Gebeliğe Hazırlık Erken gebelik testi ne zaman yapılır yardımcı olun lütfennn😕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

oner65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
180
30
29
Selamınaleyküm hanımlar. Konudan da anlaşılacağı üzere erken gebelik testi ne zaman yapılır. 1 Aralık’la adet olmam lazım ne zaman yapacağımla ilgili yardımcı olur musunuz lütfen 😕 bir de erkem gebelik belirtileri arasında söylemesi ayıp ishal ve gaz sorunu yaşayan var mı?

Selamınaleyküm hanımlar. Konudan da anlaşılacağı üzere erken gebelik testi ne zaman yapılır. 1 Aralık’la adet olmam lazım ne zaman yapacağımla ilgili yardımcı olur musunuz lütfen 😕 bir de erkem gebelik belirtileri arasında söylemesi ayıp ishal ve gaz sorunu yaşayan var mı?
Daha erken bekleyin bir kaç gün sonrayı benimde bat 27si beklemedeyim yapamdim daha

hafta sonu yapabilirsiniz kimi test 1 hafta öncesi kimiside 5 gün erken sonuç veriyor markasina göre değişiyor

Selamınaleyküm hanımlar. Konudan da anlaşılacağı üzere erken gebelik testi ne zaman yapılır. 1 Aralık’la adet olmam lazım ne zaman yapacağımla ilgili yardımcı olur musunuz lütfen 😕 bir de erkem gebelik belirtileri arasında söylemesi ayıp ishal ve gaz sorunu yaşayan var

Sonucunuz ne cikti acaba

Negatif maalesef bu ayı bekliyorum artık
Hayirlisi olsun insallah tez vakitte dileklerimiz gercek olur.ayni durumlar bende de mevcut kendi kendime takinti haline getirdim bnm gbi ayni sorunlari yasayan birini gorunce merak ettim sonucu.bende test yaptim 2 tane ard arda negatif ama adetim gunum 1inde bende pko var bu ay sogan kuru yaoinca hemen etkisini gorurum sanmistim nasip bakalm

Hayirlisi olsun insallah tez vakitte dileklerimiz gercek olur.ayni durumlar bende de mevcut kendi kendime takinti haline getirdim bnm gbi ayni sorunlari yasayan birini gorunce merak ettim sonucu.bende test yaptim 2 tane ard arda negatif ama adetim gunum 1inde bende pko var bu ay sogan kuru yaoinca hemen etkisini gorurum sanmistim nasip bakalm
BEKlenti içinde olmayın bende öyleydim ancak bu zarar verdi baban olacağı varsa da olmuyor hayırlısı Allah tan artık☺️

BEKlenti içinde olmayın bende öyleydim ancak bu zarar verdi baban olacağı varsa da olmuyor hayırlısı Allah tan artık☺️
Test yapiyorum dunden beri kendi kendime hayali cizgi goruyorum sanirim kafayi yicem sonunda☺️hobi haline geldi benm icin

X