Erkek arkadaşımla yol ayrımına girdik.

Luna20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
1
0
Merhaba. Uzun süreli birlikteliğim var yakın zamanda nişanlanıcaktık. Ancak sevgilimle son zamanlarda yaşadığımız tartışmalar beni ikileme düşürdü ve ondan zaman istedim düşünmek için. Sorunumuz kıskançlık. Ben giyinip süslenmekten hoşlanan açık bir kadınım. Elbiselerim eteklerim var evlendiğimde elbette daha dikkatli davranırım bazı durumlarda. Ancak erkek arkadaşım evlendiğimiz zaman etek giymemi istemediğini söyledi. Mini filan da değil diz altında biten şık etekleri bile istemem dedi. Elbise zaten istemiyo. Özel günlerimizde bile hayır istemiyorum diyo. Bu yaz arkadaşımızın düğünü vardı uzun bir elbise giydim üst kısmı askılıydı omuzum görünüyodu sadece. Şimdi giy ama benim karım olduğunda bu tür giymeni istemiyorum dedi kısa kollu tulum giyen bir bayanı işaret etti onunki güzel diye. Ancak çok yakın arkadaşımız yani o çok sade bir giysiydi. Bu yaz ailemle tatile gittik mayo giydim. Onunla tatil hayallerimi konuşurken mayo giymeni istemem dedi. Ne giyeceğim konusunda tartıştık etekli mayoyu bile istemiyor napıcağımı şaşırdım... haşema giymem taraftarı biraz ama ben açık bi kadınım. Yeterince anlayışlı olmaya çalıştım ama bi yere kadar. Ara verelim düşüncem dedim. Sonuçta nişan yapıcaz çocuk işi değil bu. Çevremdeki herkes ayrılmam gerektiğini söylüyo mantığım da öyle diyo ama kalbim var işte. Günlerdir çok üzgünüm... ne yapmalıyım sizce hanımlar

anladığım kadarıyla dediğim dedik bir adam, ortayı bulmaya da niyeti yok. Ok erkeklerin mini etek takıntısını fln anlayabilirim ama sevgilinin bir sonraki adımı kapanmanı istemek olacaktır. İyi düşün yapabileceksen gir bu işe.

X