Erkek İnfertilitesi Erkek faktör olduğu halde MFK yöntemiyle hamile kalan var mı ?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

semson

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2022
133
83
31
Eşimin sperm hızı sayısı çok düşük bu yöntemi kullanıp da gerçekten hamile kalan var mı kızlar lütfen cevap verir misiniz ? 1 tüp bebek denedik kalbi durdu 7. Hafta da 😔

Merhaba
Siz mfk mı kullanıyorsunuz
Ve 3-2 nedir
Mfk doktorun isminin kısaltması kendi yöntemi var bazı yaptığı karışımlar var onları kullandırıyor . Ama biz o yöntemi tam anlamıyla yapmıyoruz sadece adet bitimi ilişki başlıyor ve 3 ve 2 gün aralıklarla ilişki olmalı onu yapıyoruz eşim de yemesine dikkat ediyor ve keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içiyor .

Mfk doktorun isminin kısaltması kendi yöntemi var bazı yaptığı karışımlar var onları kullandırıyor . Ama biz o yöntemi tam anlamıyla yapmıyoruz sadece adet bitimi ilişki başlıyor ve 3 ve 2 gün aralıklarla ilişki olmalı onu yapıyoruz eşim de yemesine dikkat ediyor ve keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içiyor .
Canım bende baktım da ürünşeri çok pahalı
Yani alsam işe yarar mk bilmiyorum
Sizde bir sorun var mı ?
Ne kadar süredir deniyorsun

Sizde bir sorun var mı ?
Bende sıkıntı yok eşimin sperm sayısı ileri hareket değerleri pek iyi değil . Bu yöntemden önce çok şeyler denedi ama hiçbirisi işe yaramadı . Bi tüp bebek denemesi yaptık pozitifi oldu keseyi gördük malesef gelişemedi kalp atışlarını duyamadık kürtaj oldum 8.hafta da . Bi süre beklememiz gerekiyordu bu süreçte de sadece şu ilişki günlerini takip etmek istedim daha 1 ay oldu deneyeli olmazsa tekrar transfer için hastaneye gitcem dondurulmuşlarla

Sizde bir sorun var mı ?
Ama ürünler hakkında bir fikrim yok sadece benim dediğin yerden alacaksınız felan diyormuş galiba biraz para tuzağı gibi . Bir buçuk sene uğraştık biz gitmediğimiz aktar kullanmadığı şey kalmadı eşimin . Çok doktora da gittik düzelmedi . Şimdi sadece keçiboynuzu deniyor başka birsey kullanıyor birde bunu deneyelim dedik

Bende sıkıntı yok eşimin sperm sayısı ileri hareket değerleri pek iyi değil . Bu yöntemden önce çok şeyler denedi ama hiçbirisi işe yaramadı . Bi tüp bebek denemesi yaptık pozitifi oldu keseyi gördük malesef gelişemedi kalp atışlarını duyamadık kürtaj oldum 8.hafta da . Bi süre beklememiz gerekiyordu bu süreçte de sadece şu ilişki günlerini takip etmek istedim daha 1 ay oldu deneyeli olmazsa tekrar transfer için hastaneye gitcem dondurulmuşlarla
Canım bizfe de aynı sorun var
İleri haraket ilk önce 0 dı
Sonra 5 lere çıkmaya başladı.
Bende 2 senedir deniyorum.
Eşin sigara kullanıyor mu ?
Bende 2 aydır çoban çökerten ve incir kürü yapıyorum
Aynı zamanda keçiboynuzu özü içiriyorum.
Bende yazın tüp benek düşünüyordum.
Bakalım korkmaya başladım
Aslında 2 sene önce ben ovülasyon testleri ile hamile kaldım bir kere. Ama malesef olmadı.

Ama ürünler hakkında bir fikrim yok sadece benim dediğin yerden alacaksınız felan diyormuş galiba biraz para tuzağı gibi . Bir buçuk sene uğraştık biz gitmediğimiz aktar kullanmadığı şey kalmadı eşimin . Çok doktora da gittik düzelmedi . Şimdi sadece keçiboynuzu deniyor başka birsey kullanıyor birde bunu deneyelim dedik
Bende aktara sordum en son çoban çöketten otu dedi 2 ay
Bizim 2.ayımızın dolmasına az kaldı.
Sonra da arı sütü bal polen karışım kullanıcam.
İncir ve keçiboynuzu devam

Eşinizin sayısı ve haraket kaçtı acaba ?
Bizim sayı 80 milyon
İleri hızlı 0
İleri haraket 20
Yerinde 14
Haraketsiz 66ydı ilk testimiz

Sonra
Sayı 80 milyon
İleri hızlı 2
İleri haraket 20
Yerşnde 14
Haraketsiz 64 olmuştu
Bu süreçte sadece protime men kullandı 3 ay boyunca..
sonra ben bıraktırdım. Keçiboynuzunu özü ve bu sürece başladım.

Canım bizfe de aynı sorun var
İleri haraket ilk önce 0 dı
Sonra 5 lere çıkmaya başladı.
Bende 2 senedir deniyorum.
Eşin sigara kullanıyor mu ?
Bende 2 aydır çoban çökerten ve incir kürü yapıyorum
Aynı zamanda keçiboynuzu özü içiriyorum.
Bende yazın tüp benek düşünüyordum.
Bakalım korkmaya başladım
Aslında 2 sene önce ben ovülasyon testleri ile hamile kaldım bir kere. Ama malesef olmadı.
Sigara kullanıyor eşim bı ara bıraktı ama kilo felan aldı ilaçlarla beraber testte de pek düzelme görmeyince yine başladı . Ovülasyon testi de çok denedim ama olmadı hiç . İleri hareket bizde 1 ile 5 arası geziyor . Olsa da keşke tüp bebekle olsa 2 tane dondurulmuşum var bakalım tekrar denicez bu ay

Eşinizin sayısı ve haraket kaçtı acaba ?
Bizim sayı 80 milyon
İleri hızlı 0
İleri haraket 20
Yerinde 14
Haraketsiz 66ydı ilk testimiz

Sonra
Sayı 80 milyon
İleri hızlı 2
İleri haraket 20
Yerşnde 14
Haraketsiz 64 olmuştu
Bu süreçte sadece protime men kullandı 3 ay boyunca..
sonra ben bıraktırdım. Keçiboynuzunu özü ve bu sürece başladım.
Yeni test yaptırmadık canım hiç hatırlamıyorum İnan ama senin sadece ileri de sıkıntı var bizim sayıda da sıkıntı vardı bi ara 47 milyona çıktı hatırlıyorum o ara kadar çok şey kullandı ki hangisi yükseltti emin olamadık . Sonra ki testlerde 4 5 milyona düşmüştü çünkü . En son keçi boynuzu suyundandır dedik tüp bebek olumsuz olunca da tekrar içmeye başarı işte . Hayırlısı olsun hakkımızda 1.5 sene uğraştık olmayınca tüp bebeğe başladık bizde siz kaç yıldır deniyorsunuz

Bende aktara sordum en son çoban çöketten otu dedi 2 ay
Bizim 2.ayımızın dolmasına az kaldı.
Sonra da arı sütü bal polen karışım kullanıcam.
İncir ve keçiboynuzu devam
Onu hiç duymamıştım . Arı sütü bal polen aldık bizde ama kaçiboynuzu ile beraber kullanmak istemedi eşim . Hangisinin faydası var onu görelim dedi .

Yeni test yaptırmadık canım hiç hatırlamıyorum İnan ama senin sadece ileri de sıkıntı var bizim sayıda da sıkıntı vardı bi ara 47 milyona çıktı hatırlıyorum o ara kadar çok şey kullandı ki hangisi yükseltti emin olamadık . Sonra ki testlerde 4 5 milyona düşmüştü çünkü . En son keçi boynuzu suyundandır dedik tüp bebek olumsuz olunca da tekrar içmeye başarı işte . Hayırlısı olsun hakkımızda 1.5 sene uğraştık olmayınca tüp bebeğe başladık bizde siz kaç yıldır deniyorsunuz
Canım bşz 2 yıldır
İlk ay ben kendi kendime kaldım ama olmadı
Şimdide bakalım olmazsa yaza doğru düşünüyorum ben
Çalışıyorum en azından izin alırım yıllık iznimden alırım falan dedim

Onu hiç duymamıştım . Arı sütü bal polen aldık bizde ama kaçiboynuzu ile beraber kullanmak istemedi eşim . Hangisinin faydası var onu görelim dedi .
Bu saraçoğlunun tarifi
Yanlış hatırlamıyorsam sayıyı da arttırıyor
Denemekte fayda bar bence
Bizde ileri haraket artsın diye yapıyorum
Umarım güzel sonuçlar alırız
Youtubedan bakar mısın saraçoğlu tarifi diye

Sigara kullanıyor eşim bı ara bıraktı ama kilo felan aldı ilaçlarla beraber testte de pek düzelme görmeyince yine başladı . Ovülasyon testi de çok denedim ama olmadı hiç . İleri hareket bizde 1 ile 5 arası geziyor . Olsa da keşke tüp bebekle olsa 2 tane dondurulmuşum var bakalım tekrar denicez bu ay
Bizimjide kullanıyor.
Ama azalttı çok şükür.
Bende nasip olursa bayramdan sonra düşünüyorum

Canım bşz 2 yıldır
İlk ay ben kendi kendime kaldım ama olmadı
Şimdide bakalım olmazsa yaza doğru düşünüyorum ben
Çalışıyorum en azından izin alırım yıllık iznimden alırım falan dedim
Bende çalışıyorum canım kimsede bilmiyor rapor verdi 10 gün hastayım felan deyip geçiştirdim . Şimdi de yıllık iznimden kullanıcam tekrar rapor istemiyorum . Rabbim gönlüne göre versin tez vakitte kucağımızı doldursun inşallah 🤲🏻

Bu saraçoğlunun tarifi
Yanlış hatırlamıyorsam sayıyı da arttırıyor
Denemekte fayda bar bence
Bizde ileri haraket artsın diye yapıyorum
Umarım güzel sonuçlar alırız
Youtubedan bakar mısın saraçoğlu tarifi diye
Aynen canım aynen onu yapıyoruz bizde inşallah şifa olur bize 🤲🏻 Sen de var mı sıkıntı hiç

X