Erkekleri yola getirmenin yolları

benimde yeni bir ilişkim var ama çok inatçı biri kavga ediyoruz ama bana ben pişman oldum filan hiç demiyo ve bu adam benimle evlilik planları yapıyo nasıl güvenicem ben bilmiyorum kavgalardan sonra beni umursamıyomuş gibi davranıyo bende görüşmiycem filan çok dedim ama olmadı bi şekilde yan yana geldik işte kafam çok karışık bende hiç ilgisizliğe gelemem bunu anlamıyo bir türlü ve çok emin benden bu beni sinir ediyo napcağımı bilmiyorum yaa üfff

yaa inanırmsn bi an bunu ben mi yazdm dedim okadar ki benm durumumu yazdın.....:KK43: ya en cok da kendilerini vazgecilmez sanyolar ya ona gıcık olyorum...

kızlar yazılanların hepsini okudum da herkesin şikayeti erkeğin ilgisizliği.aynı dertten ben de muzdarıbım.ama kızlar erkeklere ne kadar kızsak ta dogru olanı onlar yapıyor.takmıyorlar yaa,rahatlar,anlarını yasıyorlar.kız ona mesaj cekmıs ,cekmemıs umurlarında değil.erkeklern beyni bizimki kadar ayrıntılı calışmıyor.biz her seyi görebiliyoruz ve her seyden bisey cıkartıyoruz.bir erkek beynıne sahip olup onlar kadar umarsız olmayı cok isterdim.ama ben sunu biliyorum kı kadın dediğin calısacak ve kendi ayakların üstünde duracak.işte o zaman eyvallahı olmaz kımseye.biz duygusal varlıklarız.her seyi de irdeliyoruz aynı zamanda.ama yanlıs yapıyoruz kızlar yaa.onlar da kim yaa.biz birer bireyiz.neden önümüze bakıp yolumuza gitmyoruz.haa bu sevdiğimiz adam bu yolda elimizi tutarsa buyursun gelsin ama yok benim yolum baska derse giderse de gitsin.bize erkek mi yok demicem.biz erkeklere muhtac değiliz ki kızlar.allah kimseye muhtac da etmesin.taktık falan aslında gereksız seyler.biz yolumuza bakıp kendimizi sevsek,kendimizi önemsesek her sey önümüze serilir zaten.güçlü olalım kızlar biz taktıge ıhtıyac duymayalım.

X