Erkek arkadaşım cinselliğe karşı soğuk mu?

Nurhafsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2017
41
42
Şu an üzülüyor olsanız da geleceğiniz adına sizin için çok daha iyisi olmuş, inşallah çok daha iyi insanlar çıkar karşınıza ve mutluluk sizinle olur

Melekk_34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2021
10
4
23
Gizli eşcinsel. Kendi de daha kabullenememiş belli ki.
Çok üzüldüm yaşadığınız üzüntü için ama geleceğiniz adına sevindim.
Sizinle ilgili bir durum değil bence de, ya hormonal bir durumu vardır ya da yönelimi farklıdır kabullenemiyordur.
Kolay atlatır mısınız bilemem, ama henüz çok yeni. Biraz zaman geçip toparlanınca farklı bakacaksınız. Geçmiş olsun, direkten döndünüz
Çok ağladım iki yılımı kaybettiğimi düşünerek gerçekten. Ama sorunlar hâlâ bitmiş değil onun ailesi bu kez beni sıkıştırmaya devam ediyor. Kimsenin telefonlarına çıkmıyor hiçbir şey anlatmiyormus neler oluyor doğruyu söyle vs diye. Bende gereken şeyleri annesine anlattım yeterince konuştum ne varsa dedim. Galiba oğullarının eşcinsel olduğundan şüpheleniyorlar ama kabullenemeyip benim üzerime geliyorlar ne yaptın ona diye. Ya ben ne yapabilirim ki bir erkeğe onu cinsellikten soğutacak?? Yok aşağıladin mi yok ilişki yaşadınız da kötü bir şey mi oldu gururunu mu kırdın.. ya beni bir kere bile isteyerek öpmeyen bir adamla ne ilişkisi ben bunun elini bile tutamiyordum.. çok bunaldım iftiraya uğramaktan korkuyorum inşallah böyle bir şey olmaz.

Poseidon7

Yinecokhaklıyım 😶
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2020
640
1.097
Çok ağladım iki yılımı kaybettiğimi düşünerek gerçekten. Ama sorunlar hâlâ bitmiş değil onun ailesi bu kez beni sıkıştırmaya devam ediyor. Kimsenin telefonlarına çıkmıyor hiçbir şey anlatmiyormus neler oluyor doğruyu söyle vs diye. Bende gereken şeyleri annesine anlattım yeterince konuştum ne varsa dedim. Galiba oğullarının eşcinsel olduğundan şüpheleniyorlar ama kabullenemeyip benim üzerime geliyorlar ne yaptın ona diye. Ya ben ne yapabilirim ki bir erkeğe onu cinsellikten soğutacak?? Yok aşağıladin mi yok ilişki yaşadınız da kötü bir şey mi oldu gururunu mu kırdın.. ya beni bir kere bile isteyerek öpmeyen bir adamla ne ilişkisi ben bunun elini bile tutamiyordum.. çok bunaldım iftiraya uğramaktan korkuyorum inşallah böyle bir şey olmaz.
Sizi gerçekten tebrik ediyorum. Burda ne diller dökülüyor ama insanlar kaybetme korkusuyla mantıklı düşünemeyip göz göre göre mutsuzluğu seçiyor. Şuan da canınızın acıması, mutsuz olmanız çok normal ama ilerde şükredeceksiniz. Lütfen ailelerin araya giriip sizi tekrar kandırmasına izin vermeyin. Lütfen kafanız karışırsa ilerde Bambaşka biriyle çok mutlu olduğunuzu hayal edin. İnanın geçiyor...

pinkpisces

Third time's the charm <3
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2015
709
673
Bence eşcinsellik vs konusuna çok fazla vurgu yapmayın, en hafifi çocuğuma iftira atıyor denebilir. Aciklamanizi yapmışsınız, aileniz de anladığım kadarıyla yanınızda. Bence şu noktada telefonları dahi açmak zorunda değilsiniz. Kaldı ki insanlar sırf yakınlık hissetmediği için de kadın olsun erkek olsun nişan atabilir, boşanabilir.
Ayrıca bir kişi cinsellikten veya karşısındaki kişiden soğudu diye hemcinsine ilgi duymaz veya aseksüel olmaz. Yönelim çok farklı bir durum. Ama şu noktada ilişkiniz bittiyse hiç bu konulara bulaşmayın, eski erkek arkadaşınızın kendisinin çözmesi gereken bir konu bu, sizin bir sorumluluğunuz yok bu konu ile ilgili.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 41 gün geçti.

Poyrazkedi

Zemheri 😁
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
7.887
13.793
Keşke aileye cinsellik konusunu açmasaydınız ama önemli de değil. Kimseye daha fazla açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Dışarıdan soranlara beni eş değil arkadaş olarak gördüğünü söyledi ben de ayrıldım de geç. Kimsenin telefonunu açma, cevap verme. İstedikleri kadar iftira atsınlar, en fazla bakire değilmiş derler, sen de "doğru düzgün elini tutmadığı kadının bekaretini ağzına dolamasın çarpılır" de geç. İsteyen istediğini söylesin, sen kurtulduğuna bak. Çok iyi yaptın. Hiç üzülme, bir paravan evlilikten kıl payı kurtulmuş bulunuyorsun, yat kalk şükret