Bebek İkinci El !!!!erkek temiz bebek odası arıyorum fiyat uygun durumum iyi değil!!!!!!!!

HATICE_54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
98
2
ARKADAŞLAR HEVESİM VAR ÇOK O YÜZDEN KİRADADA OLSAN Bİ TANECİK KÜÇÜK ODAMI BEBEĞİMİN ODASI YAPMAK İSTİYORUM.2.ELDEN DAHA UYUGUNA BULURSAM ALMAK İSTİYORUM.BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.BÜYÜYEN BEŞİK,ŞİFONYER,2KAPILI VEYA 3 KAPILI GARDOLAP OLARAK DÜŞÜNÜYORUM.NE OLUR YARDIMCI OLUN6.AYIMDAYIM ARTIK YAVAŞ YAVAŞ YAPMAMIZ LAZIM.İSTANBUL SEFAKÖYDE İKAMET EDİYORUM...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

canım akıl vermek gibi algılamanı gerçekden istemem.
Mesela ikea da 150-200 tlye çok güzel beşikler var. Aynı fiyata dolaplarda var. İkinci el bulursan tabi ki bak ama bu fikirde aklında olsun. Nerdeyse aynı fiyata çıkar

canım akıl vermek gibi algılamanı gerçekden istemem.
Mesela ikea da 150-200 tlye çok güzel beşikler var. Aynı fiyata dolaplarda var. İkinci el bulursan tabi ki bak ama bu fikirde aklında olsun. Nerdeyse aynı fiyata çıkar

Aynı fikirdeyiz beşik 230 dolapta aynı fiyat oda. 230 çoktan kullanışlı daha yeni baktım bende bebek odası düşünüyordum 1.500 den aşağı tiyatro yok ama ıkea uygun o bakımdan hemde kullanışlı

X