Erkek'in infosu;)

PembeDantel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
199
21
Erkek dediğin en önce karizmatik olmalı, yakışıklılık sonra gelir.. Yiğit olmalı, mert olmalı, sözünün eri olmalı, dakik olmalı... Erkek dediğin etkileyici bakmalı, konuşmadan ifade etmeli düşüncelerini.

Bakimli olmalı erkek dedigin. Saclari temiz, coraplari temiz, kiyafetleri düzgün olmalı. Bu kalibin icinde tam bir beyefendi barindirmalı. Kasi, gözü güzel olmalı, disleri temiz ve beyaz; ama bunlardan önce özü sözü dogru, sözünün eri bir delikanli olmalı.

Erkek dedigin ilgi gördügünde ilgiyle, sevgi gördügünde sevgiyle karsilik vermeli.
Erkek dedigin, sen onun icin kendine baktiginda, sirf ona daha güzel görünmek icin giyinip kusandiginda hicbir sey olmamis gibi davranmamalı.Ruhunu oksamasini bilmeli. Romantik olmalı, kimi gün habersizce kucaginda ciceklerle cikip gelmeli. Özel günleri unutmayi marifet sanmamalı. ------"Ökuz"------ olmamalı senin bütün zerafetine karsi.

Erkek dediğin değer bilmeli başka kadınlara baktığında ağzının suyu akmamalı,ağır olmalı zibidi olmamalı,kadınıyla süs yarışına girmemeli,marka derdine düşmüş zavallı kendine güvensiz tiplerden olmamalı,kendiyle barışık olmalı,mahalle karısı gibi laf yarışına girmemeli AĞIR OLMALI SAYGIN OLMALI ERKEK OLMALI...

Erkek dediğin söz verdiğinde tutmalı bir ömür dediyse bir ömür yanında olmalı korkak olmamalı,her güçlüğe boyun eğmemeli,direnmeli,sevgisi için savaşmalı,kaçmamalı,korkak olmamalı,GÜÇLÜ CESUR OLMALI SAHİP ÇIKMALI...

Erkek dediğin kadını özel görmeli, ve içki masalarında ballandıra ballandıra anlatmamalı kadınını. İçinde saklamalı, beyninde ve kalbinde..

Erkek dediğin delikanlı olmalı. Hayır dediği zaman yumruk vurmadan masaya hissettirebilmeli kararlılığını. Ve dönmemeli asla geri karşılığında bir öpücük alsa bile...

Erkek dediğin magazin yerine spor, diziler yerine tartışma programlarını izlemeli. Haberleri kaçırmamalı, politikadan uzak kalmamalı, Petek Dinçözü değil, Mehmet Ali Birand'ı takip etmeli...

Erkek dediğin erkek gibi olmalı İNSAN OLMALI....

ah anacım ah nerde öyle erkek...
benimkinin iyi huyu çoktur amma velakin kötü huyuda yo kdeğildir yani beni deli eden..

napalım ben onu böylede çok seviyorum...:asigim:

X