Erken regl

Busra2558

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
4
0
Merhaba, ben düzenli regl olmadan yaklaşık 8 ay öncesinde hafif bir kanamam oldu. Açık pembe bir kanamaydı ve yaklaşık 2 gün sürdü. Bundan 8 ay sonra ise düzenli adet görmeye başladım. 8 ay öncesinde kanama olmasının nedeni ne olabilir? Benden baska bu durumu yaşayan oldu mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben ilk 15 yaşında 1gün kanamam oldu sonra 16 yaşında adet görmeye başladım ,doğal bunlar takma çok .Hatta annem adet görmedi diye doktora götürmüştü, hiç bişiyi yok olur demişti ,yani yaşıtlarıma göre sanki geç olmuşum .

Ben ilk 15 yaşında 1gün kanamam oldu sonra 16 yaşında adet görmeye başladım ,doğal bunlar takma çok .Hatta annem adet görmedi diye doktora götürmüştü, hiç bişiyi yok olur demişti ,yani yaşıtlarıma göre sanki geç olmuşum .
Ha sizde de oldu yani.. Yaşıtlarımda pek olmadığı için bu durum merak ettim. Çok teşekkürler

Ha sizde de oldu yani.. Yaşıtlarımda pek olmadığı için bu durum merak ettim. Çok teşekkürler
Rica ederim ,hatta siz erken olmuşsunuz ne güzel ,ben 16 yaşında oldum kaç defa dr gittim .en son dr tahlillerde bişi yok ,normal her beden farklı zamanı gelince olur demişti .Çok kafanıza takmayın 👍

X