Erkekler bana karşı hep duygusuz

Geçen gün ortak arkadaşımız eski erkek arkadaşımı sordu. Ne yapıyor görüşüyor musunuz dedi. Görüşmediğimizi söyledim aklıma düştü sosyal medyadan baktım evlenmiş olduğunu gördüm. Ona karşı hiçbir duygum yok. Sadece bir şey merak ediyorum size sormak istedim. Iliskimiz 5 sene kadar sürdü. Ben evlilikten hic bahsetmiyordum. O ara ara agzımı arıyordu evlenmek için. Bir sey söylemiyordum bu konuda sıkıntı vermiyordum ona. O da öyle duygulu biri değildi bana karşı. Sonra ben 5 senenin sonunda ayrılma kararı aldım. Şuanki esimle evlenecegim gün mesajlar atmış arkadaşıma benim evime geleceğini yazan mesajlarmış. Arkadasim evine gelecek bir olay çıkmasın dedi ciddiye almadim. Nitekim de gelmedi. Bu olaydan 1 yil sonra olan sevgilisine pankartli falan evlilik teklif etmiş. Benim sorum şu bu adam bana neden boyle bir sey yapmadı? (Aslinda benim sevmediğimi biliyor ama en azindan ufak bir teklif edebilirdi :KK70:) Yani sorun bende miydi kendimi sorguluyorum cunku esim de bana karşı ince dusunen biri degil. Kisisel algilamaya basladim bu davranışları. Erkekler bana karşı hep mesafeli ve duygusuz davranıyor. Sizce bunun nedeni benim karakterim mi?
Evlısınız .Eşinize bunu sorun bence.Neden bana karsı ınce dusunmuosun dıye

X