Erken gelen adet

Okuyum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
33
7
29
Adetime henüz 13 gün varken adet oldum. Normalde adetlerim çok düzenlidir . Ilk defa böyle bişey oldu . Evleneli 8 ay oldu son iki aydır çocuk istedigimize karar verdik korunmasiz ilişkiden mi adetim duzensizlesti acaba ve normalde en fazla 5 gun sürerdi 7 gun oldu hala ilk gunku gibi kesik kesik ve kahverengi fikri olan varsa yazabilir mi

Adetime henüz 13 gün varken adet oldum. Normalde adetlerim çok düzenlidir . Ilk defa böyle bişey oldu . Evleneli 8 ay oldu son iki aydır çocuk istedigimize karar verdik korunmasiz ilişkiden mi adetim duzensizlesti acaba ve normalde en fazla 5 gun sürerdi 7 gun oldu hala ilk gunku gibi kesik kesik ve kahverengi fikri olan varsa yazabilir mi
Canım merhaba bende 1.5 senelik evliyim korunmayı bıraktığımda adetim 3 ay düzensizleşti doktora sordum rahim daha ilk defa sperm gördüğü için normal dedi çok iyi hatırlıyorum 62 gün adet olamamıştım söktürücülerde adet olmuştum en son çok şükür sonradan düzenli oldu

Cuma günü doktor randevum var genel bi kontrol amaçlı o günr kadar bekleyemedim yazdiginiz içime bi nebze olsun su serpti . Kimyasal gebelik vs gibi bi sürü yazi okudum kafam karisti . Aydinlattiginiz icin tesekkur ederim

X