Erkek arkadaşım birden değişti ne yapacağımı bilmiyorum.. yardım edin lütfen...

deniz132

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
17
1
Hikayeyi baştan anlatacağım önce. Ben 15 yaşındayım we erkek arkadaşım da benden 4 yaş büyük. Benim yakın arkadaşlarımın birinin kuzeni. 1 aydır çıkıyoruz. we hep msnde konuşuyoduk ilişkimizin başından beri. her zaman beni çok sewdiğini we hiç bırakmayacağını söylüyordu. we bana da sen de beni bırakma falan diyordu. Akşamları bizim evin önünden falan geçiyordu. Anlayacağınız çok ilgiliydi ve bana değer werdiğini düşünüyordum. Ama birden bire herşey değişti. ilk başta 2 gün boyunca msn açmadı. ben meraklandım tabi... 3. gün açtığında ise çok ters davranmaya başladı. Ne söylesem tersledi. Neyin var diye sorunca bilmiyorum, bi süre benim için üzülme gibi cevaplar werdi. sanki karşımdaki 4 gün önce seni seviyorum diyen kişi değildi. ben de o sinirle o yakın arkadaşıma gittim. kuzeninin neyi var diye. o sordu ona telefonla ama ona da bişey söylemedi yok bi şey salla gitsin sorarsa bilmiyorum de falan dedi. Aynı günün akşamı yine msn açtı. ben hep alttan aldım neden böyle davrandığını sordum. sonunda olayı anlattı. eski sevgilisi buna seni sewiorum die msj atmış. bu da benim zaten sewgilim war falan demiş. kafası karışmış. özürler fln diledi beni üzdüğü için. ertesi gün eskisi gibi olma dilekleri içinde bitirdik günü. ertesi gün sabah iyi sayılırdık ama akşam yine tartışmaya başladık. bu tartışmalarımız toplam 3 gün sürdü. beni sewior musun dedim. ewt dedi. insan sewdiğine böyle mi davranır dedim davranmaz dedi. sen niye böyle yapıosun dedim bilmiyorum dedi. ayrılmak istiyor musun dedim hayır dedi. sonra bende ona soğuk davranmaya başladım ama kesinlikle kırıcı davranmadım fln derken 1 hafta küs kaldık. daha sonra bana geri dönmek istediğini söyledi. özürler diledi. ben de tamam dedim. we ertesi gün ilk defa yüzyüze gelip buluştuk. yaptıkları için özür diledi. eski sevgilisyle ilgili olmadığını söyledi. ne yaptığını bilmediğini o süreç içinde ailesiyle bile konuşmadığını söyledi. ben de affettim. ama şimdi buluşmamızın üstünden 3 gün geçti. we 3 gündür msnini açmıyor yine. sizce bana değer weriyor mu? napmaya çalışıyor? yardım edin lütfen...:gitme::gitme:

naptın sen ya
yasım 15 dıyosun 15 yasında mı baslıyosunuz artık cıkmaya
her neyse askın yası yok dıyıp gecelım

eskı sevgılısının sevıyorum demesınden etkılenmıs
bır o kadar da senı kıramamıs bır cocuk goruyorum

bence ayrılın

Canım ya daha 15 yaşındasın kimler gelir,kimler geçer..
Daha 1 ayda bu kadar dengesiz davranan bir erkek için hiç uğraşma,kapıyı göster gitsin..
Derslerine çalış,kendini geliştir,arkadaşlarınla gez dolaş..
Büyüdükçe böyle erkeklerin ne kadar çocuk olduğunu anlayacaksın..
Hadi bakalım üzülme.. :1rolleyes:

Canım benim bu kadar takılma ilerde zaten uğraşıcaksın erkeklerle şimdiden ne bu acele ..
Kendini yıpratma bence ; harıl harıl ders çalışma zamanın senin sevgili edinip dert edinme değil ....
Hadi bakalım arkadaşlarınla eğlenmene bak ne işin var şimdiden ilgili ilgisiz aman canım ya derdin mi yok allasen

Msn açmamak artık ilgisizlik anlamına geldi
21 yaşındaki beni bile yaşlı hissettirmeye başladınız ya
ben 15 yaşında cep telefonum yoktu
yaşlanmışım ben
içimin böcüğü ölmüş resmen:roflol:

Hikayeyi baştan anlatacağım önce. Ben 15 yaşındayım we erkek arkadaşım da benden 4 yaş büyük. Benim yakın arkadaşlarımın birinin kuzeni. 1 aydır çıkıyoruz. we hep msnde konuşuyoduk ilişkimizin başından beri. her zaman beni çok sewdiğini we hiç bırakmayacağını söylüyordu. we bana da sen de beni bırakma falan diyordu. Akşamları bizim evin önünden falan geçiyordu. Anlayacağınız çok ilgiliydi ve bana değer werdiğini düşünüyordum. Ama birden bire herşey değişti. ilk başta 2 gün boyunca msn açmadı. ben meraklandım tabi... 3. gün açtığında ise çok ters davranmaya başladı. Ne söylesem tersledi. Neyin var diye sorunca bilmiyorum, bi süre benim için üzülme gibi cevaplar werdi. sanki karşımdaki 4 gün önce seni seviyorum diyen kişi değildi. ben de o sinirle o yakın arkadaşıma gittim. kuzeninin neyi var diye. o sordu ona telefonla ama ona da bişey söylemedi yok bi şey salla gitsin sorarsa bilmiyorum de falan dedi. Aynı günün akşamı yine msn açtı. ben hep alttan aldım neden böyle davrandığını sordum. sonunda olayı anlattı. eski sevgilisi buna seni sewiorum die msj atmış. bu da benim zaten sewgilim war falan demiş. kafası karışmış. özürler fln diledi beni üzdüğü için. ertesi gün eskisi gibi olma dilekleri içinde bitirdik günü. ertesi gün sabah iyi sayılırdık ama akşam yine tartışmaya başladık. bu tartışmalarımız toplam 3 gün sürdü. beni sewior musun dedim. ewt dedi. insan sewdiğine böyle mi davranır dedim davranmaz dedi. sen niye böyle yapıosun dedim bilmiyorum dedi. ayrılmak istiyor musun dedim hayır dedi. sonra bende ona soğuk davranmaya başladım ama kesinlikle kırıcı davranmadım fln derken 1 hafta küs kaldık. daha sonra bana geri dönmek istediğini söyledi. özürler diledi. ben de tamam dedim. we ertesi gün ilk defa yüzyüze gelip buluştuk. yaptıkları için özür diledi. eski sevgilisyle ilgili olmadığını söyledi. ne yaptığını bilmediğini o süreç içinde ailesiyle bile konuşmadığını söyledi. ben de affettim. ama şimdi buluşmamızın üstünden 3 gün geçti. we 3 gündür msnini açmıyor yine. sizce bana değer weriyor mu? napmaya çalışıyor? yardım edin lütfen...:gitme::gitme:

Bence sende salla gitsin..Acele etme bukarda yaşın henüz 15 bismillah yahu...

vur-kaç taktiği yada yakınlaş-uzaklaşta denilebilir
genelde teenage lere özgüdür, dalga geçiyo aklınca senle, durup dururken ayrılanlım falan derse şaşırma sen önce davran hatta
derdinmi yok ablacım ya, 15 yaşında erkek kaprisleriye uğraşmaya başlarsan erken yaşlanırsın valla
o değil sen ona kapris yap, kaprisini çekmeyenede bay bay de

Henüz 15 yaşındasın...Geleceğin için planlar yapmanın derslerine vakit ayırmanın en doğru zamanlarında erkek arkadaşının tribini anlamaya çalışarak üzülerek vakit geçirmemelisin tatlım..Bırak ne yapmak istiyorsa yapsın..Ailenin sevgi çemberi içinde atlacağına inanıyorum bunu..

her ne kadar eski sewgilisiyle ilgili olmadığını sonradan yalandadıysa da inanma.güzelim,onun her kafası karıştığında seni böyle üzecekse ooo çok üzülürsün.hayatının merkez,ne koyma onu we ona da bunu hissettir.

15 yaşındaki bir çocuk için (bence öyle)
19 yaşındaki bir delikanlı ile duygusal bir birliktelik içinde olmak çoook ama çok tehlikeli...
lütfen bu aşk işlerinizi bir 5-6 sene erteleyin..yararı olur ama zararı olmazkaydirigubbakcemile

daha ne X ler çıkar karşına diycem,
sen de ama bu çok farklı diyceksin..
15 yaşında aşka karşı değilim ben.
ama kontrollü olmalı herşey..
gözyaşı da aşka dahil..
böyle tecrübe edip olgunlaşıyor insan..

yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum . söylediklerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz. Ama beni derslerle işi olmayan biri sanmayın. aşk ve dersler arasındaki dengeyi koruyabildiğimi düşünüyorum ki zaten ilk erkek arkadaşım. dediğiniz gibi okullarda açılıyoki derslerime gerekli önemi vericem...

daha bi kere görmüşsün sürekli msnden yazışıyorsunuz bu senin erkek arkadaşın bile deil yahuu.
şimdiden böyle yapıyosa iş yok bu elemanda.
ayrıl gitsin derslerine daha çok odaklan üniversitede bulursun hayatının aşkını elbet

seni sevmiyor bence.. zaten bi insan 1 ayda birini sevemez ki.. seviyo diyelim ilgisiz bikere yok yok uğraşmaya değmez..

çoktan ikinizide idare etmeye başlamıştır kaydirigubbakcemile
zaten senin yaşın küçük :eek:lmaz:
saf olma canım.mutluluklar dileyip çek git.nasıl zorlanıyormusun ikimizi idare etmekte diye bir mesaj at.:nazar:
bak canım erkeklerin o yaşta derdi başka olur anlatabildim mi.senin yaşında tertemiz masum duygusallıklar besleyen biri gibi olamaz.
saf olmadığını anlasın.bırak bence.dengesiz insanmış.kafası karışmışmış kır kafasınıı.:kızgın:

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm benim erkek arkadaşın mı demeliyim bilmiyorum ama kapıyı göster bence
yaşın küçükse salak değilsin ya basbaya eski sevgilisininin etkisi altında kalmış
böyle biriyle zaten birlikte olunmaz tut ki oldun her eski sevgilisi msj attığında böyle triplere giricekse
sen çekemezsin
derslerine çalış tatlım :) güzel günler seni bekliyo olacaktır
unut gitsin

X