Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    509
Kızlar duramadım meraktan test yaptım yine 1 gün değerlendirme oldu bu gün 3 gün
78D64FDE-0BD8-44B5-92C9-CE1CFA78C480.jpeg

Yani syle 29 Ekim öğlen yumurtlama
27 Ekim akşam
28 Ekim akşam
29 Ekim sabh 8 de oldu
Öğlen 1-2 arası yumurtaa oldu ck ağrım vardı çünkü 5 te test yapmıştım silnmisti artk ama kaset test kesinlikle tavsiye etmiyorum innovita kullndm bunlarda 4-5 ay ck gzel yakalıyor yumurtalama bunlardada
7 Şubat akşam
9 Şubat sabh 9 da oldu
11 Şubat 10 gbi yumurtlama oldu
Yani iki gün önce olmuş oldu oglullarimda bu teori tuttu bnde bklm bunlar kiz olrsa önce nsip SnrA teori tutuyor
1f970.png

Merhabalar 2018 yılında ovulasyon testi ile oğluma İlkay hamile klmistim yukarıda ilk yazdgim Ekim ayı olan oglumdaki denedigim günler
Şuandada 11 haftali tek yumurta ikizlerine hamileyim bunda yumurtlamadan 2 gün önce (48 saat ) öncesi oldu
Hanuz cinsiyet blli degl bakalım gonlumdn gcen kız ama nsip dyorum 🤗
Fikir olmsi için oglumdakini paylaştım bnim tecrübem yumurtlamaya ne kadar yakın olursa yada yumurtalamadan sonra olursa erkek ihtimali artıyor yani yumurtlamadan 10 saat önce ve 10 saat sonrası😊SK ilişki yada tek ilişki bndeise yaramadı 3 gün üst üste oldu oğlum oldu rabbim herkese gonlundekini nsip etsin 🤗🥰

Yani syle 29 Ekim öğlen yumurtlama
27 Ekim akşam
28 Ekim akşam
29 Ekim sabh 8 de oldu
Öğlen 1-2 arası yumurtaa oldu ck ağrım vardı çünkü 5 te test yapmıştım silnmisti artk ama kaset test kesinlikle tavsiye etmiyorum innovita kullndm bunlarda 4-5 ay ck gzel yakalıyor yumurtalama bunlardada
7 Şubat akşam
9 Şubat sabh 9 da oldu
11 Şubat 10 gbi yumurtlama oldu
Yani iki gün önce olmuş oldu oglullarimda bu teori tuttu bnde bklm bunlar kiz olrsa önce nsip SnrA teori tutuyor
1f970.png
Anladığım kadarıyla senin yumurtlamadan 2 gün öncede 1 gün önce de yumurtlama zamanı dolmuş ilişki cinsiyet erkek olmus

X