Erkek arkadaşımın internet geçmişi

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.673
1.817
26
Hanımlar Merhaba,
Öncelikle mübarek ramazan gününde böyle bir konu açtığım için hepinizden özür dilerim fakat hiç arkadaşım yok aile üyelerimle bunları konuşmam mümkün değil çıkar yol bulamıyorum belki bir fikir verirsiniz diye yazayım dedim. Çok uzatmayacağım erkek arkadaşımın internet geçmişinde afedersiniz açık saçık fotoğraflara çıplak resimlere baktığnı gördüm ama öyle böyle değil. Mesele bakması da değil aslında biz birlikteyken bakması. Ben yaklaşmaya çalışınca video izliyorum, oyun oynuyorum vs sebeplerle beni itiyor sonra gizli saklı başka kadınlara bakıyor. İnanılmaz rahatsız oldum, çok soğudum, yüzüne dahi bakmak gelmiyor içimden. Eşiyle ya da erkek arkadaşıyla böyle bir durum yaşayan var mı, nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleme:
Hanımlar Merhaba,
Öncelikle mübarek ramazan gününde böyle bir konu açtığım için hepinizden özür dilerim fakat hiç arkadaşım yok aile üyelerimle bunları konuşmam mümkün değil çıkar yol bulamıyorum belki bir fikir verirsiniz diye yazayım dedim. Çok uzatmayacağım erkek arkadaşımın internet geçmişinde afedersiniz açık saçık fotoğraflara çıplak resimlere baktığnı gördüm ama öyle böyle değil. Detay veremiyorum ama anladınız siz neler olduğunu. İnanılmaz rahatsız oldum, çok soğudum ayrılmak istiyorum gerçekten yüzüne dahi bakmak gelmiyor içimden. Eşiyle ya da erkek arkadaşıyla böyle bir durum yaşayan var mı, nasıl bir yol izlemeliyim?
İzlemeyen yoktur sanırım takma bu kadar. Birde bekar yani bi yerde oda kendini düşünmek zorunda 😂

Genel özelliklere göre karar vermek mantıklı. Baktı diye kötü biri olduğu anlamına gelmez ama zaten eh iste bir karakteri varsa bence yol ver gitsin.

Hanımlar Merhaba,
Öncelikle mübarek ramazan gününde böyle bir konu açtığım için hepinizden özür dilerim fakat hiç arkadaşım yok aile üyelerimle bunları konuşmam mümkün değil çıkar yol bulamıyorum belki bir fikir verirsiniz diye yazayım dedim. Çok uzatmayacağım erkek arkadaşımın internet geçmişinde afedersiniz açık saçık fotoğraflara çıplak resimlere baktığnı gördüm ama öyle böyle değil. Detay veremiyorum ama anladınız siz neler olduğunu. İnanılmaz rahatsız oldum, çok soğudum ayrılmak istiyorum gerçekten yüzüne dahi bakmak gelmiyor içimden. Eşiyle ya da erkek arkadaşıyla böyle bir durum yaşayan var mı, nasıl bir yol izlemeliyim?

Gizli pencere kullanmasını söyleyin. Biri telefonuna baksa rezil olur 😀

X