Erken orgazm olma

Sadekadin

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
51
13
25
Nasıl bir başlık bulucagimi bilemedim 4 aylık evliyim eşimle ilişkilerimiz sırasında ilişki öncesi sevisme sırasında sürtünme olduğunda orgazm oluyorum (belkide ben öyle dusunuyorum) lakin tüm isteğim gidiyor hatta bir kaç kez ilişkiye girmeden devam etmek istemediğimi dile getirdim bu yüzden sevişmeden ilişkiye giriyoruz. Fakat bunu istemiyorum nedenini de bilmiyorum. Sorun nedir ?

Nasıl bir başlık bulucagimi bilemedim 4 aylık evliyim eşimle ilişkilerimiz sırasında ilişki öncesi sevisme sırasında sürtünme olduğunda orgazm oluyorum (belkide ben öyle dusunuyorum) lakin tüm isteğim gidiyor hatta bir kaç kez ilişkiye girmeden devam etmek istemediğimi dile getirdim bu yüzden sevişmeden ilişkiye giriyoruz. Fakat bunu istemiyorum nedenini de bilmiyorum. Sorun nedir ?
Orgazm olacağınızı hissettiğiniz zaman birlikteliğe başlamayı deneyin.. öteki türlü eşiniz de soğuyabilir ilişkiden daha yeni evlisiniz bu günlerin tadını çıkarın

Sürtünme olmadan ön sevişme yapın

Sevişme sırasında sürtünmemeye çalışın, sürtünmeden de sevişebilirsiniz, bunun yollarını bulun. Eşiniz rahatlamadan devam etmek istemiyorum demeniz erkeğin erken boşalmasına eş bir sorun.

Malesef o an direk ilişkiye giremiyorum saniyeler icinde gelisiyor . Bu durum yüzünden uzun bir sevisme sürmüyor 20 saniye bilemediniz 30 saniye sonra orgazm oluyorum lakin o sırada kendimi tutamiyorum ve buttun hazzı almış o sırada ilişkiye son vermek istiyorum çünkü daha sonrasında birleşme olduğunda bile zevk alamıyorum.

Malesef o an direk ilişkiye giremiyorum saniyeler icinde gelisiyor . Bu durum yüzünden uzun bir sevisme sürmüyor 20 saniye bilemediniz 30 saniye sonra orgazm oluyorum lakin o sırada kendimi tutamiyorum ve buttun hazzı almış o sırada ilişkiye son vermek istiyorum çünkü daha sonrasında birleşme olduğunda bile zevk alamıyorum.
Yaşadığının orgazm olduğuna emin misin bu gerçekten sıkıntı

Kadınlar için 20 30 sn çok kısa bence. Sürtünme olmadan deneyin sevişerek birbirinize dokunarak yavaş yavaş sonra birleşme gerçekleştirin

Hiç bilmiyorum ama yanında bile yatmak istemiyorum bütün isteğim alınmış gibi hissediyorum. Bı sorun olduğunu fakat nasıl bir sorun olduğunu bilmiyoruz
Vajinanın içinde kalp gibi bir atım hissediyorsan bu orgazm, devam etmek istememen buna işaret aslında ama eşini rahatlatmak için devam etmen lazım

Eşiniz hemen boşalsa ve devam etmek istemese hoş bir durum mu olurdu sizce? Sürtünmeden ön sevişme yapın, kadınlar orgazm olduktan sonra üst üste yaşayabilirler bunu. Bir kere oldum çeşme kapandı şeklinde olmuyor. Muhtemelen cinsellik konusunda deneyimsizsiniz, bu durum bencilliğe, eşinizi soğutmaya gitmeden bol bol pratik yapın beraber. Zamanla oturur

Katılıyorum size karşılıklı bi alışveriş bu sonuçta ilerde daha büyük meseleler oluşur yoksa eşinde de isteksizlik gibi sorunlar
Fakat bu benim elimde olan bişeyde değil malesef. Jinekologlar devlette malesef randevu vermiyor. Psikolojik bı sorun mu onu bile cozemiyoruz

Fakat bu benim elimde olan bişeyde değil malesef. Jinekologlar devlette malesef randevu vermiyor. Psikolojik bı sorun mu onu bile cozemiyoruz
Bi şekilde sorunu bulmanız lazım canım eşin içinde kendin içinde.. randevu alana kadar burdaki tavsiyelerle denemeler yapın randevu alınca da dr sorarsınız

sürtünmeyle bile 20-30 sn çok kısa.
sorununuzu çözdükten sonra geride hasarlı bir eş bırakmış olabilirsiniz.
o yüzden devam edin eşiniz de tatmin olsun. ve belki siz de bir gün ikinci üçüncü kez orgazm olabilirsiniz

sürtünmeyle bile 20-30 sn çok kısa.
sorununuzu çözdükten sonra geride hasarlı bir eş bırakmış olabilirsiniz.
o yüzden devam edin eşiniz de tatmin olsun. ve belki siz de bir gün ikinci üçüncü kez orgazm olabilir
Haklısınız keşke böyle bir sorununa çözüm bulan birini bulabilsem istedim. Yine de çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

X