Erken gebelik testi

Geçen ay hüsran yaşadım ve ev taşıma telasimizla adetimde 1 hafta geç geldi çok umutlanmistim geçen ay.
Fakat şimdi şöyle bir şey var ben çok sabırsız ve bebisi çok isteyen biriyim adetime 7 gün kala testler deniyorum sürekli.
Şimdi adetime 5 gün kaldı emin olmak için erken gebelik ve normal kaset gebelik testi yaptım erken gebelik testinde silik çizgi çıkıyor (bunun öncesi 3 testimde çıktı)ama kaset testte çıkmıyor negatif gösteriyor.
Sizce var mı yok mu sebebi nedir 😔
Merhaba erken gebelik testlerine ben güvenmiyorum benimde adet öncesi yaptığımda silik çizgi çıktı baya belli oluyordu çizgim ama adet oldum 🥲

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var
Adet olmazsanız tekrarlayın testi. Erken gebelik bile olsa bazen çıkmıyor testlerde

HHata ol
İnşaallah canım çünkü bu benim ikinci evliliğim ve ayrıldığım kişinin çocuğu olmadı 6 yıl boyunca hep hasret kaldım ve şimdi ki eşim bunu benim için çok istiyor eşim bebeğimiz öldüğün de kendini çok yiprtatti tek başına ağlardı eşiminde yaşı çok küçük kkıyamıyoru
İnşaallah canım çünkü bu benim ikinci evliliğim ve ayrıldığım kişinin çocuğu olmadı 6 yıl boyunca hep hasret kaldım ve şimdi ki eşim bunu benim için çok istiyor eşim bebeğimiz öldüğün de kendini çok yiprtatti tek başına ağlardı eşiminde yaşı çok küçük kıyamıyorum da ona 😁
Benim ki olmadı regl oldum artık başka aya ama ilkkez bu kadar gecikme oldu 😏

bende ikinci çizgiyi görebilen var mı yoksa hayal mi görüyorum?

Eklentiler

• 20210318_104426.jpg
    20210318_104426.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 210
Geçen ay hüsran yaşadım ve ev taşıma telasimizla adetimde 1 hafta geç geldi çok umutlanmistim geçen ay.
Fakat şimdi şöyle bir şey var ben çok sabırsız ve bebisi çok isteyen biriyim adetime 7 gün kala testler deniyorum sürekli.
Şimdi adetime 5 gün kaldı emin olmak için erken gebelik ve normal kaset gebelik testi yaptım erken gebelik testinde silik çizgi çıkıyor (bunun öncesi 3 testimde çıktı)ama kaset testte çıkmıyor negatif gösteriyor.
Sizce var mı yok mu sebebi nedir 😔
Merhabalar, dün bende erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Hemen normal test yaptım o da silik cizgi çıktı. Bu sabah tekrar normal test yaptım hiçbişey yok tek çizgi. Ne yapsam bilemedim. Sizin sonuç nasıl oldu acaba

Merhabalar, dün bende erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Hemen normal test yaptım o da silik cizgi çıktı. Bu sabah tekrar normal test yaptım hiçbişey yok tek çizgi. Ne yapsam bilemedim. Sizin sonuç nasıl oldu acaba
Açıkçası bugün adet olmadım olmam gerekti test aldım normal ve erken silik çizgi vardı kan verdik 0,7 çıktı negatif yazmıyor anlamadım sizce?

Test yaptırdığınız yerdeki doktorla görüşesydiniz keşke yada kendi doktorunuz yok mu bi sorun. Ama benim bildigim 5 e kadar negatif. 10 dan sonra pozitif. Ortada bir değer olduğu için belkide öyle yazmıyordur.

Merhaba,ne saat kaçta acaba?erken saatte değilse ilk idrariniz olmasa bile sıvı alımı yapmadan eczaneye gidip erken gebelik testi alma şansınız varsa alıp evde yapın içiniz rahat olsun umarım sonuç pozitif olur
Maalesef değilmişim Allahım isteyen her kuluna nasip eder inşallah

X