Gebeliğe Hazırlık Erkek bebek sahibi olanlar :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acele etmiyim diyorum ama sonra dan cin takvimine uysaydim derim diye ikisinide uygulamak istiyorum cin takvimine gore bu sene iki kere mart nisan erkek olabiliyor ve 2 ayda adetim düzene girmez ki çok karmasiklardayim ama ovulasyon günümü doktordan öğrensem yumurtalarımın çatladığı günü doktordan öğrensem olur yine aynı şey diyimki
Cin takvimine inanma ben 14ncu gun hamile kaldım 8 yasinda oglum var

Merhabalar 7 buçuk aylık erkek bebeğe hamile bir bayanım hamile kalmadan önce erkek bebek çok istiyordum bunun için bir çok şey denedim tuttu mu tutmadı mı bilemiyorum ama yine de sizinle paylaşmak istedim belki ise yarar diye öncelikle alkali diyet uyguladım alkali su içmeye çalıştım ilişki öncesi kocamın dinç olmasını sağladım vajinal bölgem bazik olsun diye sodalı suyla yıkadım ovulasyon testi kullandım benim adetleirm düzensiz ovulasyon günüm adetimin 10.günü olarak çift kırmızı çizgi yakaladığımızın gecesi ilişkiye girdik ve bir gün bekledik ertesi gün tekrar ilişkiye girdik ve sadece iki kere cinse ilişki yaşadık ve belirtmek isterim eşimle bundan önce 15 gün hiç ilişki yaşamadık sperm ler daha canlı hızlı olsun diye hamile kaldım çamaşır suyu testi falan yaptım bence onlar işe yaramıyor ama zannımca ovulasyon testi ve her şeyden önce rabbimden hayırlısını diledim istedim ve bebeğimin cinsiyeti erkek yaparsınız yapmazsınız size kalmış sadece merak edenler için paylaşmak istedim en önemlisi yürekten ve hayırlısını istemek bence..

Kızlar merhaba ben ovulasyonda çift çizgi gördüm diğeri hafif silikleşince ilişki oldu sonra hamile kaldım 2 hastalıkken gittim düşük tehlikem vardı 4 haftalıkken düşük oldu aceba yumurtlamadan sonra ilişki yaşayıp böle bişeyle karşılaşan oldumu

Rabbim hayırlısıyla kim neyi istiyorsa eğer nasip etsin benimde bi kızım var İsterim ki Rabbim oğlumun olmasını nasip eylesin ama bazı kişiler çok acımasız yorum yapıyorsunuz üzmeyin lütfen bana bilgi verir misiniz erkek bebek için ♥

Biliyorum bazen offf diyorum ne olursa olsun sağlıklı hayırlı olan yeter diyorum ama çevremdeki herkes erkek bebek bekliyor herkes rüya larında beni erkek bebekle görüyor ve ailede kız çok fazla beklentiler yuksek yani onun için de stresiyim
Merhaba öncelikle rabbim ne demisse odur benim de 3 oğlum var kız istiyorum olmuyor bu işler nasip üzülme ama sana şunu diyeyim cevremdekilerrin ve benim tahminim üzerine adet bitiminden sonra ilişki erkek çocuk getiriyor ondan sonra muhakkak sağına yatmalisin ve beraberlik durumunda hani afedersiniz köpek duruşunda olursanız erkek ihtimali daha yüksek bilimsel olarak kanitlanmisti

Merhabalar 7 buçuk aylık erkek bebeğe hamile bir bayanım hamile kalmadan önce erkek bebek çok istiyordum bunun için bir çok şey denedim tuttu mu tutmadı mı bilemiyorum ama yine de sizinle paylaşmak istedim belki ise yarar diye öncelikle alkali diyet uyguladım alkali su içmeye çalıştım ilişki öncesi kocamın dinç olmasını sağladım vajinal bölgem bazik olsun diye sodalı suyla yıkadım ovulasyon testi kullandım benim adetleirm düzensiz ovulasyon günüm adetimin 10.günü olarak çift kırmızı çizgi yakaladığımızın gecesi ilişkiye girdik ve bir gün bekledik ertesi gün tekrar ilişkiye girdik ve sadece iki kere cinse ilişki yaşadık ve belirtmek isterim eşimle bundan önce 15 gün hiç ilişki yaşamadık sperm ler daha canlı hızlı olsun diye hamile kaldım çamaşır suyu testi falan yaptım bence onlar işe yaramıyor ama zannımca ovulasyon testi ve her şeyden önce rabbimden hayırlısını diledim istedim ve bebeğimin cinsiyeti erkek yaparsınız yapmazsınız size kalmış sadece merak edenler için paylaşmak istedim en önemlisi yürekten ve hayırlısını istemek bence..
Umarim mesajımı görürsünüz size katılıyorum rabbimden hayirlisini istemek cok önemli hayırlı ise olsun yani birde ovulasyon günü ilişki onemli ondan once ilişki olmamasi gerekiyor bnde ayni yontemle ovulasyon gununde ilişki ile hamile kaldim şükür oğlum oldu bnde cok araştiriyordum nasipse yüksek ihtimal ile ovulasyon gününde ilişki tutuyor digerlerinde cin takvimiyle falan erkek bebek olmuyor tutmuyor ..Rabbim hepimize hayirli evlatlar versin.

Umarim mesajımı görürsünüz size katılıyorum rabbimden hayirlisini istemek cok önemli hayırlı ise olsun yani birde ovulasyon günü ilişki onemli ondan once ilişki olmamasi gerekiyor bnde ayni yontemle ovulasyon gununde ilişki ile hamile kaldim şükür oğlum oldu bnde cok araştiriyordum nasipse yüksek ihtimal ile ovulasyon gününde ilişki tutuyor digerlerinde cin takvimiyle falan erkek bebek olmuyor tutmuyor ..Rabbim hepimize hayirli evlatlar versin.
Merhabalar sadece ovulasın günü mü takip ettiniz alkali su yada süt ve süt ürünleri yememek gibi sıkı diyet yaptınız mı? Birde hangi marka ovulasyon testi kullandınız?

Merhabalar sadece ovulasın günü mü takip ettiniz alkali su yada süt ve süt ürünleri yememek gibi sıkı diyet yaptınız mı? Birde hangi marka ovulasyon testi kullandınız?
Merhaba ben normalde de süt ürünleri fazla yemem.Sürekli et yedim.Birde sadece ovulasyon günü ilişki oldu aynen.Ovulasyon testi kullanmadim almıştım ama çoğu bozuk çıktı kullanmadim.Ben ovulasyon günümü hesapladim adetim düzenli yani iki adet ortasını denk getirdim.

X