Erkek arkadaşımı aldattım çok pişmanım :(

içtenlikle söyleyebilirimki çok üzüldüm durumunuza... Nefsinize yenilmişsiniz:KK43: Mustafa artık mazi oldu bence... En azından bunu böyle kabul etmelisin. Yeniden bir ilişkiye başlasanızda mustafa size hiç güvenmeyecek. Bence onun hayatından tamamen çıkıp kendi hayatınıza yol vermelisiniz. Aynı hatayı tekrarlamamakta yarar var...

Bence açık açık herseyi anlattığınız cok zor ama çokta yürekli bir davranış bunu yapabilmek cok zor olsa gerek. Hatalar insanlara mahsusdur, evet hatanız cok büyük ama olan olmuş artık geri dönüşüde yok telafeside Oyuzden erkek arkasınızada zaman tanımanız lagzim böyle birşeyi kabullenmek cok zor, ama okuduğumda hep pişmanlığımızı ve hatanızın dolu dolu farkında oldugunuzu dile getirmişsiniz bence bu en önemlisi.

teşekkür ederim yorumunuz için.

Bu saatten sonra ne Mustafa'dan size köy,ne Can'dan kasaba olur.

Şimdi önemli olan Ahmet ya da Mehmet'te takınacağınız tavır?

Hatalarınızı görebildiniz mi?
Zaaflarınızı?

Pişmanlık duymaktan sıyrılıp,tecrübe edinmişlikle aynı hataları tekrarlamayın yeter.

Hatamı gördüm evet öyle bir durumda ne yaptıgımı da görmüş oldum tabi ki. ama asla başkası olamaz hayatımda bundan eminim büyük konuşuyorum evet ben Mustafayı bukadar cok sevıyorken onun gibi birisini tanıdıktan sonra ben başkasıyla yapamıcam. O yoksa kimse olmasın ihtiyacım yok artık başkasına. Böyle yaşamayı tercih ediyorum.

Mustafa'yla ilk çıkmaya başladığında aslında Can'ı kıskandırmak için çıktığını,annesiyle görüşmenin nedenininde aslında Can'a yakın olmak için olduğunu kendine itiraf edebildin mi,ya da burada rol mu yapıyorsun ?? Mustafa senin için Can'a yakınlaşmak için kullandığın bir piyondu,yazık etmişsin ona ama en çok kendine çünkü sen en son kozunu oynadığında Canla barışma ihtimali son olarak bittiğinde,Canın seni kullandığının,aslında seni gerçekten sevmediğinin farkına varmış ,tekrardan Mustafaya koşmuşsun..Şu bir gerçek can sana dönseydi Mustafayı gözü kapalı bırakırdın bence, Seninkisi pirince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi biraz ama sana iyi de olmuş,masum birinin canını yakmışsın,sen de daha çok üzülürsün tatlımm,kendi düşen ağlamaz :KK34::KK34::KK34::KK34:

Mustafayı unutmaya bak.
Hayatına da girme.
O seninle olduğu sürece hiç mutlu olamayacak.

Herkese merhabalar hikayemi anlatmak istiyorum. Kimseye anlatamıyorum cok acı çekiyorum o yüzden burda içimi dökmek kusmak istedim.27 yaşındayım. Geçen sene üniden mezun oldum hala iş aramaktayım. Bunlar ayrı bir problem zaten.Bugüne kadar istediğim gibi bir ilişki yaşayamadım hiç.Hep aldatıldım terkedildim.Hep sevgiye açtım. Çocukluguma kadar inmek gerekir hatta.Bizim aile ilişkilerimiz de iyi değildir.Kalabalık bir ailede hiç büyüyemedim ben.Babam mesela bana yabancı gibidir hep.Hiç sevgi göstermedi,mesafelıydı.Tek cocugum.sevgiye ac büyüdüm.Bir annem vardır yanımda baska da kımse yok.Fazla cevrem de olmadı bir iki yakın arkadasım vardır okadar.Hep beni çok sevecek birini hayal ettim.Karşımdakinden beklediğim sevgi ve ilgiydi baska bırsey beklemedim.2 sene önce birine deli gibi aşık oldum ismi Can'dı.1 sene guzel gitti ilişkimiz ama istedıgım ilgiyi bulamadım hiç. Evet sevıyordu ama gösteremıyordu istedıgım gibi.Sonra askere gitti orda psikolojisi mi bozuldu ne artık hepten uzaklastı benden ve bır gun terkettı beni ordayken. Annesiyle aram fevkalede iyidi. Beni sadece oglunun kız arkadasıyım dıye sevmıyordu. Ayrıldıktan sonra bıle bız konusup görusmeye devam ettık.Aradan zaman gectıkten sonra.Can'ın aynı cevresınde olan ortak arkadasları olan biriyle tanıstım.Mustafa.ama birbirlerini tanımıyorlardı. Hatta ona başımdan gecenleri anlatıp dertlesıyodum ılk zamanlar o da benle dertleşiyordu aynı benim gibi sevgiye açtı birini sevmek istiyordu ben de sevilmek istiyordum ve ilişkimiz başladı. ogüne kadar görmediğim ilgiyi sevgiyi buldum son derece mutluyduk yeri geldi pek çok fedakarlık ta yaptı 1 sene sürdü ama tam anlamıyla 1 sene dolu dolu yaptıgımız herseyden fevkalede zevk alıyorduk.Ama köru körune Can'da oldugu gibi aşık değildim.o tutkuyu aşkı bırakmıstım coktan.Ben de artık huzur ve sevgi ıstıyordum.Arada tartısmalarımız ve kavgalarımız da oldu tabı 1 kere kısa bır ayrılık yaşadık ama ne o ne ben sucluydum ılk yıprandıgımız olay da bu oldu zaten sebebını soyleyeyım. Canla Mustafanın ortak olan arkadasları ben de tanıyorum halıyle benım de arkadaslarımdı.Bu kişiler benım hakkımda asılsız bir sürü dedikodu yaptılar aynı aynda hem Can'a hem Mustafa'ya sacma sapan seyler anlattılar. Niye boyle bırsey yaptılar hala ben bilmiyorum bır anlam veremedim. çok yıprattılar bizi o yuzden kısa bır ayrılık yasadık ama sonra barıstık.Mustafa zaten gelıp benle konustu.bizim dısımızda gelısen sacma sapan olaylar yuzunden ayrılmanın dogru olmadıgına karar verdık. Sevgımızın ötesıne gecemedi.Kendi karakterımden de bıraz bahsedeyım size ben herzaman dürüstlükten yanayımdır.Şeffafımdır içimde hıcbırsey tutamam.Rol yapmayı bilmem ne hissedersem onu yaşarım ne söylemek istersem onu söylerim.Çok cocuk ruhluyumdur bazen cok safımdır.butun duyguları en uc noktalarda yaşayan bir insanım seversem cok severim uzulursem kendımı kahrederım.aşırı duygusalım herseyden cabuk etkılenırım ve cok uzulursem eger vücüdum garip bir şeye girer hemen hastalanırım mesela.Bu olaylardan sonra agır bir zatürre geçirdim çok ciddi 1 ay hastanede tedavi oldum.Berbat günlerdi.Mustafa hep destek olduk yanımda oldu.Ben hastayken uzun bir aradan sonra Can aradı beni ilk defa.Zatürre oldugumu ögrenmiş halimi hatrımı sormak için aramıştı.Mustafayı da biliyordu erkek arkadasım oldugunu.Havadan sudan konustuk. Hiç ustunde durmadım. vefalıdır herzaman onu bilirdim.cok ustunde durmadıgım ıcın Mustafa'ya söylemedım Canla konustugumu.2 ay aradan sonra iyileştim.Tabi Can'ın annesıyle de konusmaya devam ediyordum o da aradı halımı hatrımı sordu hep.İyileştiğimde annesiyle görüştük sinemaya gittik ne bıleyım bir sürü etkınlıklere gittik falan. Oturup içip dertleşirdik te beraber.Ne bıleyım belki de kendi annemle yapamadıgım şeyleri bu kadınla yapmayı seviyordum.Canla onun arasındaki ilişkiyi herzaman kıskanırdım ama kötu bır kıskanclık değil hosuma giderdi imrenirdim içten içe severdim ortamlarını.Her neyse ben Mustafa'ya bunu söylemiştim.Can'ın annesıyle aramdaki ilişkimi acıkladım eger izin verirsen görusup konusmak istediğimi belirtmiştim.Hiç böyle şeyleri sorun etmedi anlayışla karsıladı.Zaten herşeyime anlayışla bakardı hiç kırmadı hiç üzmedi bir kere de birşeyime hayır demedi.Yine bir gün ben Can'ın annesıyleyken pat diye Can geldi oturduk hepberaber sonra mesajlasmalar aramalar falan fılan ama anormal bırsey yoktu o ana kadar normal arkadasmısız gibi.Annesi bir gün yemege davet etti bilir benım yemeklerini sevdiğimi.Lanet olsun o güne gitmemeliydim hatta en bastan hiçbiriyle konusmamalıydım dimi.Neden hayır diyemıyorum insanlara bu da benim kötu yanım. Tamam dedim kabul ettim daveti nolcak ki alttarafı yemege gitcem ve döncem. Hiç birsey planlamamıştım ben.o gun gunduzden gittim evde annesi yoktu.akşam için alışverişe gitmiş. Canla evde başbaşaydık.Ne safım hala aklımda birşey olacagına dair hıç birşey yoktu. Canla sohbet ederken askerden sonra neler oldu neler bıttı bana karsı hislerini felan anlatmaya başladı. Beni unutamadıgını aslında cok sevdiğini falan filan bıdı bıdı. Yakınlaşmaya başladı biraz da içmiştik biraz mı bayagı basım dönuyordu.Zaten beni etkıler içki hemen ne ıcıyorum kı .Yakınlaştı sarılmak istedi sarıldı ağladı hüngür hüngür.Aylar sonra onun kokusunu duyunca etkılendim dayanamadım ve beraber olduk.Sonrasında ne sarılma ne öpüşme yapamadım zaten. 5 dk birşey hayatımı kahreden 5 dk. oldu ve bitti okadar. Kendime gelmeye calıstım kalktım.Bu olayı unutuyoruz hemen şimdi aksam yemegimizi yıyoruz hepberaber ve ben gidiyorum bir daha beni aramıyorsun dedim.Bir şey demedi hıcbırsey konusmadık.Bu olaydan sonra 2 ay kadar ıcımde tuttum hep kendımden nefret ettim.Aynalara bakamaz oldum yumrukladım parçaladım sinir krizleri geçirdim.Tam dilime kadar geldi söyleyemedim Mustafa'ya okadar iyi bir insana bunu yapamazdım. Beni öpmek isterken sarılmak isterken hep kaçtım halbukı ben de ona sarılmak opmek bukadar isterken yapamıyordum.Haliyle soruyordu noldu tatlım sana diye. Hep başka bahaneler buldum.Kaçtım.Böyle nereye kadar sürcekti.İçime ata ata kendimi yiyp bitirdim.Sonuc ne olursa olsun söylemeye karar verdim.Her haftasonu oldugu gibi Mustafa'da kalcaktım film izlicektik.ve o gece söyledim herseyi anlattım.Başkası olsa yaka paça dısarı atar.Onun da karakterın de yok okadar naif bir adam ki.Beni artık sevmediğini ona döncegimi dusundu.Öyle birşey yok dedim tabiki ben hep sevdım kı seni.Ozaman bunun acıklaması ne dir dedi sen benı severken baskasıyla bunu yaşaman bunun acıklaması nedir aklım almıyor soyle dedi.Yok işte bunun bir acıklaması yok bazı seylerın nedenı yok anlık birşeydi oldu ve bitti kahretsın bir beden parçası sadece. duygularımı alabılır mı kı alamadı. Mustafa agladı agladı cok agladı damarları cıkmıstı artık görebılıyordum.sustum ne dıyebılırım ki haklı. bakacak yuzum bıle yoktu.Kahretsın kı sevıyorum seni dedi napiim yani sevıyorum ben senın ıcını bılıyorum ısteyerek yapmadıgını bılıyorum sen cocuksun hala büyü artık dedi.O gece sarılıp uyuduk en azından butun yukum kalkmıstı garip bir rahatlama vardı.2 aydır sarılamadıgım opemedıgım sevgılıme sarıldım optum doyasıya o da benı delı gibi sevıyordu.ertesı gun de aksama kadar agladık bır sonuca varamıyorduk :KK43: nolcaktı şimdi.hıcbırsey yokmus gıbı cıktık sahıle yuruduk taksıye bındım gece evıme gıttım. herzamankı gibi ıyı geceler bebegım dıye mesajlastık yatmadan. Ondan sonrakı gun aradı yapamıyorum dedi kaldıramıcam yıne de cok teşekkur edıyorum soyledıgın ıcın dedi ama aklım almıyor yapamıcam dedi ve kapattı. Ondan sonra 2 hafta boyunca ulaşmaya calıstım hıc ulaşamadım. Kapısında sabahladım.bın tane cagrı mesaj yaptım.Hıçbırsekılde ulaşamadım. Zehır gibi gecti.en sonunda aradı evının orda sahılde bulustuk. Butun duygularımı anlattım.İçti sürekli sahıl kalabalıktı cok dolmuştu o sessiz naif adam butun ıcını kustu bana kalktı ayagı sen beni mahvettın dedi sen beni mahvettın dıye bagırdı.Yine sustum. Kolay mı ama dedi unutmak kolay mı ben sana naptım haa naptım ben senı sevmekten baska naptım dedi.Nefret etmıyorum senden hayır hala sevıyorum kahretsın kı sevıyorum dedi.Ne dıyebılırım kı barısmaya hakkım yok oyle bırsey ıstemeye hakkım yok ızledım sadece onu. sarılmamak ıcın kendımı zor tuttum.Sarıldı bana öptü sankı ilk defa öpüyormuş gibi eve gittik beraber olduk hala açtık birbirimize. Yüküm gitmiş,hafıflemiş,kendimi ne garipse temizlenmiş hissediyordum artık. Sadece onun sevgisine ihtiyacım vardı.Başka hiçbirseye ihtiyacım yoktu. Sabah veda ettık ama bana söz ver dedi arama mesaj da cekme.Tamam sevgilim dedim.Sen benim sevgilimsin ki hala hep öyleydı hep öyle kalacak :KK43: Mantıgım almıyor dedi malesef mantıgım almıyorr agladı yine kocaman sarıldı öptu ve gitti.Bense suan hayatıma devam etmeye calsıyorum cok zor cok agır :KK43: Kimseyle konusamıyorum ne yapacagımı bilemiyorum. Cezamı çekiyorum ben zaten onsuz kalmakla hayatımın sonuna kadar mahkumum artık...
Merhaba siz bunu yıllar önce yazmışsınız okudum ve yeni çok taze benzer bir olay benim başıma geldi :KK43:( suan öyle kötüyüm öyle mutsuzm ki yazınıza denk gelince size yazmak istedim çok yıllar geçmiş üzerinden sizin kinin umarım yazımı görürsünüz irtibata geçebiliriz:KK43:

mustafanın iyiliği için ondan uzak dur alkol vs işin bahanesi zaten istediğin gibi takılmışsın işte

X