Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

İlk yazmak bana kısmet oldu.. Hayırlı uğurlu olsun.. Eğer psikolajik değilse uyku hali var var bol miktarda.. normalde de uykuya çok düşkünüm ama insan 24 saat uykuyu düşünür mü canım =) muhtemel adet tarihim 2 ekim bakalım az kaldı belli olur yakında..

eyvahedigeldismilebende yarın adet olmam gerekıyo,korkuyorum hadı olursam yaa.2 aylık vlıyım ama bebek cok ıstıyorum.belımde ve kasıklarımda ara ara agrı oluyo.adet belırtımde böle olurdu hep.gebelıktede mı adet belırtısı olur arkadaslar

Wow bu acele neden tadını niye çıkarmıyosun ki =) ben 3. yılı bitiricem yakında yeni bu ay başladık çalışmalara ama allah gnlüne göre verir umarım.. :eek:

ya arkadaslar yarın hastalanmam lazım ama bende hıc bı belırtı yok.fakat hamılelık belırtısıde yok yanı gaz fılan var akıntı var az bazen karnımın alt bolgesıne bı kramp gıryo ama 4 sanıye fılan suruyo.. bunlarda belırtı değildir heralde..

inş. canım yaa ama ben bir kez hamile kaldım acayip göğüslerim şişmişti bi tuhaf haller olmustu anlamıstım yani.. 1 kac gün kala Rabbim varsa hemen sana varlığını hissettirsin inş..

inş. canım yaa ama ben bir kez hamile kaldım acayip göğüslerim şişmişti bi tuhaf haller olmustu anlamıstım yani.. 1 kac gün kala Rabbim varsa hemen sana varlığını hissettirsin inş..

evet cnm bende bı kez hamıle kaldım ama herhalde ozaman dıkkat etmemısım sadece goguslerımın cok agrıdıgını bılıyorum yarın hastalanmam gerek belkıde bu geceden baslıcak.. bılmıyorum ıns vardır bıseyler

merhabalar
adetim 2 gündür gecikti hayatımda 1 kere daha böyle gecikmişti ama o zaman kendimi gebeliğe çok kaptırmıştım bu ay öyle gün sayıp falan ilişkiye girmedim gelişigüzel yapıp hiçççç odaklanmadımda zaten bu ay yeni bi işe başladım sürekli kafam onda.
fakat kızlar bende hiçbir belirti yok sadece çok acıkıyorum ne gögüs ne bel ne kasık herşey normal böyle gebe olunabilinirmi?

Wow bu acele neden tadını niye çıkarmıyosun ki =) ben 3. yılı bitiricem yakında yeni bu ay başladık çalışmalara ama allah gnlüne göre verir umarım.. :eek:

ben cocukları cok sevıyorum cunku.gezmemıze devam edıyoruz.cicim ayınada.zaten bebek gelene kadar bı 9 ay daha gecer.eee anca...bıde ben bebişlere bayılıym yaaa.:ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar ben de bu siteye yeni üye oldum uzun zamandan beri takip ediyorum ama yazmak bugüne nasip oldu..bende sizin gibi 1,5 seneden beri bebek istiyorum..ama maalesef sonu hep hüsran.
artık dr.gitme zamanı geldide geçti dedim dr.gittim ve bir sürü test verdi. ve ayrıca mantar varmış bir sürü fitil ilaç verdi..sonuçları yarın alıcam inşallah hayırlısı olur. fakat bu ay kendimde çok değişiklikler hissediyorum..adetime 10 gün kala kasıklarımda karnımın alt bölgesinde belimde ve bacaklarımda ağrılar sızlamalar eğildiğimde batma oldu..gögüslerim şiş ve ağrıyor.normalde bu ağrılar adetime 3-4 gün kala başlardı. özelliklede sigara kullanıyorum şu an sigara içemiyorum midem bulanıyor. kendimide umutlandırmak istemiyorum..herşeyin hayırlısı olsun artık.

bayanlar adetimin üzerinden 2 gün geçti hala hastalanmadım:S deli gibi acıkıyorum. midemde çok hafif bi bulantı var. acaba???

selam herkese,
normalde yarin regli gunum ve atesimin dusuk olmasi lazim fakat 36.7 den dusuk cikmiyor.baskada bir belirti yok .birde 1 hafta once sag tarafimda feci bir agri vardi simdi azaldi.... test icin birkac gun beklemek lazim.sizin atesiniz kac cikiyor kizlar.hamileyken yuksek cikar .sabah uyanir uyanmaz olcmek gerek.

gülgamze bende deli gibi merak ediyorum.ve bugün bide benim doğum günüm:) iki güzel haber eşime çok ii olur die düşünüyorum. Kardeşimi aradım test aldırdım Akşam annemlere geçcez alcam kardeşimden evimde yapcam. Eşime süpriz olsun:)) Haber veririm mutlaka. Aranızda yeni olduğum için bilmiyorum,Çocuk sahibimisin? eğer öyleysen bu belirtilir varmıydı sendede?? Dün evde deli gibi dolanıyorum bu ev kokuyo diye.Ama bana öyle geliyo.Eşimde diyo ne kokması iyimisin sen. Bugünde PCnin başındayken bile başım dönüyo ter basıyo???

X