Bebek İkinci El Erkek bebek için ARIYORUM!!!

Sa_sha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
181
9
34
GAP, HM, Mothercare, Carters ves. markaların 12-18 aylık erkek bebek için yazlık penye şort, pijama takımı,bir de iyi marka blender arıyorum. Hepsi sıfır yada temiz kullanılmış olmalı. Elinizde saydıklarımdan varsa çok mutlu olurum

GAP, HM, Mothercare, Carters ves. markaların 12-18 aylık erkek bebek için yazlık penye şort, pijama takımı,bir de iyi marka blender arıyorum. Hepsi sıfır yada temiz kullanılmış olmalı. Elinizde saydıklarımdan varsa çok mutlu olurum

evet bunlardan ben de istiyorum :KK9::KK9::KK9:

Yok mu bana yardim edebilen kimse :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende 12-18 ay mother care 3 lü paketinde hiç kullanılmamış erkek için penye tulum mevcut maille resim gönderebilirim

İki ayri parca olsaydi keske.bizimki tulum pek sevmez.daraliyor :KK43:

Kızlaaaaar...Dolaplarınızı karıştırın!!!Resimlerinizi bekliyorum :)

Benim konumda mothercare şort var bir tane, başka bişey beğenirseniz şortu yanında göndereyim. Maksat kargoya değsin :KK16:

Bu arada bana İstanbul daki yeri söyler misiniz ?

Son düzenleme:
En Büyük KK
Benim konumda mothercare şort var bir tane, başka bişey beğenirseniz şortu yanında göndereyim. Maksat kargoya değsin :KK16:

Bu arada bana İstanbul daki yeri söyler misiniz ?

Okey. Konunuza bakacağım. İstanbulda yerinin adresini az sonra özelden tarif ederim

Ayakkabı küçük gelir ama kışlıklara bakmak isterim. Mail adresimi biliyorsunuz :) Resimlerinizi bekliyorum

Suanda giydiriyorum canim hava isininca yikayip utuleyip kaldiricam polar üst ici kurklu hırka kaban Sweat Yelek ne ararsan var

Pijama da mi yok? Aglayacagim yaaaaa..

X