Erkek arkadaşımın internet geçmişi

Desteğiniz için tekrar tekrar teşekkür ederim. Belki bir gün diğer olayları da yazarım bilemiyorum. Burda çok sert üslup kullanan insanlar var alacağım tepkiden korktum açıkçası.
Eğer detaylıca ne olup bitiyorsa yazarsan böyle olmazdı emin ol. Tüm detaylarıyla ama ben burada şöyle hata yaptım o burada böyle yaptı. Bundan dolayı şundan dolayı şeklinde gerekirse uzun paragraflar halinde yazarsan inan daha yönlendirici yorumlar alırsın. Açıkçası ben yazdıklarını sayfalardan okuya okuya canım çıktıda öyle anlayabildim.Anlattığın yer yüzeysel olunca herkes kendi anladığı yöne çekti ve doğal böyle olması. Bence olay üzerine yazma olay olsun bitsin kafan sakinleşsin günlüğüne yazar gibi yaz buraya.

Eğer detaylıca ne olup bitiyorsa yazarsan böyle olmazdı emin ol. Tüm detaylarıyla ama ben burada şöyle hata yaptım o burada böyle yaptı. Bundan dolayı şundan dolayı şeklinde gerekirse uzun paragraflar halinde yazarsan inan daha yönlendirici yorumlar alırsın. Açıkçası ben yazdıklarını sayfalardan okuya okuya canım çıktıda öyle anlayabildim.Anlattığın yer yüzeysel olunca herkes kendi anladığı yöne çekti ve doğal böyle olması. Bence olay üzerine yazma olay olsun bitsin kafan sakinleşsin günlüğüne yazar gibi yaz buraya.
Çok uzun yazılan şeyleri de okumuyorlar genelde. Yani ben forumda yeniyim ama öyle gözlemledim. Bir gün kafamda olayları toparlayıp yazacağım gerçi alacağım yorumlar az çok belli ama akıl akıldan üstündür demişler.

nasıl bir durum peki? biraz detaylandırsanız,biz de sizi tam anlasak öyle yardımcı olmaya çalışsak size? :)
Ya aslında yazdım ama son durumları güncellemedim haklısınız. Bizim cinsel olarak bir sorunumuz yok. Gayet iyiyiz yani. Ama zaman zaman ben yaklaşınca geçiştiriyor beni. O gün de öyle yapmıştı daha sonra ben yokken kadınlara bakmış işte. Fantezi meselesi falan değil yani. Bizim birbirimize olan temasımız iyiyken birlikteyken, beni geçiştirip başka kadınlara bakması mevzu. Cinsel amaçla bakmadım diyor ama ne bileyim kafam çok karışık. Merak edip bakmış kadınlara cinsel olarak yaklaşsa gizli sekmeleri kullanırmış. Öylesineymiş. Düşündükçe sinirleniyorum

Çok uzun yazılan şeyleri de okumuyorlar genelde. Yani ben forumda yeniyim ama öyle gözlemledim. Bir gün kafamda olayları toparlayıp yazacağım gerçi alacağım yorumlar az çok belli ama akıl akıldan üstündür demişler.
Olsun okuyanlar sana yetmez mi? Bencede öyle yap o durumda inan daha net yorumlar olur. Böyle ön yargı yapma.

Ramazanda böyle konu açılmaz mı djddss bu arada bende arada bakıyorum. Kimseyi aldattığım ya da bi duygu hissettiğim yok merak etme

Biraz bel altı bir konu olduğu için hassasiyet göstermek istedim sadece. Ben de aldatma olarak değerlendirmiyorum bunu. Görmezden geleceğim artık.
Eee o zaman Ramazan dışındada açmayın bel altıysa çıkın şu kafadan ya.

Ben düşüncemin yanlış olduğunu düşünmüyorum. Nitekim çok disslike aldım ya ramazan olduğu için ya da bel altı konu olduğu için bilmiyorum orasını 🤷🏻‍♀️
Bence Ramazan olduğu için. Dislikeleri iyi düşün belki düşünden değişir 🤣 11 ay her şeyi yapalım 1 ay haram

Naapsın bu delikanlılar daş mı yesin? Bakmayan olduğunu gerçekten düşünebiliyor musun?
Biz buna delikanlılık demiyoruz canım böyle diye diye ülke sapiktan geçilmiyor malesef ...delikanlı olan erkeginde bir namusu gideceği bir ahireti olduğunu bilir . Cehennem kadınlar için yaratilmadi sonucta

X