erkeklerde evlilik sonrasi olusan cinsel isteksizlik

Loseyourself

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
43
10
35
(Bu kadar zaman oldu yazip yazmama konusunda kararsizdim bir cesaret yaziyorum umarim care bulurum derdime)
1 yil 2 ay kadar evliyim ve esimden kaynakli sorunlardan dolayi cinsel birlesme yasayamadik.konunun basindan itibaren anlatacak olursam 6 yillik bir sevgililik sureci sonrasi evlendik. Bu 6 yillik surecte esim bana karsi cok yakindi surekli dokunmak opmek istiyordu hep temas halindeydi. Yanyana oturdugumuz an vucudumu severdi operdi vs. Hatta nisanlilik surecinde kiyafetli halimizle surtunme seklinde sevisme yasardik ki bunu hep esim isterdi. Surekli gozumun icine bakardi gozlerinin ici gulerdi. Bana karai oldukca duskundu sevgisini de belli ederdi. En azindan hissetirirdi de. Ama ne olduysa evlendiktwn snra oldu. Malum evlilik haftasinda anneler teyzeler flb hep uyarida bulunur evlenecek kizlara. Ayni olay bana da oldu tabiki ve bnm icin utanc verici bir durumdu. Hep onlari tersleyerek konusmak istemedigimi soylerdim. Tabi esimden emindim. Bu kdr bana yakin bir sevgililik sureci geciren adamin sorun cikaracagini tahmin edemezdim.neyse dugun oldu ilk gecemiz icn oteldeydik. Ben gergindim tabi ama kendimi birakmistm. Otelde olmasini pek de istemiyordum. Esimle on sevismenin ardindan birlesme olacagi an vucudjmu tanimamaktan oturu yeri bulamadim vs. Ve olmadi. Diger gunler evimizdeydik cokca denedik yine ayni sebeplerden olmadi( bu arada bel fitigi ameliyatli oldugumdan ekstra bir korku da vardi ikimizde) esim bu surecte erken bosaldigini da soylerdi hep. Dugunun ardindaki 5. Gunde balayina gittik ve adet oldim. 1 hafta ara verdik denemeye bu yuzden. Adet sonrasi da deneme sıķlıgmz git gide azaldi. Araya tatil vs. Girdikce ayda 2 3 belki denedik. Hep yasanan olumsuzluklar bizi iyice itti. Bu seferde tatil bitsin evimize duzenimize donunce duzelir diye dusunduk. Tatil bitince esim kendi istegiyle eski zamanlardaki gibi yaklasti bana. O gunu hala unutamam cnku gercekten duzeldigine o kdr inanmistim ki. Yine erken bosalma ve bndeki bilgi eksikliginden devami gelmedi. Is temposuna girdigimiz surecte birbirimzden iyice uzaklastik. Evde durduk yere kavgalar baaladi ki hepsini ben baslatiyor gibiydim cunku ilgisi azalmisti. Sevilmeye ihtiyacim vardi.. evin icinde ayri hayatlar yasamaya basladik resmen. Yemek ve is hayatimiz disinda ortak konusabilecegimiz bir durum olusmamaya basladi. Bu surexte esim urolog a gitti. Hormonal bir sknti yok ama doktor takviye ilaci vrdi. Yine bir umut yeserdi icimde ama sonuc husran. Aile terapistine gittik. Iyi olacak gbiydi fakat terapistin isi ticarete doktugunu anladik. 3 seans bosa gittik cunku sacma bir" paket program" sundu bize ve oldukca yuksek bir fiyat. Ve o fiyati karsilamamiz mumkun degil malum dugun kaynakli borclar vs. De var. Bu sebeple terapi durumu da ortadan kalkti.. sonuc olarak bu kdr zamandr esimle aramiza giren buz daglarini eritip eskisi gibi olmak istiyoeum. Hatta aile terapisti ile bu sureci yasayip atlatanlar varsa yontemleri teknikleri ogrenmek istiyorum cunku gercekten buna cok ihtiyacim var ve maddi durumumuz hic yok...insallah cozum bulabilirim...

Kuzum ilk yapacagın şey vucudunu tanımak olacak. Daha sonra dişi kuş sensin. Adamı baştan çıkar kontrolü eline al ve seksi yaşa yaşat. Belliki bundan ötürü soğukluk girmiş araya ama aşılmayacak bir dağ değil.
Bastan cikmaya kendini kapatmis artik. Opmeye calistigimda bi an irkiliyor yuzunu ceviriyor. Ilgi alaka bekledigimde uff falan diyor. Bazen kendi de diyor istemiyorum zorla olmaz diye

Erken boşalma olduğu için denemeler başarısız olduğu için iyice içine kapanmış olabilir eşinizinki psikolojik bence nasıl olsa olmayacak diye canı istemiyor demek ki kendini kapatmış o konuda canlandırın bence tekrar kendinizi ilk önce ön sevişmede başarılı olun ön sevişmeden zevk alın ne olursa olsun bırakmayın başarılı olana kadar deneyin evlilikte cinsellikte çok önemli çünkü

Erken boşalma olduğu için denemeler başarısız olduğu için iyice içine kapanmış olabilir eşinizinki psikolojik bence nasıl olsa olmayacak diye canı istemiyor demek ki kendini kapatmış o konuda canlandırın bence tekrar kendinizi ilk önce ön sevişmede başarılı olun ön sevişmeden zevk alın ne olursa olsun bırakmayın başarılı olana kadar deneyin evlilikte cinsellikte çok önemli çünkü
Bu kadar zaman gecti bu uzaklasma olmasina ragmen ufacik bi dokunmasindan opmesinden hala etkileniyorum. Ama esimin gozunun ivine bakiyorum hatta opmesini istiyorum. Dudagini degirip.cekiyor gorevibi tamamlamak icin basindan savmak icin yapiyor sanki. Evde de hep tv telefon. Koltuktan hic kalkmadan bir gununu gecirebilir. Terapist bizi cok buyuk hayal kirikligina ugratti. Iyice umutsuzlandik. Sevdigine insan dokunmak istemezmi sarilmak istemez mi. Cinselligi de gectim sevgisini niye gostermiyor anlamiuorum. Sorsam seviyorum diyor ama gostermiyor hic

Sordunuz mu hiç beni neden istemiyorsun hiç mi aklına gelmiyor canın istemiyor mu diye

Her denemesinde bnde bir aci olustu. Sanki deri ustune baski yapmis gibi. O yuzden bulus olsa bile benim yonlendirmemle basarili olamadi
Anladım kendinizi kastınığınız için canınız acıdı. Peki hiç mi tam birleşme olmadı? Birde diğer yorumlarınızı okudum eşiniz uzakta duruyormuş. Bu normal değil. Çabalaması gerek. Baya da zaman geçmiş. Konuştunuz mu ne diyor

Anladım kendinizi kastınığınız için canınız acıdı. Peki hiç mi tam birleşme olmadı? Birde diğer yorumlarınızı okudum eşiniz uzakta duruyormuş. Bu normal değil. Çabalaması gerek. Baya da zaman geçmiş. Konuştunuz mu ne diyor
Hayir hic birlesme olmadi. Bu yuzden buyuk psikolojik sorunlar yasiyorum.. esim de kendini kafa dagitmk icin tv telefon oyunlarina fln verdigini soyluyor. Is donusu eve gelmeden hep niyetlenip eve geldiginde bi anda bu konuda kilitlendigini isteksizlik geldigini soyluyor. Bir kac kere sinir krizina benzer seyler yasadim etrafi dagittim resmen. Oyle olunca sariliyor dokunuyor sakinlestirmeye calisiyor va. Kac kere dedm sevmiyorsan cik git hayayimdan dayanamiyorum ben diye. Seviyorum ayrilmak istemiyorum diyor. Sorunun kaynagini bulamiyorun...

Ilgimc olan sey yaklasik 8 9 ay bosalma yasamamasi ruyalanma bile yasamamis olmasi. Kac defa sordum.kendi kendine de mi bosalmiosun bu onemli bisey diye. Yok diyor hic istek gelmiuor diyor. Vucudu da fiziksel olarak istek duymuyor

Ilgimc olan sey yaklasik 8 9 ay bosalma yasamamasi ruyalanma bile yasamamis olmasi. Kac defa sordum.kendi kendine de mi bosalmiosun bu onemli bisey diye. Yok diyor hic istek gelmiuor diyor. Vucudu da fiziksel olarak istek duymuyor
Belki size öyle söylüyordur. Olay çıkarmayın diye. Muhtemelen üst üste yaşadığınız başarısız denemelerden dolayı böyledir. Cinsel terapiste gitseniz belki faydası olur

Benim de canım yanma gibi bir durum olmuştu ve 5 hafta kadar sürmüştü her seferinde canım yanıyor diyip adamı itiyordum kendimden ama hemen her gün cabaladık..Eşiniz başarısız olursam diye çok korkuyor ve uzak duruyor bence ona göre de normal bir durum emin olın sizin kadar o da rahatsız ama siz dillendiriyorsunuz o dillendiremiyor.. Ufak ufak yaklaşın gece muhakkak sarılarak uyuyun arkasını dönüyorsa arkadan sarılarak uyuyun erkekler onu da çok seviyorlar..film saati yapın kendinize eşine sarılarak izle filmi böyle basit ama ufak dokunuşlar yapın..ayıp olacak ama böyle ufak dokunuşlar dan birkaç gün sonra da evde giyim stilinizi değiştirin özür dilerim ama sutyensiz dolaşın mesela iç.hatlarınızı belli eden gecelikler ve gündelik kıyafetler giyin ondaki durumu da alevlendirin ve sakın ümitsizliğe kapılmayın eşinizi de ümitsizliğe suruklemeyin

Hayir hic birlesme olmadi. Bu yuzden buyuk psikolojik sorunlar yasiyorum.. esim de kendini kafa dagitmk icin tv telefon oyunlarina fln verdigini soyluyor. Is donusu eve gelmeden hep niyetlenip eve geldiginde bi anda bu konuda kilitlendigini isteksizlik geldigini soyluyor. Bir kac kere sinir krizina benzer seyler yasadim etrafi dagittim resmen. Oyle olunca sariliyor dokunuyor sakinlestirmeye calisiyor va. Kac kere dedm sevmiyorsan cik git hayayimdan dayanamiyorum ben diye. Seviyorum ayrilmak istemiyorum diyor. Sorunun kaynagini bulamiyorun...
Sizi seviyordur muhakkak öyle düşünmeyin ama psikolojik olarak başarısız olma korkusuyla sanırım ereksiyon olmuyor olabilir. Yani anlamak için soruyorum en son ne zaman birlikte olmak için denediniz? Ereksiyon sorunu oluyor mu? Yoksa denemek dahi istemiyor mu?

Sevgiliyken eşinize nasıl davranıyordunuz onu hatırlayın mesela nişanlıyken..

soruna odaklandıkça sorunlar büyüyor gerçekten. mesela şu an eşiniz ne yapıyor?

Biraz süslenip tabi abartmadan evlilik öncesindeki kadar süslenip parfüm kullanıp gülen bi yüzle yanına gidin

televizyon izliyor olsun atıyorum onu güldürecek bir şey yapın televizyonun önüne geçip "aa ne bakıyosun be bana mı bakıyosun sen"
ya da uzanıyor olsun uyumamış olsun yatağa girince elinizle yatağı bi kontrol edin ne güzel zıplanır bu yatakta diyip hop kalkın ayağa sonra eşinizi de ikna edin buna güldürmeye çalışın onu birlikte zıplayın

seninle eğlenmeyi çok özlemişim deyin sonra nişanlıyken yaşadığınız bir birleşmeden bahsedin

atıyorum 'hani hatırlıyor musun x yerdeydik ve sen bana şöyle bakıyordun sonra şöyle yapmıştık... o gün çok heyecanlanmıştım hala aklıma geldikçe kalbim çarpıyor"

eşinizin elini kalbinize götürün. kulağına yaklaşıp "keşke o güne dönsek şu an"

bence böyle deneyebilirsiniz onu tahrik etmeyi deneyerek

Bu durum da ayrı tuhaf geldi bence yaşıyordur ama söylemiyordur ..o uyurken dokunsanız yaklaşsanız uyanıkken stresli oluyordur çünkü çok afedersinzi uyurken vücudunu sevip okşasanız..bence erkekler uyku halindeyken de istekli oluyorlar..bi de hiç yaşamadığı için cinsel tadı uzak duruyor bir kerecik tatsa uzak durmaz..işi boşalma kısmına getirmeden sadece ön sevişme yapın süreyi uzun tutun..bu süre zarfında gerekirse erken boşalsın umursamayın önemli olan güzel vakit geçirmekti ben seninle çok güzel vakit geçirdim bu bana yetti falan diyin

Benim de canım yanma gibi bir durum olmuştu ve 5 hafta kadar sürmüştü her seferinde canım yanıyor diyip adamı itiyordum kendimden ama hemen her gün cabaladık..Eşiniz başarısız olursam diye çok korkuyor ve uzak duruyor bence ona göre de normal bir durum emin olın sizin kadar o da rahatsız ama siz dillendiriyorsunuz o dillendiremiyor.. Ufak ufak yaklaşın gece muhakkak sarılarak uyuyun arkasını dönüyorsa arkadan sarılarak uyuyun erkekler onu da çok seviyorlar..film saati yapın kendinize eşine sarılarak izle filmi böyle basit ama ufak dokunuşlar yapın..ayıp olacak ama böyle ufak dokunuşlar dan birkaç gün sonra da evde giyim stilinizi değiştirin özür dilerim ama sutyensiz dolaşın mesela iç.hatlarınızı belli eden gecelikler ve gündelik kıyafetler giyin ondaki durumu da alevlendirin ve sakın ümitsizliğe kapılmayın eşinizi de ümitsizliğe suruklemeyin
Dokumdugumda sanki tiksiniyormus gibi bir urperiyor kendi i geri cekiyor son birkac aydir. Onun istedigi gibi sacimi.boyasim farkli seyler giymeye calisiyorum ama adam bakmaktan bile kacar oldu.

Belki size öyle söylüyordur. Olay çıkarmayın diye. Muhtemelen üst üste yaşadığınız başarısız denemelerden dolayı böyledir. Cinsel terapiste gitseniz belki faydası olur
Gittik zaten 3 seans bizimle gorustukten sonra sacma aapan bir sekilde paket program disinda calisamiyorum deyip tek seferde yuksek bir ucret odememizi istedi. Bunu karsilayacak maddi durumumuz da yok. O yuzden esim terapistlere de onyargili oldu. Kime gitsek aynisinin olcagini dusunuype

Bastan cikmaya kendini kapatmis artik. Opmeye calistigimda bi an irkiliyor yuzunu ceviriyor. Ilgi alaka bekledigimde uff falan diyor. Bazen kendi de diyor istemiyorum zorla olmaz diye
Ya bence siz ona zevk veremiyor olabilir misiniz kisisel temizlik ya da ilgi cekici seyler yapamiyor olabilir misiniz. Sonucta erken bosalma bir problem degil bence esiniz ilk bosalmasini yasar ama ardina 2_3 daha uzun surer diye biliyorum.. siz bence kadinsal bir davranis sergileyemiyor yani vucudunuzu birlesmede kullanmayi bilmiyorsunuz. Sonucta dogal birsey bu siz duvar gibi davranirsaniz adam istedigi kadar doktora gitsin cozum degil. Ben olsam bende istemem isteksiz gibi davranan bir insani.. sonucta bi kere bosaldi diye adami hemen itekleyip bitiriyorsan ardina devam etmek istemiyorsan bence adamda bir umit beslemiyordur. Bence biraz disiligini kullan evlilik cinselligi bitirmez kimsede tecrubeli dogmuyor dogal seyler bunlar biraz kadinligini ortaya koy sorun cozulur. Bende 4 yildir evliyim 😉

X