Erkekler ve sosyal medya

46M6

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
1.771
2.686
Evet herkese soruyorum evli veya bekar farketmez. Çevrenizdeki normal erkek arkadaşlarınız, erkek kardeşleriniz instagram da neye göre kızları takip ediyor?
(Konu meclisten dışarı ona göre:))

Erkek arkadaşım bu zamana kadar belli bir samimiyetinin olduğu tüm kız arkadaşlarını takip ediyor. Onun dışında samimi olmadığı veya tanımadığı hiçbir kızı takip etmez

Evet herkese soruyorum evli veya bekar farketmez. Çevrenizdeki normal erkek arkadaşlarınız, erkek kardeşleriniz instagram da neye göre kızları takip ediyor?
(Konu meclisten dışarı ona göre:))
Memiş popiş ☻

İnkar etseler de erkeklerin kafa hep aynı.
Benim çevremdekiler kullanmıyor orası ayrı ama gördüğüm duyduğum bu :KK45:

Ben tanımadığı kızları takip eden erkeklerin kriterinden bahsettim ona göre hee🤣🤣

Erkek arkadaşım bu zamana kadar belli bir samimiyetinin olduğu tüm kız arkadaşlarını takip ediyor. Onun dışında samimi olmadığı veya tanımadığı hiçbir kızı takip etmez
Ya yanlış anlamayın ama sorasım geldi. Tüm kız arkadaşları derken? Hepsini nasıl tanıyorsunız?

İlerde eşiniz içinde mi böyle düşğnürsünüz?
Sizin gibi düşünenler çıkacağını bildiğim için hemen ardından açıklamamı yaptım aslında :)
Evet eğer bir gün eşim de instagram açıp hayatında hiç görmediği TANIMADIĞI KIZLARI takip ederse kesinlikle bu yüzden takip ettiğini düşünürüm :) kendimi neden kandırayımki insan tanımadığı instagram güzeli kızları neden takip eder evliyse hele bir de. Ben kemalim yapmazcılardan değilim şahsen babasına bile güvenmeyenlerdenim hayat bu hale getirdi 🤗

Ya yanlış anlamayın ama sorasım geldi. Tüm kız arkadaşları derken? Hepsini nasıl tanıyorsunız?
Uzun süredir hayatımda olduğu için hepsine hakimim ☺️ Hepsi ya ilkokul ya lise ya da üniversiteden arkadaşı

X