Nikah Erkekler neden bakiyor.normal mi karsilamaliyiz

Belkidahaiyisin

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
506
220
31
Yani boyle uzun uzun bakmak degil tabi.ama farketmek yoldan gecen o guzeli hemen farketmek.ee diyorum kendi kendime sende farkediyorsun sende bakiyorsun ama sakinlesemiyorum.bekarken evli beyler baktigi zaman acirdim bayana.yaa esi sevmiyor muda bakiyor derdim.esimese diyorum.bak boyle dusunurdum diyorum.kiziyor sapikmiyim ben abartma falan filan.yani bide benden cekiniyor.cekinmese ben olmasam daha mi cok bakar ki.bazi erkekler bakmiyor.mesela ablamin esi.dunya umrunda degil adamin gamsiz.telden basini kaldirmaz.ya bilmiyorum mesela binamizda erkekli bayanli oturmaya cagrirlar esim hic istemez bende istemem.akraba disi genelde bayan erkek ayri oturuyoruz biz (elestirmezseniz sevinirim).bazen diyorum ki bunu bile kendine guvenmedigi icin mi istiyor.bayanlar soruyorum sizin esiniz de bakar mi.napiyim normal mi karisiliyim.acikcasi guzele bende bakiyorum.ama bazi erkekler gercekten bakmiyorlar.umurlarinda olmuyor.burasida bi gercek yani

Bayan değil kadın. Erkeklere bay demiyorsanız kadınlara da bayan demeyin.

Eşinizin kadın erkek ayrı oturma istemesi muhtemelen kendi pis zihniyetinden ötürü. Kendi kadınları süzüyor demek ki karısının da süzülmesini istemiyor. 🤷🏻‍♀️

Yani boyle uzun uzun bakmak degil tabi.ama farketmek yoldan gecen o guzeli hemen farketmek.ee diyorum kendi kendime sende farkediyorsun sende bakiyorsun ama sakinlesemiyorum.bekarken evli beyler baktigi zaman acirdim bayana.yaa esi sevmiyor muda bakiyor derdim.esimese diyorum.bak boyle dusunurdum diyorum.kiziyor sapikmiyim ben abartma falan filan.yani bide benden cekiniyor.cekinmese ben olmasam daha mi cok bakar ki.bazi erkekler bakmiyor.mesela ablamin esi.dunya umrunda degil adamin gamsiz.telden basini kaldirmaz.ya bilmiyorum mesela binamizda erkekli bayanli oturmaya cagrirlar esim hic istemez bende istemem.akraba disi genelde bayan erkek ayri oturuyoruz biz (elestirmezseniz sevinirim).bazen diyorum ki bunu bile kendine guvenmedigi icin mi istiyor.bayanlar soruyorum sizin esiniz de bakar mi.napiyim normal mi karisiliyim.acikcasi guzele bende bakiyorum.ama bazi erkekler gercekten bakmiyorlar.umurlarinda olmuyor.burasida bi gercek yani
Eşinizin zihniyeti çok pis. muhtemelen o kadınlara baktığı için karısına da başka erkeklerin kendi gibi pis baktığını düşünüyor. Böyle adamları çok arıyor musunuz ya

Peki siz yakışıklı erkeklere bakasiniz geliyor mu cok yakışıklı biri geliyor karsidan boylu poslu kasli yakışıklı cillop gibi?

konunun nikahla alakasını arıyorum

Eklentiler

• EABAB558-A51C-44C7-A118-CAD8A2F50EF0.jpeg
    EABAB558-A51C-44C7-A118-CAD8A2F50EF0.jpeg
    49,1 KB · Görüntüleme: 41
Bana çok sapıkça geliyor kadın erkek ayrı durmaya çalışmak. Hemen etkileniyorum, çok iradesizim mesajı alıyorum. Bir de o kadar kaçak göçek yaşıyorsunuz ki kocalarınız kadın görmeye alışmıyor, bir açıklık dekolte görünce hemen dikkatlerini çekiyor. Sokakta yürürken de genelde tesettürlü kadınların kocalarıyla daha çok göz göze geliyorum çok sinir oluyorum

X