Erkek Arkadaşımın Bana Sende zevk ver o zaman demesi ve orandaki tüyleri bir daha alma demesi beni çok üzdü ?

cekmeyenwifi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2020
82
24
28
Burayı uzun zamandır takip ediyorum dün bir olay başıma geldi ve paylaşabileceğim kimsem yoktu. 3 buçuk senelik bir ilişkim var ve ben başka bir ile çalışmaya gelince erkek arkadaşım bana geliyordu ara sıra. Cuma günü geldi Ancak pazar günü biraz film izledik ve artık tamamıyle birlikte olmaya karar verdik. Ancak ben o an sinirle beceremiyorsun işte olmayacak olmuyor diye kalktım. Oda bana sende zevk ver o zaman dedi. Ve o an biraz devam ettim kan gelince bıraktım. Bir dahaki ilişkimde kanarmı bilmiyorum. Ben bu lafına çok alındım vs. Biraz zaman geçince devam edecektik ancak ben tüylerimi jiletle aldığımdan artık diken diken olmuştu . Oda zaten dedi sanki dikene sürtüyorum dedi. ve erekte olamadı . O gece öylece bitti ben stresten uyuyamadım. O noldu diye sorsada her başlangıçta asla erekte olamadı. Zaten pazartesi günü evine gitti.. Bana sürekli Senin yanındayım sıkma canını dedi bende her defasında yüzüne vurdum işte ben zevk vermiyorum vs. diye. En son şu cümleyi kullandı. Bir daha orandaki tüyleri alma tamam mı dedi? Sizce ben üzülmeyeyimde kim üzülsün. Siz olsanız ne yapardınız :KK43: ?

Konunun başını anladım da sonunu anlamadım. Neden öyle dedi laf mı soktu sana yoksa diken diken battığı için mi alma dedi. Ayrıca iki üç gün sonra anca diken oluyor ya sen de bidakine dünden al ya da o gün sabah al zor bişe değil dert etcek ne var

Konunun başını anladım da sonunu anlamadım. Neden öyle dedi laf mı soktu sana yoksa diken diken battığı için mi alma dedi. Ayrıca iki üç gün sonra anca diken oluyor ya sen de bidakine dünden al ya da o gün sabah al zor bişe değil dert etcek ne var
aldım o sabahta aldım ancak yine diken dikendi. Hani erkekler yüzünü traş ederde olurya öyle :KK43:

gerçekten kendimi o kadar çirkin hissettimki. Neden bilmiyorum :KK43:
Ereksıyon olmamadından rahatsız olmasın mı peki

Yarın Bıgun Ereksıyon olamadıkca bana bk atacak bu adam, ben ereksıyon olamayan adamla mutlu olabilir mıyım diye dusundumn mu peki
Aslında dusunmen gereken bunlar?

aldım o sabahta aldım ancak yine diken dikendi. Hani erkekler yüzünü traş ederde olurya öyle :KK43:
O zaman jilette bi sorun var☻
Buarada yanlış anlamadıysam kanatacak kadar uğraştıysanız demekki zevke gelmiş ereksiyon olmuş bence sadece becerememiş heralde tecrübesiz olabilir:) Tecrübesizliğini kapatmak için öyle demiş olabilir zevk vermiyorsun diye. Yine de affedilir bi tarafı yok:duduk:

Pis herif. Kendi problemini sizden çıkarmaya çalışmış. Yol verin. Size değer vermeyip bu kadar çirkin bi şekilde kırıp üzen bir adamın özgüveninizi düşürmesine izin vermeyin.

Sevgilinizin bariz bir ereksiyon problemi var, dünyadaki seks yapabilen bütün erkeklerin.partnerleri o bölgeyi agdayla aliyo ya da hiç almiyo değiller herhalde. Surtmesin o da, önce kendi kendine erekte olsun ondan sonra olaya girissin. Ama bu adam kendi problemini kabul etmemek için sürekli böyle size b.k aticaksa işiniz zor demektir, gerçekten böyle bi adamla olmak istiyo musunuz? Kaldı ki ilk kez ilişkiye girecek olan sizsiniz,adama o esnada beceremiyorum işte demenizi hiç onaylamasam da onun sen de bana zevk ver demesi deli saçması. Zira orda rahatlatılması gereken sizsiniz. Bu adamla ilişkinizi bi gözden geçirin derim

Ereksıyon olmamadından rahatsız olmasın mı peki

Yarın Bıgun Ereksıyon olamadıkca bana bk atacak bu adam, ben ereksıyon olamayan adamla mutlu olabilir mıyım diye dusundumn mu peki
Aslında dusunmen gereken bunlar?
zaten o an bile direkt sorun oldu. Çünkü erekte olamadıkca bende zevk alıyorken bir anda zevk almamaya başladım . Artık yine kendini kurtardı. Suçu bana atıyor . Ben niye ona beceremiyorsun olmuyor işte dedim diye suç bendeymiş.

O zaman jilette bi sorun var☻
Buarada yanlış anlamadıysam kanatacak kadar uğraştıysanız demekki zevke gelmiş ereksiyon olmuş bence sadece becerememiş heralde tecrübesiz olabilir:) Tecrübesizliğini kapatmak için öyle demiş olabilir zevk vermiyorsun diye. Yine de affedilir bi tarafı yok:duduk:
cuma cumartesi hep erekteydi ancak pazar günü akşama doğru artık yoruldum ondan olmuyor dedi. ancak bana yalan söylüyor gibi geldi sanki tüylerimden dolayı biraz rahatsız olduğunu hissettim

Sevgilinizin bariz bir ereksiyon problemi var, dünyadaki seks yapabilen bütün erkeklerin.partnerleri o bölgeyi agdayla aliyo ya da hiç almiyo değiller herhalde. Surtmesin o da, önce kendi kendine erekte olsun ondan sonra olaya girissin. Ama bu adam kendi problemini kabul etmemek için sürekli böyle size b.k aticaksa işiniz zor demektir, gerçekten böyle bi adamla olmak istiyo musunuz? Kaldı ki ilk kez ilişkiye girecek olan sizsiniz,adama o esnada beceremiyorum işte demenizi hiç onaylamasam da onun sen de bana zevk ver demesi deli saçması. Zira orda rahatlatılması gereken sizsiniz. Bu adamla ilişkinizi bi gözden geçirin derim
gerçekten bende gözden geçirmek istediğim için sormak istedim bir ben böyle düşünüyor olamam heralde diye. :KK43: teşekkür ederim

cuma cumartesi hep erekteydi ancak pazar günü akşama doğru artık yoruldum ondan olmuyor dedi. ancak bana yalan söylüyor gibi geldi sanki tüylerimden dolayı biraz rahatsız olduğunu hissettim
Rahatsız olsan bile denmez yani zevk vermiyorsun diye kaldıki kıl tüy dinlemeyen erkekler de var isteyip arzuladıktan sonra gerisi boş. Aşkından ölüp bitmiyorsan yol yakınken kurtul bence ilerde kimbilir neler der sana..

Aslolan tutku ve tensel çekim olsaydı, kokunuzu duyması bile erekte olmasına yeterdi diye düşünüyorum. Üstelik kıl tüy işine kafayı takana kadar aklında olayın heyecanı olmalıydı. Aranızda cinsel bağlamda baya büyük bir sorun var. Devam etmeyin derim.
Duygusal ilişkilerin 3'te biri cinsel hayat bana göre. Uyumsuzluk varsa çözüleceğini pek sanmam. Üstelik karşınızdaki kibar biri olsa hadi neyse derdim ama ölü kuşunun mazeretini size yüklüyor.

Bence birbirinizi karşılıklı kırmışsınız, sizin söylediğiniz olmuyor işte beceremiyorsun lafı da bana baya kırıcı geldi, ilk ilişki de heyecan vs biraz aksaklıklar olabilir daha anlayışlı ve sakin davranabilirdiniz, partneriniz de sizin gibi bir üslup kullanmış ve kirilmissiniz

Bencede tüylerinizden rahatsız olmuş sevgiliniz. Sürekli ereksiyon problemi yaşamadı diyorsunuz çünkü. Benim anlamadığım hem diken gibiler demiş hemde bir daha alma demiş. Tam olarak ne istiyor acaba 🤔🤔🤔
İkinizde yanlış tepkiler vermişsiniz.

Burayı uzun zamandır takip ediyorum dün bir olay başıma geldi ve paylaşabileceğim kimsem yoktu. 3 buçuk senelik bir ilişkim var ve ben başka bir ile çalışmaya gelince erkek arkadaşım bana geliyordu ara sıra. Cuma günü geldi Ancak pazar günü biraz film izledik ve artık tamamıyle birlikte olmaya karar verdik. Ancak ben o an sinirle beceremiyorsun işte olmayacak olmuyor diye kalktım. Oda bana sende zevk ver o zaman dedi. Ve o an biraz devam ettim kan gelince bıraktım. Bir dahaki ilişkimde kanarmı bilmiyorum. Ben bu lafına çok alındım vs. Biraz zaman geçince devam edecektik ancak ben tüylerimi jiletle aldığımdan artık diken diken olmuştu . Oda zaten dedi sanki dikene sürtüyorum dedi. ve erekte olamadı . O gece öylece bitti ben stresten uyuyamadım. O noldu diye sorsada her başlangıçta asla erekte olamadı. Zaten pazartesi günü evine gitti.. Bana sürekli Senin yanındayım sıkma canını dedi bende her defasında yüzüne vurdum işte ben zevk vermiyorum vs. diye. En son şu cümleyi kullandı. Bir daha orandaki tüyleri alma tamam mı dedi? Sizce ben üzülmeyeyimde kim üzülsün. Siz olsanız ne yapardınız :KK43: ?
Yine bir erkekliğe b.. k sürdürmemek adına kadına kulp takan ergen vakası.. Ya erkek arkadaşınızın ereksiyon problemi var işte sizle alakası yok olayın.. Bunu ona söyleyin kendini birşey sanmasın. Küçüçük beyinleri ile sürekli Kadınlara b..k atma peşindeler..

Trajikomik bir konu :KK53:
Canim kızma ama biraz komiğime gitti .
Partnerin sana bana biraz zevk ver diyerek cok ayıp etmiş bu ilişki esnasında söylenmeyecek bisey ki seninde adama beceremiyorsun demenle ayni derecede ayıp sanirim ikinizde o anın stresiyle birbirinize yüklenip sacmaladinz.
Bir daha ki sefere erkek arkadaşınız size sizde erkek arkadasiniza seksdeki beklentilerinizi açıkça söylerseniz bu is daha kolay olur .

Misal erkek arkadaşın neyden hoşlanır veya sen ne yaparsa gevşersin bunları konuşun birbirinizi böyle senin yüzünden diye suçlarsanz bu iliskiyede yansır yipratir gerek yok rahat olun
Go go go

X