Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi hakkında?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Chyperus

𝓜𝓲𝔂𝓪𝓿
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Mart 2022
156
83
Arkadaşlar merhaba, adetime 6 gün var ve comfort marka erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Daha sonra testin içini açtığımda T çizgisinin gerisinde kırmızı çizgi vardı C çizgisindeki gibi. Acaba test yanlış mı yoksa orada öyle çizgi olmalı mı? Bilgisi olan var mı acaba? Aklımı çok karıştırdı. :KK64:

Foto atsana kuzum
Pozitif olması için iki çizgi olması gerekiyor ya hani, T çizgisi görünen ekran kısmında değildi de içini açınca daha köşedeydi. Aklıma takıldı acaba test bozuk mu yoksa oranın öyle kırmızı çizgi mi olması gerekiyor diye :/

Valla hiç açmadım ben içini normalde birbirine yakın olur 2 çizgi
Belki ekran kısmı mı kaydı acaba dedim ama
Şüpen varsa kan ver en güzeli kesin sonuç

Valla hiç açmadım ben içini normalde birbirine yakın olur 2 çizgi
Belki ekran kısmı mı kaydı acaba dedim ama
Şüpen varsa kan ver en güzeli kesin sonuç
28'i adet tarihim. 6 gün kaldı, bekleyebilirsem bekleyeceğim inşallah 😬 Teşekkür ederim ilginiz için 🌸

Arkadaşlar merhaba, adetime 6 gün var ve comfort marka erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Daha sonra testin içini açtığımda T çizgisinin gerisinde kırmızı çizgi vardı C çizgisindeki gibi. Acaba test yanlış mı yoksa orada öyle çizgi olmalı mı? Bilgisi olan var mı acaba? Aklımı çok karıştırdı. :KK64:
Kuzu bende 1 hafta önce çizgi gözükmedi içini açtım çizgi vardı bugünde yaptım çizgi t kısmındaydı 1 hafta sonra ilk idrarınla yap büyük ihtimal varsa çıkar , bende 1 hafta sonra kan tahlili vereceğim tahminimce 4 haftalık gebeyim 🤲

Kuzu bende 1 hafta önce çizgi gözükmedi içini açtım çizgi vardı bugünde yaptım çizgi t kısmındaydı 1 hafta sonra ilk idrarınla yap büyük ihtimal varsa çıkar , bende 1 hafta sonra kan tahlili vereceğim tahminimce 4 haftalık gebeyim 🤲
Ayy hadi inşallah 🤲🏻 🤍 Erken gebelik testi miydi seninki de. Bir de T çizgisinin olması gerektiği yerden daha içerdeydi değil mi? En kenardaydı bendeki. İnşallah vardır yaa 🥺🤲🏻

Ayy hadi inşallah 🤲🏻 🤍 Erken gebelik testi miydi seninki de. Bir de T çizgisinin olması gerektiği yerden daha içerdeydi değil mi? En kenardaydı bendeki. İnşallah vardır yaa 🥺🤲🏻
Evet kuzu sonun hemen yanındaydı işte 1 hafta sonra ilk idrarla yaptım tam ortada 2 . Silik çizgi çıktı ama ben çok güveniyorum erken testlere bide dediğim gibi kaset test de yap onda da çıkarsa gebesin ama ilk idarrla yap olurmu 🥰🤲

Evet kuzu sonun hemen yanındaydı işte 1 hafta sonra ilk idrarla yaptım tam ortada 2 . Silik çizgi çıktı ama ben çok güveniyorum erken testlere bide dediğim gibi kaset test de yap onda da çıkarsa gebesin ama ilk idarrla yap olurmu 🥰🤲
Aynı benimki gibi olmuş. Ya resmen az da olsa içim rahatladı. Çok teşekkür ederim. Adetime 4 gün kaldı geçerse inşallah yapacağım. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah, sağlıklı bir şekilde 🥰🤲🏻✨

Aynı benimki gibi olmuş. Ya resmen az da olsa içim rahatladı. Çok teşekkür ederim. Adetime 4 gün kaldı geçerse inşallah yapacağım. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah, sağlıklı bir şekilde 🥰🤲🏻✨
Amin inşallah 🥰🤲 Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah sana dua ederim birazdan 🥰🤲

Merhaba kızlar ilişkiden 7.günü comfort erken gebelik testi yaptim ve cok silik bir çizgi cikti dikkatli bayıldığı zaman belli oluyor acaba kendinden var olan çizgi mi ilk defa bu marka kullandım cok silik bile olsa hamilemim lütfen cevap verın

Merhaba kızlar ilişkiden 7.günü comfort erken gebelik testi yaptim ve cok silik bir çizgi cikti dikkatli bayıldığı zaman belli oluyor acaba kendinden var olan çizgi mi ilk defa bu marka kullandım cok silik bile olsa hamilemim lütfen cevap verın
Resim var mı canım

Markadan ben de yaptım hayali bir çizgi var mıydı hiç Ben de dikkatli bakınca sanki çizgi var gibi sen de bakabilir misin Rabb'im sana hayırlı evlat nasip eylesin Resmi yüklüyorum Lütfen yardımcı olun en alta da yorum yaptım

Eklentiler

• 20220425_161045.jpg
    20220425_161045.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 643
Gördüm şimdi canım valla ben çizgiyi net görüyorum benimde böyle çıktı dün kan testi verdim bugün sonuç yarın çıkacak

Canim hiç hayali çizgi varmıydı bende bugün yaptim testi sana atım dikatli bakıncâ sanki ççağı var gbi ya da ben öyle görüyorum lütfen yardımcı olurmusun rabbim sana hayirli evlat nasil etsın

Eklentiler

• 20220425_164047.jpg
    20220425_164047.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 285
X