Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi ikinci silik çizgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

2insan2kediannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
219
103
34
Kızlar tüm belirtileri yaşıyordum göğüs kenarlarımda süt kanalları büyüdü her şeye ağlar oldum reglime 3 gün var erken gebelik testi yaptım comfort days ile ve ikinci çizgi silik çıktı bir siz de bakar mısınız ? Birkaç foto ekledim fotoda daha zor görünüyor ama çizgiyi ben görüyorum. Yardım edin nolurrrr elim ayağım titriyor heyecandan

Kızlar tüm belirtileri yaşıyordum göğüs kenarlarımda süt kanalları büyüdü her şeye ağlar oldum reglime 3 gün var erken gebelik testi yaptım comfort days ile ve ikinci çizgi silik çıktı bir siz de bakar mısınız ? Birkaç foto ekledim fotoda daha zor görünüyor ama çizgiyi ben görüyorum. Yardım edin nolurrrr elim ayağım titriyor heyecandan
Fotoğraf yok canım

Bence hemen kan verme bu erken gebelik bende çok bariz pozitif çıksa da olmadı . Sana tavsiyem iki gun sonra ilk idrarla tekrar yap koyulasma varsa oyle kan ver

Bence hemen kan verme bu erken gebelik bende çok bariz pozitif çıksa da olmadı . Sana tavsiyem iki gun sonra ilk idrarla tekrar yap koyulasma varsa oyle kan ver
İdrarla tekrar yaptım bugün dayanamayıp onda da daha silik olarak ikinci çizgi yine çıktı. Pazartesi kan vereceğim :) bekleyeyim diyorum yine de

Kızlar tüm belirtileri yaşıyordum göğüs kenarlarımda süt kanalları büyüdü her şeye ağlar oldum reglime 3 gün var erken gebelik testi yaptım comfort days ile ve ikinci çizgi silik çıktı bir siz de bakar mısınız ? Birkaç foto ekledim fotoda daha zor görünüyor ama çizgiyi ben görüyorum. Yardım edin nolurrrr elim ayağım titr

Ben test yaptım iki çizgi çıktı sonra kahverengiyle başlayan adet kanamasına dönüşen kanamam oldu 5 gün sürdü bitti sonra yaptım birşey çıkmadı ondan bi hafta sonra falan çok az kahverengi akıntım geldi şüphelendim silik çıktı ilki çok silikti diğerini bi kaç gün sonra yaptım daha da netleşti yine silik ama bende hamilemiyim çok merak ediyorum daha regl günüme 2 hafta var ama şuan ufak kramplarım oluyor belirtilerim de var yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• D41F4BAF-6D3F-4BAF-B322-4D7715A28D09.jpeg
    D41F4BAF-6D3F-4BAF-B322-4D7715A28D09.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 539
Ben test yaptım iki çizgi çıktı sonra kahverengiyle başlayan adet kanamasına dönüşen kanamam oldu 5 gün sürdü bitti sonra yaptım birşey çıkmadı ondan bi hafta sonra falan çok az kahverengi akıntım geldi şüphelendim silik çıktı ilki çok silikti diğerini bi kaç gün sonra yaptım daha da netleşti yine silik ama bende hamilemiyim çok merak ediyorum daha regl günüme 2 hafta var ama şuan ufak kramplarım oluyor belirtilerim de var yardımcı olurmusunuz
Psikolojik olabilir belirtiler. İki çizgi net çıktı ve sonra regl oldu ise yüksek ihtimal kimyasal gebelik oluşmuş 2 hafta var ise şuan için erken bir şey söylemek canım kaç dakikada belirdi ikinci silik çizgi testin markası neydi 2 hafta kala mümkün değil çünkü ama üstüne görme olabilir

Canım bir hafta sonra ki kanama ovulasyon kanaması olabilir, yumurta catlarken oluyor benim oluyordu

Psikolojik olabilir belirtiler. İki çizgi net çıktı ve sonra regl oldu ise yüksek ihtimal kimyasal gebelik oluşmuş 2 hafta var ise şuan için erken bir şey söylemek canım kaç dakikada belirdi ikinci silik çizgi testin markası neydi 2 hafta kala mümkün değil çünkü ama üstüne görme olabil

X