Erkek arkadaşımın boyu benden 4-5 cm kısa :(

polyanna_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
12
1
Merhaba Arkadaşlar,

Ben 20 yaşında bir genç kızım. Erkek arkadaşımla henüz yeni başladık. 1 aydır çıkıyoruz.
Herşeyi bütün özellikleri çok güzel tam istediğim gibi, karakteri, konuşması, neşesi, gülüşü.
Ama boyunun benden kısa olması bazen kendimi çok iri hissetmeme neden oluyor. Yolda yürürken
insanların baktığını hissediyorum. Arkadaşlarımdan laf edenler oluyor. Benim boyum 1.79,
onunki de 1.74 filandır heralde. Hiç topuklu giyemiyorum. Bu konuyu hiç konuşmadık,
konuşmaya da çekiniyorum. Annem ise boyu benden kısa
olduğu için kabul etmiyor. Sizce ne yapmalıyım :KK43:

sen onu öyle kabul edip sevdiysen neden başkasının laflarını bu kadar önemsiyorsun ki...

bence cok da büyük bi fark yok, aklı basında biriyse karsındaki ve o sorun etmıyosa sen hiç etme derim..fiziksel özellklerin hiçbi anlamı olmaz

Aranızda çok bir boy farkı yok ki sorun ediyor anneniz erkek kadından 10 cm kısa olan tanıdıgım var hiç sorun etmiyorlar.

Bazı markaların (y...l kundura) erkek ayakkabılarında, boyu uzatan gizli topuklar var.

Araştırın nette.

Annen nasıl kabul etmiyor yahu
Damat olmak için kapıda ölçüm mü yaptırması lazım adayların :KK37:
Şaka bir yana da bence fiziksel özelliklerin önemi yok
Fiziksel özellikleri süper uyumlu ve mutsuz olacağın birini mi dilerdin? Sana hakaret etse dövse falan mesela?
Sırf insanlar yanına yakıştırsın diye kendini bunca üzmen yersiz
Senin kendi içinde takmayacağını düşünüyorum, sen sadece başkalarının ne diyeceğini düşünüyorsun bana kalırsa
Bizim de aramızda 25 cm kadar var, ben yanında ufak tefek kalıyorum o da aksine kalıplı ve uzun boylu ama seviyoruz birbirimizi başta nasıl yan yana yürücez falan diye düşünüyordum ama tuhaf durmuyor bence, topuklu falan hallediyorum
Kolunun altına sığıyorum küçücük hissediyorum :KK1:
Bence kendine böyle sevimli duygular bulabilirsin içinde
Bir de son olarak;

q21zt.jpg

q2211.jpg

Bu insanlar da aşık yani :KK1:

Doğru söylüyorsunuz ama bence kızın kısa olmasında hiç bir problem yok hatta tatlı duruyor.
Ama ben kendimi kötü hissediyorum biraz, bilmiyorum onu üzmek istemiyorum.
Oda bana kırılmamam gereken bir vazo gibi davranıyor. Kafam çok karışık.
Yanlış karar verip üzülmek istemiyorum:KK43:

Son düzenleme:
olabilir tabiki neden olmasın ama benim asıl merak ettiğim neden ilişkiye başlamadan önce bunu düşünmediniz ?

şimdimi farkettiniz sizden kısa olduğunu yani lütfen bana kırılmayın ama bu sebeptende çocukla tartışmayın sakın,

sonuçta siz bunu bilerek çıkmaya başladınız şimdi bunu dert etmenin hiç bir anlamı yok

tatlım erkek arkadaşının boyu normal de...sen biraz uzunsun:KK1: senin boyun 160 cm olsaydı sevgilininki 150 olsaydı tuhaf görünebilirdide...sizin durum farklı.hiç kafana takma bence:21:

Yani evet aslında erkeğin kızdan uzun olması estetik açıdan göze daha hoş geliyor. Ama bu sizi ilişkiye başlamadan önce rahatsız etmediyse demek ki başka iyi özellikleri mesela karakteri diğer şeylerin önüne geçmiş.. Ki önemli olan da budur kendinizi bu detaylarla üzmeyin.

karakteri yerindeyse kimseyi dinleme, senden uzun olur ama serseri olur o zaman daha mı iyi

Boyu uzun olsa bu seferde takacak başka bir şey bulurlar. :KK37:Yok işi yok kaşı yok gözü. Başkaları der der anam biter mi hiç..
Sen seviyo musun onu istiyor musun? tamamsa ne ala. Yoksa başkaları şöle diyo şu böle diyo dersen ohooo.. :KK55:

Bak tatlım benim aşkımda benden 2 cm uzun. İsterse 2 cm kısa olsaydı ne fark ederdi ki. Ben bitanemi çoook seviyorum bitmiştir.:KK16:

Boyu kısa olsun da huyu güzel olsun takma bence bu kadar hem arkadaşların da dediği gibi o kadar çok fark yok aranızda. :)

İnanamıyorum ya ne kadar saçma şeylere takılıyorsunuz... dediğiniz karakterde erkek bulmak bu zamanda kolay mı sanıyorsunuz? Böyle düşünüp üzüldüğünüzü, taktığınızı bilse ne kadar üzülür bir aklınıza getirin...eğer insanların fikirleri sizin için bu kadar önemliyse ayrılın gitsin!

Erkek arkadaşının boyu normal bence seninki uzun biraz. O şikayetçi olmuyorsa sen de rahat olmalısın. Herkesin ağzına da bakılmaz sonuçta herkes aklına eseni söyler...

erkek arkadaşının boyu kısa değil. türkiye ortalamasının üzerinde

sense türkiye ortalamasının baya bir üzerindesin:)))
sürekli etraf ne der, rahatsız olurum diye düşüneceksen şimdiden kararını ver. erkek arkadaşına tabi ki bu konuyu açma. ne diyecek ki? çözümü olan bir şey değil sonuçta onunla konuşunca ne olacak yani... ama ben takmayacağım diyorsan da devam ettir bu senin kararın

Tamam da sonradan mı boyu çekti bu çocuğun? Kısaysa bir ay önce de kısadır yani. Biraz geç kalmamış mısın bunu söylemek için?

X