Erken gebelik testi yapıyorum sabah silik çizgi aksam çizgi yok kan verdim negatif sizce durum nedir varmi boyle bir durum yaşayan

Hayaletolsun66

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
30
15
29
Kızlar 3 yıllık evliyim 5 6 aydır cocuk istiyoruz.doktora gittim hiç-bir problem yok dedi.prodoctor marka erken gebelik testi yapıyorum sabah silik çizgi akşam hiçbirşey yok kan sonucum negatif varmı böyle bir olayla karşılaşan sizce durum nedir?
20210205_014434.jpg

Sabah hormonlar daha yoğun olduğu için sabahki testte görünüp akşam olmaması normal geldi, henüz çok erken olabilir. Ancak kan testiniz negatif çıkmış, kaç geldi değeriniz?

Kaç gün var adet gününüze
Adetim normalde 4 ünde olmam gerekiyordu ama ben 31 inde sadece 1 gün oldum normalde 6 7 gün azda olsa devam ederdi 1 günde tamamen bitti kanı bugün verdim ama 0.1 cıktı negatif test bozuk desem aynı testler buda pozitif çıkar diye düşünüyorum kafam çok karıştı var mı yok mu anlayamadım belli olan testte sabah yapıldı 4 5 dakikada çizgi hemen cıktı

Kan testini yeni mi yaptınız
Evet bugün yaptırdım durumuda doktor hanıma anlattım test bozuktur dedi bende bozuksa tekrar yapayım yine çıkar dedim şimdi hiçbirşey yok ıkiside bugün yapıldı biri sabah diğeri
Siz kana güvenin. 😕
Aslında kan sonucum çıkınca bende yoktur test bozuktur dedim bu testi 2 gün önce yaptım yine silik cıktı ama bu kadar belli değildi koyulasinca çok emindim ama hayal kırıklığı oldu kan sonucum çıkınca 😪

Prodoctor markası malesef çok yanıltıyor. Adet gününüze bir kaç gün kalsaydı başka testle deneyin derdim ama belki geç döllenme olabilir diye. Malesef belki stres yaptınız ve ya başka bir sorun vardır. Hormon testi yaptırın isterseniz

Evet bugün yaptırdım durumuda doktor hanıma anlattım test bozuktur dedi bende bozuksa tekrar yapayım yine çıkar dedim şimdi hiçbirşey yok ıkiside bugün yapıldı biri sabah diğeri aksam
Yani kan testi kesin sonuçtur. İdrar testinde böyle yanılmalar olabiliyor. İnşallah en kısa zamanda pozitifi görürsünüz🤲🏻

Evet bugün yaptırdım durumuda doktor hanıma anlattım test bozuktur dedi bende bozuksa tekrar yapayım yine çıkar dedim şimdi hiçbirşey yok ıkiside bugün yapıldı biri sabah diğeri

Aslında kan sonucum çıkınca bende yoktur test bozuktur dedim bu testi 2 gün önce yaptım yine silik cıktı ama bu kadar belli değildi koyulasinca çok emindim ama hayal kırıklığı oldu kan sonucum çıkınca 😪
Ben ilk defa görüyorum bu kadar belirgin ama negatif. Valla ss aldım. Kıpkırmızı 2. Çizgi görmeden inanmamak lazım demek ki. 😕

Ben ilk defa görüyorum bu kadar belirgin ama negatif. Valla ss aldım. Kıpkırmızı 2. Çizgi görmeden inanmamak lazım demek ki. 😕
Aynen bende bu testi hep yapıyorum hiç görmedim böyle birşey bundan birkaç gün önce aynı testi yine yaptım o daha silkti çok net bakmak lazımdı görmek için fotoğrafta bile belli değil bende kan vermek için koyulasmasini bekledim koyulasinca çok emindim var diye ama malesef negatif çıktı kan.

Dimi ya bende şaşırdım🙁 Kan testini çok erken yapmış galiba falan diye düşündüm. Hiç güvenmiyorum şu idrar testlerine zaten en güzeli kan testi net sonuç

Prodoctor markası malesef çok yanıltıyor. Adet gününüze bir kaç gün kalsaydı başka testle deneyin derdim ama belki geç döllenme olabilir diye. Malesef belki stres yaptınız ve ya başka bir sorun vardır. Hormon testi yaptırın isterseniz
Yaptırmıştım geçen ay hepsi normal cıktı herşeyime bakıldı kan pıhtılaşmasına felan hicbir problem yoktu bende o yüzden bu ay umutluydum folik asit kullanıyorum bazen kullanılan ilaçlar testte çizgi çıkmasına neden oluyormuş acaba ondan olabilirmiki aklıma sadece o geldi

Dimi ya bende şaşırdım🙁 Kan testini çok erken yapmış galiba falan diye düşündüm. Hiç güvenmiyorum şu idrar testlerine zaten en güzeli kan testi net sonuç
Gerçekten öyle birdaha kesinlikle yapmayacağım en iyisi günün geçince gidip kesinlikle kan vermek yoksa böyle hayal kırıklığı oluyor sadece bir sitede okudum kanı negatif olup idrar testinde önce çıkan bir kişi vardı bende o yüzden paylaşmak istedim belki aynı durumu yaşayan vardır diye

K
Adetim normalde 4 ünde olmam gerekiyordu ama ben 31 inde sadece 1 gün oldum normalde 6 7 gün azda olsa devam ederdi 1 günde tamamen bitti kanı bugün verdim ama 0.1 cıktı negatif test bozuk desem aynı testler buda pozitif çıkar diye düşünüyorum kafam çok karıştı var mı yok mu anlayamadım belli olan testte sabah yapıldı 4 5 dakikada çizgi hemen cıktı
Kan testinden sonra evdeki testi dikkate almayın Yanıltıyor

Gerçekten öyle birdaha kesinlikle yapmayacağım en iyisi günün geçince gidip kesinlikle kan vermek yoksa böyle hayal kırıklığı oluyor sadece bir sitede okudum kanı negatif olup idrar testinde önce çıkan bir kişi vardı bende o yüzden paylaşmak istedim belki aynı durumu yaşayan vardır diye
Valla en güzeli dediğiniz gibi günün geçince direk kan vermek. Kafada soru işareti kalmıyor en azından. Ben idrar testlerinde çok negatif gördüğüm için biraz düşmanlığım var🤭

X