Erken gebelik testi ama ne kadar erken

sonradangurme89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
25
9
Arkadaşlar merhaba bu ay erken gebelik testi olan predector dan iki adet aldım birini adetten 6 gün önce diğerini 4 gün önce yaptım maalesef hayalet denilen çizgiden bile çıkmadı ve sürekli kafa patlatmaktan dolayı adetim geçene kadar test yapmamaya yemin ettim yemine uyuyorum ama düşünmeden edemiyorum duramıyorum☺️ sanırım her kadında yumurtlama günü birebir ayni bile olsa döllenme zamanı değişebiliyormuş. Artık araştırmaktan helak oldum ama size sorum erken gebelik testi yapip negatif çıkıp sonra pozitif goren var mi. Yani acaba ben erken mi yaptım, erken gebelik testleri çok iddialilar ama yumurtlama ve döllenme herkeste degisebiliyorsa adet gecikmesinden 6 güne kadar sonuç verme olayı çıkmayabilir değil mi? Offf deneyimlerinizi aktarabilir misiniz rica etsem🙏

Arkadaşlar merhaba bu ay erken gebelik testi olan predector dan iki adet aldım birini adetten 6 gün önce diğerini 4 gün önce yaptım maalesef hayalet denilen çizgiden bile çıkmadı ve sürekli kafa patlatmaktan dolayı adetim geçene kadar test yapmamaya yemin ettim yemine uyuyorum ama düşünmeden edemiyorum duramıyorum☺️ sanırım her kadında yumurtlama günü birebir ayni bile olsa döllenme zamanı değişebiliyormuş. Artık araştırmaktan helak oldum ama size sorum erken gebelik testi yapip negatif çıkıp sonra pozitif goren var mi. Yani acaba ben erken mi yaptım, erken gebelik testleri çok iddialilar ama yumurtlama ve döllenme herkeste degisebiliyorsa adet gecikmesinden 6 güne kadar sonuç verme olayı çıkmayabilir değil mi? Offf deneyimlerinizi aktarabilir misiniz rica etsem🙏
Merhaba sizin çocuğunuz var mı yoksa ilk bebeğiniz mi olacak

Onu yazmayı unuttum ya, ben ikinciyi deniyorum kısmetse, 3 aydır deniyoruz bu ay çok umutlandım anlamsizca sabırsızlanıyorum. Tabii ki allah hic olmayanlara nasip etsin sakın yanlış anlaşılmasın ama bu heyecanın ilki ikincisi yok ki.

İlkinde sıfır belirti oldu. Ben de erken gebelik testi diye bir şey bilmiyordum bazen bilmemek daha iyi. İşte o zaman adetim 1 gün gecikince kaset test yapmıştım cokk silikti hatta 3-4 gün gecikince bile silikti. Hatta ben hiç tam kırmızı göremedim galiba😀 sonra doktora gidip kan tahlili falan derken hamilelik kesinleşti. Doktor geç döllenme demişti. Ama bu sefer erken gebelik testlerine çok bel bağladım merak ettim deneyeyim dedim ama işte sonuç negatifti. Bu arada adetime 3 gün var bakalım... Bunları da yazayım ki merak eden arkadaşlara da bilgi olsun.

İlgilenen olmadı ama😀 testime bi bakar mısınız çok silik bir şey çıktı gerçi fotoda hic net değil. Bugün eğer 30 günde bir olacaksam adetimin ilk günü olacaktı. Gerçi benim bazen 35 günde bir de oluyor. Ay çok heyecanliyim😍

Eklentiler

• P_20210508_081452.jpg
    P_20210508_081452.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 414
İlgilenen olmadı ama😀 testime bi bakar mısınız çok silik bir şey çıktı gerçi fotoda hic net değil. Bugün eğer 30 günde bir olacaksam adetimin ilk günü olacaktı. Gerçi benim bazen 35 günde bir de oluyor. Ay çok heyecanliyim😍
Canım ancak kanla netleşir çünkü benim ikinci bebeğimde adet düzensizliğim vardı ve 40.gunde test falan yaptım düşünsene. O yüzden adet duzensizliginde tek care bence kan! İstersen yarında bir bak pzrts kan ver.

Evet canım aynen öyle yapacağım, yarın sabah ilk idrarla denerim bir de p.tesi sağlık ocagi kan veririm. Ya benim ilkinde de diyorum ya bir hafta boyunca silik görmüştüm doktor geç döllenme demişti. Hayırlısı🙏 adete benzeyen belirti dışında tek fark mide yanması var o kadar.

Canim son iliskiden buyana kac gun gecti yada yumurtamani kacinci günü

İlkinde sıfır belirti oldu. Ben de erken gebelik testi diye bir şey bilmiyordum bazen bilmemek daha iyi. İşte o zaman adetim 1 gün gecikince kaset test yapmıştım cokk silikti hatta 3-4 gün gecikince bile silikti. Hatta ben hiç tam kırmızı göremedim galiba😀 sonra doktora gidip kan tahlili falan derken hamilelik kesinleşti. Doktor geç döllenme demişti. Ama bu sefer erken gebelik testlerine çok bel bağladım merak ettim deneyeyim dedim ama işte sonuç negatifti. Bu arada adetime 3 gün var bakalım... Bunları da yazayım ki merak eden arkadaşlara da bilgi olsun.
Bende sizinle aynı durumdayım. 2 yaşında oğlum var aslında düşünmüyorduk oğlum çok zor bir çocuk olduğu için ama hep hayalimdi eğer olursa çocuklarımın yaşının yakın olmasını istiyordum. Korunuyorduk normalde geçen ay bir kaza oldu dedimki kesin hamileyim Certain markalı kaset testlerden yaptım 3 taneside pozitif çıktı kan verdim sonuç kocaman bir 0 dı 😂 . Farkında olmadan moda girmişiz eşimle bu kadar istediğimizi bilmiyorduk bu ay korunmadık adetime 2 gün var elimde 1 test kaldı 5 tane test yapmışım siz düşünün yani bunun ilki ikincisi üçüncüsü yok hepsi aynı heyecan derlerdi inanmazdım. Allah isteyen herkese versin kimsenin kucağı boş kalmasın inşallahn

Canım var bence naptın kan testi verdin mi

Evet canım aynen öyle yapacağım, yarın sabah ilk idrarla denerim bir de p.tesi sağlık ocagi kan veririm. Ya benim ilkinde de diyorum ya bir hafta boyunca silik görmüştüm doktor geç döllenme demişti. Hayırlısı🙏 adete benzeyen belirti dışında tek fark mide yanması var o kadar.
Haber etmedinn

Canim son iliskiden buyana kac gun gecti yada yumurtamani kacinci günü
merhaba siteye girmedim özür dilerim, ben adetime 5 gün kala yaptım hic yoktu, adetimin ilk gunu yaptım varla yok arası, üçüncü günü yine az görünüyordu, kan verdim hamileyim😍

valla kimse yazmayınca siteye de girmemiştim k.bakmayın, şöyle sevinsem mi acele etmesem mi karışık bir süreç yaşadım, benim bir de o aralar yeşil akintim oluyordu hem onun için doktora gideyim hem de kan vereyim dedim, doktor vajinal ulrasonla gebelik henüz görünmüyor beta ya bakalım belki çok yenidir ama son adet tarihine göre şimdiye görünmeliydi dedi tabi ben bir tuhaf oldum, birden kendimi toparlayıp bende hep geç döllenme oluyor diyebildim😊 doktor güldü kötü düşünme zaten sanırım öyle dedi çünkü kist gibi bir şey görmüştü ve bu oluşacak kese de olabilir dedi. Her neyse iki gün aralıklarla beta istedi dış gebelik ihtimali için. Her iki günde bir iki katına çıktı simdi her şey yolunda🙏

evet varmış gerçekten hamileymişim😉 adet günüm geçtiği halde tam çıkmaması beni tedirgin etmişti gerçekten herkesin yumurtlama zamanını geçtim döllenme süreci, dolayısıyla çift çizgiyi görme olayı bile farklı süreçler. Umarım herkes gonlundekini yaşar🙏
Hayırlı olsun canım 🥰

X