Doğuma Hazırlık Erkekıme ısım kızlaaar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ARHAN oğlumun adı.Üstün nitelikli ve temiz ahlaklı anlamında.Unutmayın ismin anlamı da çok önemli bence.

ARHAN oğlumun adı.Üstün nitelikli ve temiz ahlaklı anlamında.Unutmayın ismin anlamı da çok önemli bence.

Arhan ismi hoşuma gidiyo kayınwalidemin ismi Ayhan hoşuna gitti bu isim ama sabah ofisteki kızlara söyledim Arhan koyabilrim die hepsi Ayhan anladı anlaşılması zormu acaba sürekli ismini tekrarlıyomusunuz biri sorunca

benim minnoşumun daha cinsiyeti belli değil ama erkek olursa EMıR yada TOPRAK koymayı düşünüyorum şimdilik tabi Emir benim kızlık soyadım ondan acaba diyorum ama insan hiç bir zaman emin olamıyor ya ne fena

ben Atlas ismini çok beğeniyorum ama türkiyede komik bulabilirler.. ama orada kullanabilirsin belki... anlamı da güzel; yunan mitolojisinde dünyayı sırtında taşıyan adamın ismi..

bende almanyada yasiyorum.isim gercektende cok önemli burda....cok dikkat etmek gerekiyor.6 yasinda bir oglum var ve adi OKAN ....hem söylemesi kolay hem anlami güzel....bu ismide düsünebilirsin...su anda 23 haftalik hamileyim bi oglum daha olacak kismetse onada isim ariyoruz.....almanlarin aliskin oldugu isimler erkan - emre - mert - can - cem - ali - deniz.....bunlar benim aklima gelenler...Allah biz yurtdisinda yasayanlara kolaylik versin..gercektende isim bulmak zor....ben tugra ismini cok begeniyorum ama burda yumusak g kullanilmiyo bi acayip söylüyolar o yuzden vazgectim...umarim icine sinen bi isim bulursun bebegine......

X