Erkek arkadaşımın yakın kız arkadaşı

Hatunbuyurdu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2015
2.360
4.522
28
Saçma sapan bi durum, siz neden kendinizi bu duruma sokuyorsunuz ???
Kızla nette takılıyor sizinle reelde takılıyor oh keyfe bak.
O kız muhabbete devam etse size yıne yol görunecekti ama o gitmiş elde siz kalmışsınız 🤦‍♀️ gözünüzü açmanızı umuyorum.

Visenyaa

Popüler Üye
Pro Üye
21 Aralık 2014
4.236
7.825
Ben yakın bir kız arkadaş istiyorum herşeyi konuşabileceğim falan dedi. Ben ne güne duruyorum dedim. Sana herşeyi anlatamam ki dedi.
Hahahahahah erkek arkadasın normal degil. Kız adam gibi silmis yoluna bakmıs ama erkek arkadasın ısrarla istiyor her ne kadar o gözle bakmasa bile erkek arkadasının aklı o kızda bence. Bak bakalım sana diğer gözle bakan bir erkek arkadasın olsun ne yapıyor. Empati böyle yapılır.

Hic uzatma bence iliskiyi.

Seytanolabilirim

Cok guclu bir kadin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.143
1.608
34
Boynuzların buradan görünüyor bacım bilmem anlatabildim mi

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

Perihosseini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
920
1.329
Kardeşim daha gençsin üniversiteye gidiyorsun. Eğlen gez toz takıl, öğrenimine önem ver ,kendini geliştir. Bu toksit bir ilişki olmuş. Sonra ileriki yaşlarda çok pişman olursun kafamı o çocuğa takacağıma hayatımı yaşasaydım keşke dersin. Bu güzel ünv yıllarını birdaha yasayamazsin.

yolcu90

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
149
241
42
canım insan kaybetmek istemediğinden bişeyler saklar
Senden o kızı saklamamış ama o kızdan seni saklamış
Bu durumda kimi kaybetmek istemiyor ortada malesef
Erkek arkadaşının tercihi hiç önemli değil bence çünkü sen de onu o kadar sevmiyorsun
Belki zamanındaçok sevmiş olabilirsin ama duyguların değişmiş olabilir kendi hislerine odaklan bence
Eğer sevseydin baştan beri kabul etmezdin ortalığı yıkardın bu kadar rahat olmazdın sen de
Sizin ilişkiniz taamen alışkanlığa dönmüş bence
Bırak ve yoluna bak genceciksin kimbilir ne aşklar çıkacak karşına