Erkek arkadaşım görmesin ya..

PapatyaliHatun

Zeynep
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016
128
113
Merhaba kadınlar :KK39: hemen kısaca gireyim . Derdim şu evlenmeden erkek arkadaşımın bacağının ve arkamdaki selülitleri görmesini istemiyorum . Bu pek mümkün gibi değil . Bazı kadınları görüyorum plajda falan görünüyor hiç umursamıyorlar . Fiziğim düzgün , hatta sevgilimde beğeniyor . Kıyafet falan giyince taşıyabiliyorum , yakışıyor . Ama işte selülitlerimle barışık değilim . Bir de böyle şeylerden anlamaz . Buran neden böyle dese ne cevap vereceğim diye hep düşünüyorum . Ayna da arkama bile dönmek istemiyorum çıldıracam . :KK34::KK34:Biraz utanarak yazdım ama , napayım. o_Oo_O

Merhaba kadınlar :KK39: hemen kısaca gireyim . Derdim şu evlenmeden erkek arkadaşımın bacağının ve arkamdaki selülitleri görmesini istemiyorum . Bu pek mümkün gibi değil . Bazı kadınları görüyorum plajda falan görünüyor hiç umursamıyorlar . Fiziğim düzgün , hatta sevgilimde beğeniyor . Kıyafet falan giyince taşıyabiliyorum , yakışıyor . Ama işte selülitlerimle barışık değilim . Bir de böyle şeylerden anlamaz . Buran neden böyle dese ne cevap vereceğim diye hep düşünüyorum . Ayna da arkama bile dönmek istemiyorum çıldıracam . :KK34::KK34:Biraz utanarak yazdım ama , napayım. o_Oo_O
Yanlış yere konu açmışım ,sonradan farkettim

Seni seven insan her haliyle kabul eder ha evlenince görüp buran niye boyle demiş ha simdi ne farkeder.. Seni dış görünüşün için istiyorsa zati bi cacık olmaz o adamdan.. Yok ben kuruntu yapıyorum diyorsan niye yapıyorsun bacım herkeste var bi sende değil kişisel temizliğine önem veriyorsan adamın yaninda leş gibi kokmuyorsan edebinle adabinla oturmayı kalmayı konuşmayı dinlemeyi biliyorsan vücudunun sekli semali önemli mi snce..

Fazla kilom var, bir dönem sık kilo alıp vermeye bağlı çatlak ve selülitim de var. Bikinimi giyip öyle arzı endam ediyorum, sevişirken de ışığı kapat demiyorum.

Sevgilinizin görmesinden önce, sizin vücudunuzla barışmanız lazım. Önemli olan cildinizdeki selülit değil, sizsiniz. Sevgiliniz sizi siz olarak seviyorsa, selülitmiş çatlakmış bunların hiçbir önemi yok.

"Burası neden böyle" dese cevap vermenize de gerek yok. Selülit der geçersiniz.

Selulitlerinizin gorunmesini istemiyorsanız selulit giderici bir cok yol var. Spor beslenme lazer masaj... google amca 1001 cesidini cikartir sana.
Ama evlenmeden once gormesin de evlenmeden sonra ne olacak? Sonra burda kocam ilgisiz kocam beni aldatiyor konulari patliyor. Siz adamdan bir seyler saklaya saklaya bir hayat insa etmeye calisiyorsunuz. Hem de selulit kadar basit bir sey icin. Ama erkekler bunu "ne de olsa kocayi buldum diye saldi" seklinde anliyor.

Biraz omega 3 biraz squat...

Bende senin gibi kafama cok takiyordum utaniyordum falan simdi bana cok kilo almissin biraz ver diyor kahkaha atip daha cok yiyorumkendinle barisik ol her zaman

Bu kadar takılmayın ya hu. Hepimiz bi gün buruşcaz o zaman napıcaksınız. Herkeste olabilecek şeyler.
Bana soran olsa selilüt cınım hiç mi duymadın der geçerdim.
Evlenene kadar hiç bişeyim yoktu. 1 sene sonra çocuk doğdu şuan sarkık ve üzer harita gibi koca koca çatlaklarla dolu bi karnım var. Napıyım boşanayım mı adamdan :))

X