Erken haftada bebeğinin cinsiyetini merak edenler %100 doğru

reyhan21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
394
4
herkese merhaba

gebeliğin 6. hafta gibi en erken evresinde kırmızı lahana testi yapmanızı öneririm ben günlerdir bu test le ilgili araştırmalar yapıyorum,uyguladığım tüm gebelerde yüzde 100 tuttu 6 haftalık hamileyim bende yaptım sonuç ERKEK diyor bakalım,sizde yapın sonuçları yazın hem maliyetisiz bir test HERKES SONUÇLARINI YAZSIN :)))))))

testin uygulanışı

küçük boy bir kırmızı lahanayı küçük küçük doğrayın yaklaşık 1 litre kaynamakta olan suya ekleyip 10 dakika kaynatın koyu mor bir su elde edeceksiniz bir miktar bu sudan ve aynı miktarda idrar ınızla karıştırarak sonucu hemen alın sonuca gün ışığında bakın kırmızı-pembe sonuç ERKEK koyu mor ve mavimsi mor KIZ

çok ilginç ilk kez duyuyorum bunu. eğer bir gün Allah nasip eder hamile kalabilirsem bunu deneyeceğim. çok teşekkür ederim

herkese merhaba

gebeliğin 6. hafta gibi en erken evresinde kırmızı lahana testi yapmanızı öneririm ben günlerdir bu test le ilgili araştırmalar yapıyorum,uyguladığım tüm gebelerde yüzde 100 tuttu 6 haftalık hamileyim bende yaptım sonuç ERKEK diyor bakalım,sizde yapın sonuçları yazın hem maliyetisiz bir test HERKES SONUÇLARINI YAZSIN :)))))))

testin uygulanışı

küçük boy bir kırmızı lahanayı küçük küçük doğrayın yaklaşık 1 litre kaynamakta olan suya ekleyip 10 dakika kaynatın koyu mor bir su elde edeceksiniz bir miktar bu sudan ve aynı miktarda idrar ınızla karıştırarak sonucu hemen alın sonuca gün ışığında bakın kırmızı-pembe sonuç ERKEK koyu mor ve mavimsi mor KIZ

canim bugün denedim ama pek sonuc elde edemedim.. daha acik yazabilirmisin....sonra lahana suyu sogukmu olcak sicakmi....

soğuk yada sıcak hiç farketmez idrarla lahana suyunun bileşimine gün ışığında bak içi ya koyu mor dur yada kırmızı anlaşılmayan bişey olursa tekrar yaz canım.......

tamamne tesadüfi bir durum burda kız cıkıyor dıyelım sııznde bebgınız kız tutmus oluyor kesınlıkle %100dogru dıye bır tabır söylenmemelı ben 5-6 kısıden duydum yapan hep tersı cıkmıs inanmayın böyle bos seylere :KK53:

hamilelik testi olsaydı mantıklı gelebilirdide cinsiyet ve idrar ? bana biraz tuhaf geldi :KK53:

hamilelik testi olsaydı mantıklı gelebilirdide cinsiyet ve idrar ? bana biraz tuhaf geldi :KK53:

erkek bebek vücudu alkali kız bebek asidik yaparmış lahana suyu da alkali ve asit durumuna göre renk değiştiriyor mantık bu herhalde ama kız bebek bekleniyorsa ve anne alkali besleniyorsa sonuç yanıltıcı olabilir veya tam tersi

Bu yöntemi ben de duydum.

Hatta yabancı kaynaklara da var.

Youtube'da videoları bile var.

"Red cabbage gender test" yazarsanız videoları görebilirsiniz :KK34:

yazarım dedim yazmayanlara yarım bırakanlara kızıyorum ben yapmıyım bari...
benim kız çıkmışt testte.7 ağustosta gittik belli olmadı cinsiyeti..pozisyonu uygun değildi...erkeğe benziyor dedi o kadar...
ama belli olunca muhakkak yazıcam :KK16::KK16::KK16:

herkese merhaba

testin uygulanışı

Canım sonucu merak ettim erkek mi doğdu bebeğin ?

X