Erkek arkadaşın lanet olsun demesi?

Arka arkaya birçok kez Aradım ve hepsinde kapattı. Anladım yani telefon bariz elinde. Arada 2 sn aktif olup geri çıkıyor birde wp den.
Bazen o kadar yoğun oluyorum ki, kıçımda ayı bağırıyor. O zaman böyle ısrarla, meşgule verdiğim halde arayanı boğazlamak istiyorum.
Bir de wp’da online olup olmadığını takip etmişsiniz, ne o öyle dedektif gibi?
Tamam lanet etmesine gerek yoktu ama bence bariz siz hatalısınız!

Bence adam lanet olsun demedi. Çeviri kaynaklıdır o😂😂
Şaka bir yana valla beni de biri bu kadar darlasa ben de isyan ederim. Cevap vermiyorum demekki müsait değilim. Az bekleyin, daraltmayın insanları bu kadar. Adam bir süre daha cevap vermese polise haber verip dedektif falan tutacaksınız heralde. Sakin olun. Ben adamı haksız bulmadım açıkçası.

Selam hanımlar.. Erkek arkadaşım ablasında kalıyor işi gereği. Yaşadığı bazı seylerden ötürü biraz tahammülsüz ve sinirli. Neyse Akşam konuşuyorduk sonra bir anda mesajlarıma bakmamaya başladı. Yazıyorum Yazıyorum yok. Aradım önce hemen meşgule attı ilk çaldığı gibi.. dedim heralde işi var aradan yarım saat geçti yine öyle. Arıyorum meşgule atıyor Arıyorum meşgule atıyor. Artık kendimden şüphe etmeye başladım benden kaynakli mi yapıyor diye. Arka arkaya birçok kez Aradım ve hepsinde kapattı. Anladım yani telefon bariz elinde. Arada 2 sn aktif olup geri çıkıyor birde wp den. Her neyse sonunda girdi. Lanet olsun, bi dur bi dur, demek ki işim var ki bakamıyorum falan dedi. Ben şok oldum lanet kelimesini kullanmasına. İkimiz de küfür dahi etmeyen insanlarız beklemiyordum hani. Sonra telefonla görüntülü konuşuyorduk dedi ama bu da söylenmez ki.. Ne diyorsunuz çok mu abarttım bunu. 2 yıldır birlikteyiz birde. Bende sadece konuşuyordunuz ve sen bu yüzden bunu mu dedin deyince konuyu bilmiyorsun anlatmayacağım falan dedi. Tecrübeli ablalarım söyleyin ben mi çok abartıyorum bu lanet kelimesini....
bence lanet kelimesi değil ama yaptıkların çok abartılı ve hatta takıntılı.
ben bile okurken boğuldum. karşındakini delirtmişsin, illa ki bir tepki verir.
neden bu kadar ısrarla arıyorsun? belli ki müsait değil, müsait olunca döner. ama 10 dakika sonra ama 2 saat sonra ne fark eder?
acil bir durum mu var? dünya yanıyor da sevgilin mi kurtaracak?
bence biraz özgüvenli ol. bu sana zarar verir.

Yani lanet olsun demesi olmamış ama meşgulse meşguldür yani.
Bunu benim babam da yapıyordu, açamadıysam ısrarla arıyordu. En son konferansta açıp kamerayı kapayıp zoom ekranını göstermiştim bir daha yapmadı :)

Konuşuyorduk yazmayı bıraktı birden dedi. Öyle terk edilme olur mu ki ya:) öncesinde bir soğuk konuşmadan geç cevap vermeden vs anlamaz mı? Burda sohbet ediyorduk sustu dedi. Tabii birden susmasi saçma bir saat verir mısın vs yazıp işini halletse daha iyi

Rasyonel bir davranis degil ki. Normalde bir insan cevap vermiyorsa isi vardir veya cikmistir diye isimize bakin, ama emin olunmadigi iliskilerde bu böyle degil. Ona ulasamamak korkular tetikliyor. Toaf ama 🤷‍♀️

Meşgule alan birini neden tekrar ve tekrar arıyorsun.
Belliki konuşmak istemiyor.
Seninle ilgili olmasa yani ilişkiniz normal gidiyor olsa açar, işim var sonra ararım falan derdi.
Normalde öyle olur yani meşgule almakla apaçık tavır koymuş.

Selam hanımlar.. Erkek arkadaşım ablasında kalıyor işi gereği. Yaşadığı bazı seylerden ötürü biraz tahammülsüz ve sinirli. Neyse Akşam konuşuyorduk sonra bir anda mesajlarıma bakmamaya başladı. Yazıyorum Yazıyorum yok. Aradım önce hemen meşgule attı ilk çaldığı gibi.. dedim heralde işi var aradan yarım saat geçti yine öyle. Arıyorum meşgule atıyor Arıyorum meşgule atıyor. Artık kendimden şüphe etmeye başladım benden kaynakli mi yapıyor diye. Arka arkaya birçok kez Aradım ve hepsinde kapattı. Anladım yani telefon bariz elinde. Arada 2 sn aktif olup geri çıkıyor birde wp den. Her neyse sonunda girdi. Lanet olsun, bi dur bi dur, demek ki işim var ki bakamıyorum falan dedi. Ben şok oldum lanet kelimesini kullanmasına. İkimiz de küfür dahi etmeyen insanlarız beklemiyordum hani. Sonra telefonla görüntülü konuşuyorduk dedi ama bu da söylenmez ki.. Ne diyorsunuz çok mu abarttım bunu. 2 yıldır birlikteyiz birde. Bende sadece konuşuyordunuz ve sen bu yüzden bunu mu dedin deyince konuyu bilmiyorsun anlatmayacağım falan dedi. Tecrübeli ablalarım söyleyin ben mi çok abartıyorum bu lanet kelimesini....

Adam meŞgule atıyor ve siz ısrarla arıyorsunuz. Bu kadınlar kulübünde dert yanan kadınlarda ciddî sınır problemi var. Sizin yaptığınız lanet olsun sözünde bin kat beter

Herkes ısrarla aynı yorumu yapmış, tamam meşgule atınca arka arkaya aranmasindan bende hoşlanmam ama bu adam akşam akşam bu kadar uzun ve konuşurken sık sık whatsappa girdiği halde sevgilisine "aşkım önemli bir konuşmadayim, seni 2 dakikaya arıyorum" diyemeyecek kadar önemli kimlinle konuşuyormuş kimse sormamış. Kiminle konuşuyormuş açıklama yaptı mi?

Sevgilim beni arasaydi ben de o an musait olmasaydim ya telefonu acar ben seni sonra arayim mi derdim ya da mesgule aldi isem mesaj atar sonra seni arayacagim derdim.
Aldatiliyor olabilir misiniz?
Aciklama da yapmayacagim demis. Neden ki?
Bu arada mesgule atan birini de surekli aramazdim.

Daha sevgiliyken biraz sinirli ise uzak dur. Çünkü o sinir asla bitmicek

Abartmışsın hemen cevap veremiyor ya da vermek istemiyor demek ki, çok üsteleme sakin vakitte konuşursun hatta bi süre bekle o döner, dönmezse sen ararsın tekrar, anlayışlı ve sabırlı olmak lazım:anneadayı:

Ben sinirlensem daha fazla söylerdim lanet ne ki. Ama bir mesaj atabilirdi geri döneceğim diye iş falan anlamam aldatıyo mu lan bu yoksa??? derdim tribe girerdim baya

Kullandığı kelime hiç hoş değil tabi ki ama senin yaptığın da bariz adamı darlamak.. Resmen erkek arkadaşını taciz etmişsin🤣Aynı şey bana yapılsa belki hakaret ya da lanet olsun gibi bir kelime kullanmasam da ifrit olur ve kızardım..

Kaç yaşındasın bilmiyorum umarım 16 17 yaşımda bir kız çocuğuna yazmıyordurum bunları🤦🏻

Erkek arkadaşının hayatı senden ibaret değil.. Ve telefonu sadece seninle görüşmek için kullanmıyor.. Bunu aslında biliyorsun ama kabul etmen gerek 🤔😂

ya kardeş bu konuyu niye açtın anlıyorum... birisi sana haklı olduğunu söyleyecek, sende "bizi tanımayan insanlar bile bu olayı benim gibi düşünüyor" deyip adamı paralayacaksın... yok öyle bir şey 1. si arkadaşının tahammülsüz ve agresif olduğunu biliyorsun... 2.si adamın o an ne yaşadığını bilemezsin oda seni o an anlayamaz... sen sinirliyken veya üzgünken etrafını ne kadar duyabiliyorsun... "yeter gidin başımdan, yalnız kalmak istiyorum mu" diyorsun "yoksa herkes gelsin beni teselli etsin mi?" ya biraz gerçekçi olalım... şu noktada kısmende olsa haklı olabilirsin "lanet olsun" demesi hoş olmamış... ama senin ısrarına dayanamamış patlamış adam... adamı paralamak yerine, önce adamla bu gibi şeyleri oturt karşına konuş... ben bunları bunları kabul etmiyorum (şiddet, hakaret, küfür, aşağılama) ben seninle bu şekilde bir yola çıkmam... insanın arasındaki bağı tutan şey saygıdır... saygısızlığın başladığı yer iplerin gerilme ve incelme noktasıdır ki her an kopabilir... yaşadığını bir kez olsun yaşanmamış say çünkü o sözün müsebbibi sensin unutma!!!! bence bir yola çıkmadan önce uyar, sonra pişman olmazsın... sadece bi_fikir

Sinirlendirmissin bariz belli sinirle söylemiş gibi geldi bana. İnsanların işleri olabiliyor telefona yapışık olmuyorlar herzaman 😁

X