Erkek arkadaşım evlilik düşünmüyor

LeydiStark

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2014
608
937
Çok haklısınız kesinlikle konuşacağım bunu
İlla yurtdışı istiyosanız sevgilinizin niyeti ciddiyse zaten bakar duruma bence en mantıklısı önce burda bi iş bulmak. İşe girseniz ikinizde 1 sene birikim yapsanız yeter yani evlenirsiniz yurtdışı kaçmıyor ki evlendikten sonra güzel bi iş imkanı olursa beraberce taşınabilirsiniz. Bunu da bu seçenek olarak sunun ağzını arayın yok falan çekiyosa siz kendi planlarınızı yapmaya başlayın derim.

minnos01

Yav he he
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
2.856
6.424
Adam diyor ki burda halledilmesi gerekenleri halledecem sonra gidip yurt dışında iş bulup çalışacam.

İş bulup hayatını yoluna koymadan ne sıfatla ailenizin karşısına çıkacak? Ya da siz işsiz bir adamla mı evlenmeyi planlıyorsunuz?
Vatandaşlık alacakmış ama bence buraya dönme planı yok gibi.
İnşallah senin dediğin anlamdadır ama bana sanki vatandaşlığı alıp yoluna bakacakmış hissiyatı verdi.

Erkek arkadaşına sordun mu vatandaşlık alıp oraya yerleşince ne olacakmış? Seni oraya aldırmayı düşünüyo muymuş? Düşünüyosada nasıl düşünüyomuş?

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
29.660
179.229
Vatandaşlık alacakmış ama bence buraya dönme planı yok gibi.
İnşallah senin dediğin anlamdadır ama bana sanki vatandaşlığı alıp yoluna bakacakmış hissiyatı verdi.

Erkek arkadaşına sordun mu vatandaşlık alıp oraya yerleşince ne olacakmış? Seni oraya aldırmayı düşünüyo muymuş? Düşünüyosada nasıl düşünüyomuş?
E dönmesin zaten. Vatandaşlığı aldıktan sonra dönmesi saçma olur. Daha 24 yaşındalar, zaman ne gösterir bilinmez. Hayatlarını yoluna koyduktan sonra hala birliktelerse evlilik yoluna girerler.

minnos01

Yav he he
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
2.856
6.424
E dönmesin zaten. Vatandaşlığı aldıktan sonra dönmesi saçma olur. Daha 24 yaşındalar, zaman ne gösterir bilinmez. Hayatlarını yoluna koyduktan sonra hala birliktelerse evlilik yoluna girerler.
İşte benim demek istediğimde kızın ailesinin karşısına çıkmak gibi bir niyeti yok bence.
Orada güzel bir iş,hayat sahibi olacaksa dönmesin tabiki de.Ama çocuğun,kızla ilgili gelecek kurma gibi bir düşüncesi yok bence.Ben o hissiyatı almadım.

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
29.660
179.229
İşte benim demek istediğimde kızın ailesinin karşısına çıkmak gibi bir niyeti yok bence.
Orada güzel bir iş,hayat sahibi olacaksa dönmesin tabiki de.Ama çocuğun,kızla ilgili gelecek kurma gibi bir düşüncesi yok bence.Ben o hissiyatı almadım.
Valla çocuktan başkası bilemez bunu. Tek taraflı anlatımla tahmin yürütmek de mümkün değil. 🤷🏻‍♀️