Erken Gebelik Testi Normal Test

Kızlar adet tarihim 26 aralıkti ayın 30 da gebelik testi yaptım pozitif cıktı ayın 1 i değerim kanda 1962 Cikti. Perşembe kadın doğuma randevum var. Fikir olsun diye test atıyorum. Sadece adet gunu adet olacak gibi arada şancı olup saniyelik geçti iki gün sonra belirti azaldı. 10 aralık 14 aralık arası yumurtlama tek ilişki ile. Düzenli adet olmazdım yılda bi iki. Ilacla olurdu. Umutsuz olmayin 🙏🧿⏳

Eklentiler

• 20201231_055716.jpg
    20201231_055716.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 48
  • 20201231_055629.jpg
    20201231_055629.jpg
    115,1 KB · Görüntüleme: 48
Erken gebelik testlerinde birde 99.8 garanti veriyolar çok yazik böyle kandırmacalar insanların umutları ile oynuyolar

Kızlar adet tarihim 26 aralıkti ayın 30 da gebelik testi yaptım pozitif cıktı ayın 1 i değerim kanda 1962 Cikti. Perşembe kadın doğuma randevum var. Fikir olsun diye test atıyorum. Sadece adet gunu adet olacak gibi arada şancı olup saniyelik geçti iki gün sonra belirti azaldı. 10 aralık 14 aralık arası yumurtlama tek ilişki ile. Düzenli adet olmazdım yılda bi iki. Ilacla olurdu. Umutsuz olmayin 🙏🧿⏳
Ya çok güzel bir haber olmuş bu Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin darısı bizlere inşallah

Ya çok güzel bir haber olmuş bu Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin darısı bizlere inşallah
Amin kuzu inşallah tez vakitte sizin de olur. Iki buçuk yıl bekledim. Dün baktık değerim 15 bin üstü cıktı. Yalnız 3 tane kist var bakalım 6 cm küçükler toplamları 6 cm

Amin kuzu inşallah tez vakitte sizin de olur. Iki buçuk yıl bekledim. Dün baktık değerim 15 bin üstü cıktı. Yalnız 3 tane kist var bakalım 6 cm küçükler toplamları 6 cm
Bende 5.5cm vardı ilaçla küçüldü şimdilik bişey yok benimde bugün ovü testim koyu çıktı pko felan yok ama bakalım adetim gecikirse gebelik yapacağım inşallah vardır güzel bir haber

Bende 5.5cm vardı ilaçla küçüldü şimdilik bişey yok benimde bugün ovü testim koyu çıktı pko felan yok ama bakalım adetim gecikirse gebelik yapacağım inşallah vardır güzel bir haber
Foto varsa atar misin. Benim yoktu gebelikte yeni oluşmuş kist. Eriyebilir dedi kontrollü gidecekler mış.

Adet gunu geçince hiç erken gebelik testine gerek kalmadan direk kaset tipi testler de direk çıkıyor. Hem uygun fiyat hemde sonuç net. Hiç gerek kalmıyor erken gebelik testine 😊
Canım benim kocam almış gelmiş :KK70: Bildiğinden de değil 😂

Canım benim kocam almış gelmiş :KK70: Bildiğinden de değil 😂
Olsun bise olmaz. Benim eşim dün geldi doktor içeri almadi bi bozuldu anlatamam. Ilk gebelik merak ediyorum sana kötü bise dese ne olacaktı diye. Yazıklar boşver ellerinden ne gelirse yapmaya çalışıyorlar 😊🤭

Foto varsa atar misin. Benim yoktu gebelikte yeni oluşmuş kist. Eriyebilir dedi kontrollü gidecekler mış.
Canım bu sabah yaptığım testim 2 gün sonra bat var gecikirsem test yapacağım sen gebe misin Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin canım darısı başıma 😊

Eklentiler

• 9669AFD7-3D38-4087-A8D4-84839AA58F8C.jpeg
    9669AFD7-3D38-4087-A8D4-84839AA58F8C.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 37
Canım bu sabah yaptığım testim 2 gün sonra bat var gecikirsem test yapacağım sen gebe misin Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin canım darısı başıma 😊
Taze gebe diyelim kese gözüktü 5 haftalık ama bakalım nasip ne olacak. Az kalmış inşallah vardır haberini bekliyorum🙏🙏

X