Erkek arkadaşım ne yapmaya çalışıyor

Alıntıladığın yorumda Müslümanlığa atıf yok ki, edep yoksunu olmayın demiş kişi, edep dinden bağımsız bişey, bi ateist de edep adaptörü bilir, normal insanlar bilir diyim
Ee evlenmeden cinsellik yaşamayi bu kadin dini gerekcelerle reddetmiyor mu ? veya cinsel sorundan bahsetmenin nesi edepsizlik?
Ne değişik dünyalar ya

Mune Mune ya müdürüm hep diyorum şu bdvnin girişine kocaman ışıklı bir pano yapsak okunulur şekilde konu açılsa bi paragraf bir nokta nebileyim :olamaz:
Ecem hotoğlunun sarı lensli fotosuyla aynı kız sanki burda paylaşılan o kızda o yaşta neler yaşamış yahu 14 yaş bildiğin çocuk :KK57:

Konu cinsel problemi değil yalnız, konu saçma sapan bi adamın ısrarla peşinden gitmesi, kompleksleri, beni başka kimse kabul etmez gibi bi girdaba girmiş dönüyo hatun
Konunun ne olduğu değil seninle tartistigimiz nokta. Sen benim birine yaptığım yorumu alintiladin ki bunda hiçbir sakinca yok forum mantığı böyle zaten . Ben de o kişiye neden öyle cevap verdiğimi anlattım .
Çünkü yorum bas bas evlenmeden ilişki yaşadın ve bunu söylediğin için edepsizsin diyor .

@AdAm_OLaCaK_KIZ bak tahmin ettiğim gibi. Evlenmeden cinsellik derdi.
Evlenmeden cinsellik yaşayanlar da cinsel problemlerini konuşabilir.
Senin maksadin ne arkadaş!

Sen evlenmeden önce cinselligi

savundugun kadar burda
bunun zıttını savunanlarinda görüsünü savunmaya hakki var karşıysan karsısın oda karsı degilse degil niye muhalefet olup ortalıgı karıştırıyosun niye konuları saptırıyosun dini imani niye karıştırıyosun¿

yorumunu yazıyosan yaz,milletin fikrine muhalefet olmasana cvp yazmayayim dedim de ortaligi kariştıran sensin!!

Ahah burası bildiğin sabah programları gibi olmuş ortaya karışık ne ararsan var. İlk olarak şunu söylemek istiyorum. Konu sahibi daha cooook kucuksun sen ya. Yok bana tapıyor, yok Lamborghiniler falan buradaki konuları okudun mu tatlım? Millete kocası minnet etmiyor senin ergen, playboyumsu sevgilin sana mi minnet edicek bunu bir dusun bakalim.

19 yaşında vajinal gazından dem vuruyosun, varsayımım sen reşit olmadan önce cinselliğe başladın ki bu karşı taraf reşit olduğunda suç teşkil eden bir durum. Ayrıca beni böyle kabul ediyor ne ya, sen kendini böyle avam görürsen sana belediye bile bakmaz soyleyim.

Mfo'nun bir şarkısı var ne güzel seysin sen hep yasin 19 diye. Cidden çok güzel yaslardasin. Ama degerlendirmiyorsun. Ne isin olur elin aşüfte playboyuyla ya? Millet kocasına resti cekiyor yeri gelince sen kicikirik bir hanzoya cekemedin? Acilen o kişiyi bırak, yoluna bak egitimine yönel sana bir abla tavsiyesi. Bir de bol bol kitap oku :KK66:

19 yaşında benim de hayatımda biri vardı. En büyük hatam derim onun için bu hayatta çok üzüldüm cok kırıldım, geri dönsem ilk hatasında tekmeyi basardim mesela. Sana da yol yakınken dön derim.

Konu o kadar karışık ki yaptığım yorum da ona binaen karisik gorunuyo :KK70:

Tamam anlaşıldı, ben topiğe uyarı yazdıkça coşuluyor, direkt uyarıyı basıp geçmek lazım, nasılsa yine zalimiz yine zalimiz.

Konu kapatıldı.

X