erkek arkadaşımın evi ve kediler ellerim titriyor

belki1gun

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
263
48
şu an ellerim titriyor. bu olayın içimde patlaması gerekiyor çünkü kimseye diyemem. çünkü konu kediler ve annem bu konudan nefret ediyor.
erkek arkadaşımın evi (yani ailesinin evi aynı zamanda) soyulmuş. ve benim biricik kedilerimin 2si kayıp. şu an hüngür hüngür ağlıyorum.

midem bulanıyor. kusucam. kendimi çok kötü hissediyorum. kediler yok. allahım kafayı yiycem. lanet olsun. ne istediniz kedilerden iğrenç herifler.

ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. kilometrelerce uzağım.
zihnim, vücudum hepsi kaskatı.

ne olur bulunsun yavrularım. kara oğlum sarı oğlum...

Acaba günahlsrini almayalim ama kedileri evden atmis/barinaga vermis olmasinlar?
Taraftatmiydi ailesi orda kalmalarina?

Acaba günahlsrini almayalim ama kedileri evden atmis/barinaga vermis olmasinlar?

Yok yok. Son derece hayvansever insanlar. Yarin yola cikiyorum. Sabaha kadar bulunmazlarsa...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eve giren hırsızlar artık evdeki beslenilen hayvanlarında götürüyor ,bizim de evimize hırsız girmişti kuşlarımızı kafesleriyle götürdüler,komşumuzun kedisini bile götürdüler.

hırsız kediden ne ister ki?
kedi bu sokakta birsürü var anlamadım

hırsız kediden ne ister ki?
kedi bu sokakta birsürü var anlamadım

Maalesef hirsizlarda vicdan adina bir sey kalmamis.Ozellikle cins kedi ve kopekleri calip bu hayvanlari ciftlestirip yavrularini satiyorlarmis.Cogu evcil hayvan calinarak bu ticaretin icine atiliyor maalesef.İnsallah kedileriniz bulunur.Gercekten uzucu bir olay.

Maalesef hirsizlarda vicdan adina bir sey kalmamis.Ozellikle cins kedi ve kopekleri calip bu hayvanlari ciftlestirip yavrularini satiyorlarmis.Cogu evcil hayvan calinarak bu ticaretin icine atiliyor maalesef.İnsallah kedileriniz bulunur.Gercekten uzucu bir olay.

Canlarim cok sag olun. Hepsi de bulundu sag saglim. Sali gunu yanima alicam hepsini.

Cins kediler degiller zaten. Sokaga dagilmis her biri kacip korkudan. :KK43:

daha neler duyacağım acaba :KK31:
milletin uğraştığı şeye bak.

Eve giren hırsızlar artık evdeki beslenilen hayvanlarında götürüyor ,bizim de evimize hırsız girmişti kuşlarımızı kafesleriyle götürdüler,komşumuzun kedisini bile götürdüler.

Niyeki? Acaba satis anlamiylami? Kim soktaktaki adamdan kedi alir?

Gerçekten çok tuhaf ve üzücü buluyorum. O mahsun kedicikler, kuslar felan ne suçu varda aliyorlar.
Insallah tez zamanda bulunurlar konu sahibi :KK43:(

Canım allah yardımcın olsun çok çok üzüldüm üzüntünü kalpten paylaşıyorum bırak kendi köpeğimin çalınmasını sokakta baktığım canlardan biri bile kaybolduğunda,belediye tarafından toplandığında günlerce kendime gelemiyorum :KK43:

Cİns kediler miydi ki? Değillerse belki kaçmışlardır, hazır kapı açık kalmışken. Kediler yollarını bulabilir rahatlıkla kaçmışlarsa geri gelirler bir süre sonra.

Canlarim cok sag olun. Hepsi de bulundu sag saglim. Sali gunu yanima alicam hepsini.

Cins kediler degiller zaten. Sokaga dagilmis her biri kacip korkudan. :KK43:

= Tam hirsiz almamistir, yabanci biri olunca, korkudan sivismislardir ilk acikliktan yazacaktim...
Bu mesaji gorunce cok sevindim, kiyamam onlara, bulmaniza sevindim, benim tosunu gece yarisi deli gibi sokaklarda zirlaya zirlaya aradigimi hatirladim, ne kadar berbat bir duygu biliyorum, simdi guluyorum ama...:KK9:
Neyse tekrar gecmis olsun, sevindim guzel habere:21:

Yok yok. Son derece hayvansever insanlar. Yarin yola cikiyorum. Sabaha kadar bulunmazlarsa...

Insallah kötü sey degildir :KK43:
Sapiklar ne isterler hayvanlardan,
Satmak icin mi acaba?
Ay yazik ya :KK43:
Umarim bulursunuz.

X