Erkek çocukların kabusu Bacha Bazi Nedir ?

30 yil savastan sonra, egitimsiz halk, sapik halk oldu. Üstündede bu mollalarin insanlari din ile ezmeleri var. Yani halk din'in ne oldugunu bilmiyor, bu güc hirsi olan molla ve imamlardan yalnis bilgi aliyorlar. Zaten el kaide yillarca o bölgeye hakimdi. O zaman konulan kurallar ve edinilen 'bilgiler' halen devam ediyor.
Sevgilli Kararsız, eğitimsiz kalmak neden bu coğrafyada hemen sapıklığa dönüşüyor acaba? İnsan olarak bunca zaman sonunda artık DNA'mızda kodlanmış "doğru ve yanlış" kavramları olması lazım. Ben hiçbir dine mensup değilim. Buna rağmen dinden bağımsız bir ahlak anlayışım var. Hiçbir kitaba başvurmadan yaptığım şey doğru mu yanlış mı içimde bir yerlerde biliyorum. Molla desin, imam desin, terör örgütü desin, kim derse desin yüzbinlerce, hatta belki milyonlarca insanın toplu halde sapıklığı benimsemesi nasıl bir toplumsal olaydır? Nasıl tedavi edilir? Haydi kadınlarımızı korumayı beceremedik, el kadar çocukları, akıl hastalarını, zeka geriliği olan gençleri de mi koruyamıyoruz?

İnsanların çoğunlukla sıkıntısı Din , kültür ve ahlak çatışmasından kaynaklı .Bunların hepsi birbirinden farklıdır ve kültürün desteklediğini din , dinin desteklediğini kültür desteklemeyebilir. Örnek verecek olursam ;

Bende daha geçen hafta yaşanmış bir olayı anlatmak istiyorum ( bazı şeyleri açıkça yazıp kurum ismi veremiyorum)
-Adam ceza evinde mahkum ve koğuşlarda yaşadığı sorun "küfür". Bu takıntısı yüzünden sürekli koğuşunu değiştiriyorlar.
Hikayesine gelince ve en son yaşadığı olayı anlatacak olursam ; Olayın yaşandığı gün , koğuştan birisi ana avrat küfür ediyor . Bu da duyunca celalleniyor tabi , Sen nasıl bir müslümansın nasıl küfredersin diyor. Küfür eden kişi ters cevap verince ortalık karışıyor.
Bu Adam 10 yaşına kadar Almanya da yaşamış ve hayatı boyunca babasının evde küfrettiğine şahit olmamış . Kendisi de aynı şekilde çocuğunu kendisi gibi yetiştiriyor ve o da hayatı boyunca küfretmemiş. Müslüman değil ve buna rağmen söylediği şey " Ya ben buradaki insanları anlamıyorum , dinin yasakladığı bir şeyi nasıl yapabiliyorlar"

Din küfürü yasaklar , Ahlak da küfürü yasaklar. Ama bizim kültürümüz küfürü destekler.
Aralarında ki ayrımı umarım anlatabilmişimdir.
Bir örnek de ben vereyim yedi yaşıma kadar isviçrede yaşadık.birgün komşumuzun çocuğu oyun oynarken bize hadi gidelim şu bahçeye işeyelim dedi bikaç çocuk gidip işedik.hemen orada bulunan kadın bizi şikayet etti.annem ve arkadaşları bize gülerek siz burayı türkiye mi sandınız dediler.o gün bugündür unutmam.ve utanılması gereken durumumuzun normal ve gülünç karşılanmasını

Bir örnek de ben vereyim yedi yaşıma kadar isviçrede yaşadık.birgün komşumuzun çocuğu oyun oynarken bize hadi gidelim şu bahçeye işeyelim dedi bikaç çocuk gidip işedik.hemen orada bulunan kadın bizi şikayet etti.annem ve arkadaşları bize gülerek siz burayı türkiye mi sandınız dediler.o gün bugündür unutmam.ve utanılması gereken durumumuzun normal ve gülünç karşılanmasını
Ama şimdi benimde gülesim geldi , çocukluk anılarına bak , milletin bahçesine nie işiyon :KK70:
Ihım öhöm terbiyesiz çocuklar , iyi yapmış kadın :63: :KK53:

Sevgilli Kararsız, eğitimsiz kalmak neden bu coğrafyada hemen sapıklığa dönüşüyor acaba? İnsan olarak bunca zaman sonunda artık DNA'mızda kodlanmış "doğru ve yanlış" kavramları olması lazım. Ben hiçbir dine mensup değilim. Buna rağmen dinden bağımsız bir ahlak anlayışım var. Hiçbir kitaba başvurmadan yaptığım şey doğru mu yanlış mı içimde bir yerlerde biliyorum. Molla desin, imam desin, terör örgütü desin, kim derse desin yüzbinlerce, hatta belki milyonlarca insanın toplu halde sapıklığı benimsemesi nasıl bir toplumsal olaydır? Nasıl tedavi edilir? Haydi kadınlarımızı korumayı beceremedik, el kadar çocukları, akıl hastalarını, zeka geriliği olan gençleri de mi koruyamıyoruz?
Tabiki insanoğlu doğarken bazı ahlaki kavramları gelişmiş olarak doğar.bununla ilgili bir video izlemiştim beş aylık bebeğe bir kukla gösterisi yapıyorlar biri iyi davranışsergiliyor diğeri kötü.gösterinin sonunda bebeğe iki kuklayı uzatıyorlar bebek iyi kuklayı seçiyor daha sonra beş bebepe daha aynı uygulamayı yapıyorlar hepsi aynı kuklayı seçiyor.ve videoda daha çarpıcı uygulamalarda vardı net hatırlayamadım sonuç olarak çocukları yönlendiren iyi veya kötü birey olmasına neden olan faktörlerin başında aile dışında yaşam çevresinin de çok önemli olduğu vurgulanmoştı.şimdi artık bachabazi artık normal olarak benimsenmişse bu olayı gözlemleyen çocuklarda doğal olarak bunun normal olduğunu düşünecektir malesef

Ilk defa duydum ve cok uzuldum..
Ben 8 yasindaki erkek kuzenimi kadınlar arasındaki kınaya goturuyoruz (cocugu bırakacak kimse yok) orda da hevesleniyor oynuyor bizimle diye bi huzursuz oluyorum bu kdr kadın arasında kisisel gelisimine bi zararı olur mu diye

Bu erkek cocukları oynatılıyor tecavüze bile ugruyor :KK43:

Sapıklıkta sınır yok insanlarda :KK43:

Cok üzücü evet, söz bulamiyorum.
Insanin ilk önce vicdani temiz olmali.
Daha bugün okudum, Gençlik, İlim ve Hikmet Derneği Başkanı Rafet Germiş 4 erkek çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanarak cezaevine kondu.
Birgün gazetesinden Gizem Altunkaynak’ın haberine göre; Gençlik, İlim ve Hikmet Derneği'ndeki (GİHDER) tecavüzler kurslara katılan çocukların durumu ailelerine anlatmasıyla açığa çıktı.

Ailelerin suç duyurusunda bulunması üzerine İslamcı Gençlik, İlim ve Hikmet Derneği Başkanı Rafet Ermiş, gözaltına alındı. 4 erkek çocuğuna tecavüz etmekle suçlanan Germiş, tutuklanarak İstanbul Sağmalcılar Cezaevi’ne kondu.
Genellikle küçük yaşta olan çocuklara İslami eğitim ve Kuran kursları verilen dernekte genel başkanlık yapan Rafet Germiş’in İstanbul Kağıthane Belediye ’sinde Fen İşleri Müdürlüğü’nde teknik görev yaptığı öğrenildi.

Yazik degilmi o cocuklara ? Böyle vicdansiz, insafsiz suclari kiniyorum.

Bunun İslamla uzaktan yakından bir alakası yoktur!...
Her Müslümanın yogunlukta oldugu ülkedeki sapkınlıkları İslama mal edeceksek işimiz var:KK57:
Türkiyede de yüzde 90 sözde Müslüman olan bir ülke ama, İslamın haram kıldıgı kesinlikle yapılamaz dediği bir çok haramlar helal mış gibi uygulamıyor ülkemizde. Ramazan ayında Lut kavminin ad kavminin helak oldugu haram olan eşcinselliği normalleştirip birde utanmadan Mübarek RAMAZAN ayında lgbt yürüşüyü yaptılar ve buna da milletvekilleri de destek verdi. Biz ''İBNEYİZ'' diyenlerle bir oldular polisle çatışıp Tomaya çıkacak kadar ''ADİLEŞTİLER'':KK11:

Ben Müslümanım ama kusursuz değilim Bir yanlış yaptığımda beni suçlayın İslam’ı değil. Ben kusurluyum ama İslam değil...
Evet canim aynen katiliyorum, eger bir insanin vicdani temiz degilse ister Islam ister, hristiyan, ister katolik olsun.
Din bir insani ne iyi nede kötü yapar. Ayni senin gibi düsünüyorum.

bence kelimelere dikkat etmekte fayda var. kimseye hakaret edemezsiniz
Eger bu ikazınız bana ise,ben kimseye hakaret etmiyorum hanımefendi!!:.
Bu cümleyi ben kullanmıyorum.Şayet lgbt yürüyüşü videolarını ve resimlerini bakarsanız bu cümleyi utanmadan Ramazan Ayında türkiyede alanen açıktan yazıp pankart açarak gezdiler. Sonrada bu ülkede Özgürlük yok! diyecek kadar basitleştiler

Eger bu ikazınız bana ise,ben kimseye hakaret etmiyorum hanımefendi!!:.
Bu cümleyi ben kullanmıyorum.Şayet lgbt yürüyüşü videolarını ve resimlerini bakarsanız bu cümleyi utanmadan Ramazan Ayında türkiyede alanen açıktan yazıp pankart açarak gezdiler. Sonrada bu ülkede Özgürlük yok! diyecek kadar basitleştiler
insanlara ibne,adi demek hakarettir. tercihleri bizlerden farklı diye insanlara ibne ve adi diyemezsiniz

Kızlar konu aldı başını gitti gene.Mune inceleyip açmaya uygun görünceye kadar kapatıyorum.Açmaya uygun görürmü onuda bilmiyorum

X