Erken gebelik testi

Meltemmisin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2012
1.670
896
Kizlar size birşey sorcam benim adetim 6 gün gecikti ve hala olmadım test yaptım negatif çıktı iki ay önce de kürtaj olmuştum ve şu anda göğüslerim de şişlik ve kasıklarımda bazen kramplar oluyor karnimda ağrılar oluyor sizce neden oluyor bebek olma ihtimali var mı çünkü çok istiyorumİnşallah olmuştur ya
Pembe tutma yeri olan erken gebelik 5 dakika dolmadan kıl gibi çizgi çıkıyor diğer testlerimde aynı
Hatta suya tutun kuruma çizgisiyse gider denilmiş bir kaç yerde onu da denedim diğer yaptiklarimda bu yaptığımda ama sonuç böyle gitme
Bence hamilesin bende yaptım bu testten cok hiç bişe cıkmıyodu

Esradir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2021
12
3
24
Merhabalar
Benim bugün adet olmam gerekiyor ama olmadım yarın da mr ım var yarın sabah erken gebelik testi yapsam sonuç alır mıyım sizce gebeysem eğer mr a girmemem gerekiyor çünkü bugün de kasıklarım da batma şeklinde Bi ağrı ve bulantom var normal adet ağrısından farklı Bi ağrı 1 hafta önce de çok Hafif Bi kanama gelmişti bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ☺️

mutlutablo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
86
40
29
Merhabalar
Benim bugün adet olmam gerekiyor ama olmadım yarın da mr ım var yarın sabah erken gebelik testi yapsam sonuç alır mıyım sizce gebeysem eğer mr a girmemem gerekiyor çünkü bugün de kasıklarım da batma şeklinde Bi ağrı ve bulantom var normal adet ağrısından farklı Bi ağrı 1 hafta önce de çok Hafif Bi kanama gelmişti bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ☺️
Merhaba,ne saat kaçta acaba?erken saatte değilse ilk idrariniz olmasa bile sıvı alımı yapmadan eczaneye gidip erken gebelik testi alma şansınız varsa alıp evde yapın içiniz rahat olsun umarım sonuç pozitif olur

Meltemmisin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2012
1.670
896
Canım sen hamile misin peki?ya emin olamıyorum kan vermek istiyorum istemiyorum böyle ikilemdeyim çok değişik sence cumaya kadar beklesem mi ya da pazartesiye kadar?
Ki ben asla sabredemiyorum😂🙈
Benim seninki gibi çıktıgında degerim 11 di sonra artmadı kimyasalmış senin varsa sağlıklıdır inşalllah

pelataly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
25
9
32
Geçen ay hüsran yaşadım ve ev taşıma telasimizla adetimde 1 hafta geç geldi çok umutlanmistim geçen ay.
Fakat şimdi şöyle bir şey var ben çok sabırsız ve bebisi çok isteyen biriyim adetime 7 gün kala testler deniyorum sürekli.
Şimdi adetime 5 gün kaldı emin olmak için erken gebelik ve normal kaset gebelik testi yaptım erken gebelik testinde silik çizgi çıkıyor (bunun öncesi 3 testimde çıktı)ama kaset testte çıkmıyor negatif gösteriyor.
Sizce var mı yok mu sebebi nedir 😔
Merhaba erken gebelik testlerine ben güvenmiyorum benimde adet öncesi yaptığımda silik çizgi çıktı baya belli oluyordu çizgim ama adet oldum 🥲

mermaid3434

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
371
147
30
bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

mavisx

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2021
29
10
23
bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var
Adet olmazsanız tekrarlayın testi. Erken gebelik bile olsa bazen çıkmıyor testlerde

Ayseunal27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2021
8
2
26
HHata ol
İnşaallah canım çünkü bu benim ikinci evliliğim ve ayrıldığım kişinin çocuğu olmadı 6 yıl boyunca hep hasret kaldım ve şimdi ki eşim bunu benim için çok istiyor eşim bebeğimiz öldüğün de kendini çok yiprtatti tek başına ağlardı eşiminde yaşı çok küçük kkıyamıyoru
İnşaallah canım çünkü bu benim ikinci evliliğim ve ayrıldığım kişinin çocuğu olmadı 6 yıl boyunca hep hasret kaldım ve şimdi ki eşim bunu benim için çok istiyor eşim bebeğimiz öldüğün de kendini çok yiprtatti tek başına ağlardı eşiminde yaşı çok küçük kıyamıyorum da ona 😁
Benim ki olmadı regl oldum artık başka aya ama ilkkez bu kadar gecikme oldu 😏

mermaid3434

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
371
147
30
bende ikinci çizgiyi görebilen var mı yoksa hayal mi görüyorum?

Eklentiler

• 20210318_104426.jpg
    20210318_104426.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 157

izmir1990

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
78
87
30
Geçen ay hüsran yaşadım ve ev taşıma telasimizla adetimde 1 hafta geç geldi çok umutlanmistim geçen ay.
Fakat şimdi şöyle bir şey var ben çok sabırsız ve bebisi çok isteyen biriyim adetime 7 gün kala testler deniyorum sürekli.
Şimdi adetime 5 gün kaldı emin olmak için erken gebelik ve normal kaset gebelik testi yaptım erken gebelik testinde silik çizgi çıkıyor (bunun öncesi 3 testimde çıktı)ama kaset testte çıkmıyor negatif gösteriyor.
Sizce var mı yok mu sebebi nedir 😔
Merhabalar, dün bende erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Hemen normal test yaptım o da silik cizgi çıktı. Bu sabah tekrar normal test yaptım hiçbişey yok tek çizgi. Ne yapsam bilemedim. Sizin sonuç nasıl oldu acaba

mutlutablo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
86
40
29
Merhabalar, dün bende erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Hemen normal test yaptım o da silik cizgi çıktı. Bu sabah tekrar normal test yaptım hiçbişey yok tek çizgi. Ne yapsam bilemedim. Sizin sonuç nasıl oldu acaba
Açıkçası bugün adet olmadım olmam gerekti test aldım normal ve erken silik çizgi vardı kan verdik 0,7 çıktı negatif yazmıyor anlamadım sizce?