Erken ve az miktarda kanama yaşayanlar

Merhaba kanamaniz gectimi.ayni durum bendede var15gundur var.ped batirmayacak kadar ama peceteye gelen.rengi değişen nazende akıntıda kan.kullandigim mantar ve fitil ilaçlarından sonra öldü yada denk geldi.dr.gittinmi

merhaba. normalde 28 - 35 gün arası döngüm, nadiren 38e uzadığı olur pcos olduğumdan ama tedavisiz adet görüyorum. 1.5 ay önce hormon testlerim yapıldı hepsi normal. ultrasonla da bakıldı. ancak bu ay 19.günümde belli belirsiz bir lekelenme gördüm. sonraki 2 gün lekelenme biraz artarak devam etti pembe ve kahverengi şekilde. ve sürekli başım ağrıdı bu günlerde. yerleşme kanaması olabileceğinden, hamilelikten şüphelendim. ama ertesi günü lekeyle karışık kan da gelmeye başladı. bugün de aynı şekilde devam ediyor 5.günde. regl kanaması diyemeyeceğim kadar az, ama lekelenme diyemeyeceğim kadar fazla. normalde regl dönemi sancım olur, bunda en ufak yok. vakalar çok arttığı için eğer başkalarının da yaşadığı önemsemeye gerek olmayacak bir durum ise hemen doktora koşmamak için önce burada sormak istedim. bilgisi, tecrübesi olan varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.​

benimde adetin 22. gününde geldi bu ay. aynı anlattığınız şekilde 3 gün sürdü. normalde ilk gün adet ağrım olurdu bunda ağrı sızı yok. kahverengi leke ve sildikçe pembe kırmızı kan gibi. benimde adetimin hiç erken geldiği olmamıştır aynı sizin gibiyim. ara kanama filan diyorlar, zararsızmış ama bilemedim.

Devam ediyor evet aynı şekilde. Doktorumdan anca 13 nisana randevu alabildim. Önemli değildir diye düşünüyorum ben de ama.. burayı da bilgilendiririm. Belki mevsim değşikliğinden falandır sadece,

Merhaba kanamaniz gectimi.ayni durum bendede var15gundur var.ped batirmayacak kadar ama peceteye gelen.rengi değişen nazende akıntıda kan.kullandigim mantar ve fitil ilaçlarından sonra öldü yada denk geldi.dr.gittinmi
15 gün epey uzunmuş bence siz de doktora gidin mutlaka. Ben de impryl takviye kullanmaya başlamıştım ondan mı acaba diye de düşünüyorum, yumurta gelişimini destekleyici olarak veriliyor

X