Erkek arkadaşım ile birlikte olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz anlamadınız galiba, ben dinlerin nikahsız birlikteliğe izin vermedigini açıklamak için yorum yaptım sizin neye inandiginiz sorgulamak için değil ilaveten ne demek ha şöyle ?yaş kaç

İzin demişken ,

Dinlerin insanların köle olarak alınıp satılmasına izin verdiğini , kadını 2. sınıf vatandaş olarak görülmesine izin verdiğinin , peygambere biri 13 yaşında olmak üzere toplam 12 adet kadın almasına izin verdiğini de biliyorsunuz dime :)

İzin demişken ,

Dinlerin insanların köle olarak alınıp satılmasına izin verdiğini , kadını 2. sınıf vatandaş olarak görülmesine izin verdiğinin , peygambere biri 13 yaşında olmak üzere toplam 12 adet kadın almasına izin verdiğini de biliyorsunuz dime :)
13 yaşında değil 19 yaşında ve zaten Peygamber imizle evlenmeden önce Ayşe annemiz başka biriyle nisanliymis.12 adet kadının her biriyle cinsel birliktelik yaşanmamış, eşleri ölen bayanlar sahipsiz kaldığı için Peygamberimiz sahip çıkmış bu insanlara.köle olarak alınıp satılmasi ile ilgili bir bilgim yok ancak öğrenir size bilgi vermeye çalışırım

Yok biz anlatamıyoruz sanırım, sitede her türlü dini içerik yasaktır.
Her türlü dini içerik kategorisine Müslüman, Hıristiyan, Yahudi inanışları yanısıra Budizm, Paganizm, Ateizm, Deizm vb inanışlarda girer.
Neden yasak? Çünkü bu sitede her inanıştan insan vardır ve inanç insanın özeli kutsalıdır, inandığımız dinler kadar inanmadıklarımıza da saygı şarttır, bu saygı maalesef korunamamaktadır, bilerek veya bilmeyerek insanların kutsal değerlerini incitecek sözler sarf edilmektedir.
Bu sebeple de dini içerikler kesinlikle yasaktır.

Rica ediyorum şu kurallara uyunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X