Erkek arkadaşın lanet olsun demesi?

iclal35_

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
175
26
25
Selam hanımlar.. Erkek arkadaşım ablasında kalıyor işi gereği. Yaşadığı bazı seylerden ötürü biraz tahammülsüz ve sinirli. Neyse Akşam konuşuyorduk sonra bir anda mesajlarıma bakmamaya başladı. Yazıyorum Yazıyorum yok. Aradım önce hemen meşgule attı ilk çaldığı gibi.. dedim heralde işi var aradan yarım saat geçti yine öyle. Arıyorum meşgule atıyor Arıyorum meşgule atıyor. Artık kendimden şüphe etmeye başladım benden kaynakli mi yapıyor diye. Arka arkaya birçok kez Aradım ve hepsinde kapattı. Anladım yani telefon bariz elinde. Arada 2 sn aktif olup geri çıkıyor birde wp den. Her neyse sonunda girdi. Lanet olsun, bi dur bi dur, demek ki işim var ki bakamıyorum falan dedi. Ben şok oldum lanet kelimesini kullanmasına. İkimiz de küfür dahi etmeyen insanlarız beklemiyordum hani. Sonra telefonla görüntülü konuşuyorduk dedi ama bu da söylenmez ki.. Ne diyorsunuz çok mu abarttım bunu. 2 yıldır birlikteyiz birde. Bende sadece konuşuyordunuz ve sen bu yüzden bunu mu dedin deyince konuyu bilmiyorsun anlatmayacağım falan dedi. Tecrübeli ablalarım söyleyin ben mi çok abartıyorum bu lanet kelimesini....

Dediği gibi müsait olunca dönerdi. Meşgule atmasına rağmen sürekli sürekli arayarak bunaltmışsınız. Bu cevap vermeme olayı uzun süredir yaptığı bir şey değilse, ki aynı gün içinde konuşmuşsunuz zaten, çok abartmışsınız. Ben daha ağır kelimeler söyleyebilirdim.

Tecrübeli abla değilim ama çok abartmışsınız. Yani telefona hiç bakmasa, birden ulaşamasanız endişelendiniz derdim ama adam meşgule atmış kaç kere. Demek ki işi var yani.

Lanet olsun kelimesi de bizim dilimize hiç uymuyor ya, aklıma kötü dublajlı Amerikan fimleri geliyor 😂 Bana denilse takmazdım açıkçası.

Oradaki "lanet olsun" size bir küfür, hakaret değil. İçinde bulunulan duruma verilen bir tepki ve o tepkiyi hak etmişsiniz.
Yani meşgule atmak ne demek? "Meşgulüm, telefonu açamıyorum" demek değil mi?
1 defa meşgule düştükten sonra ısrarla, defalarca mesaj atmanın, aramanın, insanı germenin ne lüzumu var?

1) lanet küfür degil, Amerikan filmlerindeki gibi sayıp döküp sen lanet olsun diye çevirdiysen bilemem
2) adam çok haklı. Meşgule atan adam yüz bin kere aranır mi? Velev ki kendince sana kızdı da meşgule attı, çaresi yüz milyon kere aramak mi? Belli ki bir acamayacagi bir durumda, yüz reddedisten anla ki o an seninle konuşmak istemiyor. Bu ısrar niye? Zorla deli eder şu tavrıniz insani

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam hanımlar.. Erkek arkadaşım ablasında kalıyor işi gereği. Yaşadığı bazı seylerden ötürü biraz tahammülsüz ve sinirli. Neyse Akşam konuşuyorduk sonra bir anda mesajlarıma bakmamaya başladı. Yazıyorum Yazıyorum yok. Aradım önce hemen meşgule attı ilk çaldığı gibi.. dedim heralde işi var aradan yarım saat geçti yine öyle. Arıyorum meşgule atıyor Arıyorum meşgule atıyor. Artık kendimden şüphe etmeye başladım benden kaynakli mi yapıyor diye. Arka arkaya birçok kez Aradım ve hepsinde kapattı. Anladım yani telefon bariz elinde. Arada 2 sn aktif olup geri çıkıyor birde wp den. Her neyse sonunda girdi. Lanet olsun, bi dur bi dur, demek ki işim var ki bakamıyorum falan dedi. Ben şok oldum lanet kelimesini kullanmasına. İkimiz de küfür dahi etmeyen insanlarız beklemiyordum hani. Sonra telefonla görüntülü konuşuyorduk dedi ama bu da söylenmez ki.. Ne diyorsunuz çok mu abarttım bunu. 2 yıldır birlikteyiz birde. Bende sadece konuşuyordunuz ve sen bu yüzden bunu mu dedin deyince konuyu bilmiyorsun anlatmayacağım falan dedi. Tecrübeli ablalarım söyleyin ben mi çok abartıyorum bu lanet kelimesini....
Bir insan telefonu meşgule atıyorsa meşguldür . Bu ısrar niye ? Ayrıca o lânet olsun dedi diye lanet mi oldu ? İlişkide geçen zamanın bir önemi yoktur . İki sene dediğiniz ne ki ? Sevgi saygı kalmadiktan sonra isterseniz on yıldır birlikte olun

Bir insan telefonu meşgule atıyorsa meşguldür . Bu ısrar niye ? Ayrıca o lânet olsun dedi diye lanet mi oldu ? İlişkide geçen zamanın bir önemi yoktur . İki sene dediğiniz ne ki ? Sevgi saygı kalmadiktan sonra isterseniz on yıldır birlikte olun
Lanet olsun demesinden cok sinirli olduğunu anlıyorum.. Ama düşündüğüme göre siniri benden cok konuştuğu şeye. Sizce saygı bitmiş olabilir mi ki böyle birşey dedi.

Lanet olsun demesinden cok sinirli olduğunu anlıyorum.. Ama düşündüğüme göre siniri benden cok konuştuğu şeye. Sizce saygı bitmiş olabilir mi ki böyle birşey dedi.
Onu bilemiyorum . Ama böyle böyle başlar genelde

Eşim beni bir kez arar.musait değilsem meşgule atarım.ben onu aradığımda genelde açar ama iş yogunsa meşgule atar sonra arar.
Ben genelde yeğenimle kardeşimle görüntülü konuşuyorum.konusurken 1 dk da mesaj atıyorum kapatınca arıyorum.
Çok ısrar etmişsiniz.sevgilin bunalmış.konuyu da biliyomussun belki çok önemlidir bilemiyorum ama 1 dk da mesaj atabilirdi görüşürken.ben öyle yaptığım için aklıma o geldi.
Lanet olsun küfür demek değil ama sinirlendiğini anlıyorum ben.

Ben ne diyorsun o ne demek falan diye söylendiğimde yumuşadı ama herhangi bi özür vs demedi. Saygı bitmeye mi başladı yani off:KK43:
Sen taciz ettigin için özür diledin mi? Belki sen özür dilersen meramını anlatıp (evet saçma ama ilk defa böyle bir şey yaptığın için çok endiselendim,benim bilmediğim bir sebepten bana küstüğünü düşündüm,çok korktum. Ondan manyağa bagladim😊özür dilerim, gibi) peşinden o da Kendi derdini anlatıp ani çıkışı için özür dilerdi. Bazı şeyler karşılıklı olur , ki sizin olayda hatali ya da özür dilemesi gereken tek taraf o değil

X