Erkek bebeğe isim

Dunyamutlu

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
800
588
Merhabalar 13+2 haftalık hamileyim ve dün doktor %80 erkek dedi. Aklımda baştan beridir Çınar ismi var çünkü hissettim erkek olucağını🥰 ama daha farklı anlamlı güzel isimlere açığım. Aklınızdakileri benimle paylaşırmısınız ?

Merhabalar 13+2 haftalık hamileyim ve dün doktor %80 erkek dedi. Aklımda baştan beridir Çınar ismi var çünkü hissettim erkek olucağını🥰 ama daha farklı anlamlı güzel isimlere açığım. Aklınızdakileri benimle paylaşırmısınız ?
Ama hic birinin anlamını bilmiyorum
Asaf- Arden--Kayra-Eymen-Buğra-Aras-Yağız Efe

Hamileyim şuan eğer bebeğim erkek olsaydı Ömer Hamza koyacaktım ama bebeğim kız 🥰 Aysima koyacaz insaAllah
Sağlıkla kucaklarımıza almak nasip olsun 💞

AYBARS: ay gibi güzel pars gibi güçlü demek
ALPARSLAN: yiğit, güçlü erkek demek aynı zamanda hükümdar ismi
MİRZA: beylik soyundan gelen beyzade demek anlamı
AREL: temiz, dürüst kimse demek

ben mirzayı çok beğeniyorum ama kuzenim benden önce davrandı :)
sağlıkla gelsin inşAllah

AYBARS: ay gibi güzel pars gibi güçlü demek
ALPARSLAN: yiğit, güçlü erkek demek aynı zamanda hükümdar ismi
MİRZA: beylik soyundan gelen beyzade demek anlamı
AREL: temiz, dürüst kimse demek

ben mirzayı çok beğeniyorum ama kuzenim benden önce davrandı :)
sağlıkla gelsin inşAllah
Tesekkür ederim cook güzeller hepsini yazdım kenara eşimle kararlaştırırız artık 🤗

merhabalar:KK200:
bende hamile kalmadan önce rüyamda oğlum olacağını adını çınar koyduğumuzu görmüştüm.:anneadayı:
şimdi erkek olacağını öğrendik.:emir_bebek:

çınar koyalım diyoruz ama yanına bir isim daha bakıyoruz eşim uras diyor ama isim koymak öyle zor ki çok kararsızım bende :110:

merhabalar:KK200:
bende hamile kalmadan önce rüyamda oğlum olacağını adını çınar koyduğumuzu görmüştüm.:anneadayı:
şimdi erkek olacağını öğrendik.:emir_bebek:

çınar koyalım diyoruz ama yanına bir isim daha bakıyoruz eşim uras diyor ama isim koymak öyle zor ki çok kararsızım bende :110:
Bende iki isim düşündüm Çınar ayaz-aras-efe-ege isimleri yanına güzel oluyor size fikir olabilir🥰

Bende iki isim düşündüm Çınar ayaz-aras-efe-ege isimleri yanına güzel oluyor size fikir olabilir🥰
Evet uyumlu oluyorlar. Bizde düşünmüştük bunları Ayaz var ailede bir tane o yüzden onu eledik arası ben istiyorum eşim istemiyor efe yada ege de hoşmuş izmirli olarak düşünülebilir isimler 😍💝 inşallah sağlıkla gelsinler bebişler💙👣😇🙏

X