarım valla :KK70:

Altı üstü sevgili ya daha 5 aylık neyini bu kadar düşünüyorsunuz? Millet çocuğunun babasını boşuyor sevgisini göstermiyor diye. Sizin şimdi bulutların üstünde olmanız lazım aşktan. Adam şimdiden sevgi göstermiyor. Hoş ben sevdiğini düşünmüyorum size sundukları saçma sapan bahaneler. Gerçekten sevdiği birini bulunca etrafında fino gibi gezer. Havası size, basın tekmeyi gitsin. Bir de aynı sınıftan, aynı işyerinden kimseyle çıkmayın ya hep kaos hep dram 🙄
evet çok haklısınız ben de öyle düşündüğümden çok garip geliyor, korktuğum aynı ortam işte...

Seviyor ama cinsellik için seviyor . Kolay kolay ayrılmaz da senden bu. Seks hayatı sekteye uğrasın istemez .ayrıca 5 ay için hayatımın erkeği falan demek için çok erken bence .ayrılmazsan böyle devam eder gider , taki başkasını bulana kadar .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X