Erken gebelik testim negatif çıktı. Daha sonra pozitif gören var mı 🥺

Merhaba eşim ile 3 yıldır evliyiz ama 2 ay önce bebek sahibi olmaya karar verdik. İnsan sanki istediği an olacakmış gibi hissediyor. Öncesinde kadın doğumdan detaylı kontrolüm yapıldı. Progesteron hormonlarıma da bakıldı hiçbir sıkıntı yok dedi doktor. Eşime de sperm hareketliliği kalitesi ilgili test yaptırdık o de sorunsuz çıktı.
Geçen ay çok fazla olmasa da yumurtlama dönemimi kısmen değerlendirdik. Fakat hamile kalamadım. Bu ay telefonumdaki uygulamadan bakarak gün aşırı yumurtlama döneminde birliktelik yaşadık. Tahmini adet günüm 11 mayıs. Yani adet günüme 6 gün var. Adet tarihlerim düzenli oluyor. Tahmini yumurtlama günüm uygulamada 27 nisan olarak gözüküyordu. Biraz önce eczaneden erken gebelik testi aldım yaptım negatif çıktı :KK43: bu testlerin güvenilirliği nasıl?

Biliyorum daha çok yeni deniyoruz fakat aklımdan çıkaramıyorum sürekli bunu düşünüyorum. Bu kadar çocuk istediğimi bilmiyordum ki 3 sene denemedik Bile o yüzden. Bugün erken gebelik testi de negatif çıkınca korkmaya başladım açıkçası olmayacak mı diye. Sonradan pozitifi görenlerin yorumlarına ihtiyacım var :KK43:
Adetime 5 gün kala erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı beta da 65.5 çıktı. Belki erken yapmissindir üzülme

Adetime 5 gün kala erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı beta da 65.5 çıktı. Belki erken yapmissindir üzülme
Merhaba size özelden yazmak istedim ama olmadı bi sorum olacaktı durumuz sizle çok benzer ama ilk pozitif ne zaman gördünüz? Sanırım siz yerleşme kanaması yaşamışsınız? Merak etiğim asıl soru yerleşme kanaması sonrasında kaçıncı günde tam olarak pozitif veya beta testiniz yüksek çıktı

Merhaba size özelden yazmak istedim ama olmadı bi sorum olacaktı durumuz sizle çok benzer ama ilk pozitif ne zaman gördünüz? Sanırım siz yerleşme kanaması yaşamışsınız? Merak etiğim asıl soru yerleşme kanaması sonrasında kaçıncı günde tam olarak pozitif veya beta testiniz yüksek çıktı
Yaşadığım şey yerleşme kanamasıymiş sanirim çünkü bebeğimin gunu bı önceki adetime uygun çıkıyor. Yerleşme kanamasından 10 gün sonra pozitif gördüm. Kimse böyle bir şey yaşamamış ama ben umudumu hiç kaybetmeden iki güne bir test yaptım çünkü hissediyordum şükürler olsun 😍

X