Erkek arkadaşım sürekli çevrimiçi

Crazy-cat-lady

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2017
168
247
33
Erkek arkadaşımla yaklaşık 5 yıllık bir ilişkimiz var. İlişkimizin ilk yılında güvenimi sarsan çok hareketi oldu. Sonrasında askere gitmesi ilişkimiz için neredeyse kırılma noktası oldu ve erkek arkadaşım ideal bi sevgiliye dönüştü. Ancak geçmişte yaptıkları sebebiyle ona koşulsuz bir güven duyamıyorum ve sosyal çevresini epey daralttım. Şu an iş sebebi ile birbirimizden uzak şehirlerdeyiz ve erkek arkadaşım whatsappta sürekli online. İş saatlerinde benimle doğru düzgün telefonda bile konuşmuyor ama whatsappta ne zaman baksam çevrimiçi. İş yerinde dosya alış-verişlerini ve haberleşmelerini web-whatsapp üzerinden yaptığını söylüyor akşam oluyor bakıyorum yine çevrimiçi. Bu sefer de sorduğumda kankalarım diyor. İki günde bir ekran görüntüsü istediğim için tartışıyoruz ama biraz tartıştık bari biraz ara vereyim vs de demiyor yine çevrimiçi. Birlikte geçirdiğimiz vaktin uzunluğuna, ardımızda bıraktığımız sorunlara ve erkek arkadaşımın son yıllardaki çeki düzenine bakınca bundan da ayrılınmaz gibi geliyor ama bir şey yoksa bile bu huzursuzluğuma bunca kayıtsız kalması, ekran görüntüsü işini inada bindirmesi vs beni çok düşündürüyor. Ne yapacağımı bilemiyorum, fikre ihtiyacım var....

Hayatında biri var...
Ne mi yap...
Ayrıl bitir...

Adamı çok daraltiyorsunuz gibi geldi bana. Buda sevgilinizin yalan söylemesine bile sebep olabilir. Biraz rahat birakin. Bide öyle deneyin bence.

Erkek arkadaşım/eşim bana bu dediklerinizin yarısını yapsa terk ederdim...

Bir kadın asla yanılmaz.

biraz daha boğarsan ölecek zaten ne yapmalıyım diye düşünmene gerek kalmayacak..

Yorumlar aynen iç seslerim gibi, ya bir tarafın ya diğer tarafın tam uç noktasında... :)

Benim whatsaapta bilmem kactane arkadas grubum var dakika basi bir grupta muhabbet dönüyor. Dolayısıyla hep cevrimiciyim.bene niye hep cevrimicisin dese sevgilim yaninda durmam bana guvenmeyi daha ogrenemediysen derim.
Biraz guven lazim

..., ekran görüntüsü işini inada bindirmesi vs beni çok düşündürüyor. ..

iyi de buradan bakınca inada bindiren siz gibisiniz

adam istediği ile WhatsApp tan yazışır istediği muhabbeti eder

bak şimdi SGK dan birisi aradı beni ofis telefonundan

bir evrak istiyor bana WhatsApp tan fotosunu at dedi

bu kişi beni tanımıyor ben de onu

bunlar artık olağan olmaya başladı ki resmi kurum bile bu aşamaya gelmiş

Benim de işim için whatsup çok önemli.
sürekli whatsup dan msj geliyor .
Erkek arkadaşına güvenmemen için daha fazla sebep gerekli yani.
Çok sıkıyorsun gibi

Koskoca insanlarız yapmayın arkadaşlar el insaf diyorum ellerinizi vicdanınıza koyun eğer o kadar güvenmiyorsanız ayrılın. Ama whatsappta sürekli online diye bu kadar paronoya yapılmaz yani. Kendinizi alıkoyamıyorsanız silin whatsappınızı atla deve değil. Ben whatsapp kullanmıyorum çok da rahatım girdi mi çıktı diye kontrol etmiyorum ve bir dipnot düşüyorum yapmak isteyen mesajla da yapar salak değildir emin olun. Whatsapp tüm dünyanın kullandığı bir mesajlaşma sistemi whatsaapı isteyeceğinize kadar günlük sms miktarı kontrolüde yapın o zaman. Bende kıskancım ama bu denlisi bana abartı geliyor şahsen

Benim kocam da hep çevrimici acaba beni aldatıyor mu :p sonuna kadar okumadım da yapmanız gereken şey belli sürekli screenshot istemek yerine adama hiç yazmayın arayıp da sormayın bakalım nereye kadar gidicek ne tepki vericek. Etkiye tepki anam bu erkek milletine sana nasıl davraniyorlarsa öyle davranican ki kedi gibi peşinden gelsin

güvenmiyosan ayrıl yahu. hiç mi kendine karşındakine saygın yok. güvenini sarsmış zaten. hala yok ekran görüntüsü vs. midem bulanıyor bu tip davranışlardan.

X