Gebeliğe Hazırlık Erken yumurtlama mı ? Ovulasyon testime bakar mısınız .

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yo gayette doğru sonuçlar aldığımı düşünüyorum. Sabah ilk idrarımı yaptıktan sonra ki idrarımla yaptım hiç sıvı almadan. 13. Gün yumurtlama14.gün çatlama gördüm. 13.gün ki kasık ağrısına uyanmamda bunu destekliyor sanırım
Hmm her zaman herkeste aynı sonuç doğru şekilde vermez uygulama da her zaman tutmaz

Sağ ol yani moral bozmaya mı geldin. Ben ilk idrarımla test yapmadım. Testten önce bir yudum da sıvı almadım.
Size mi diyorum ben siz diğer kişiye bilgi verdiniz yanlış bilgiydi bende düzeltmek istedim siz o şekilde yumurtlama görmüş olabilirsiniz ama herkes o şekilde yumurtalama goremeyebilir bazıları uygulamayi doğru bulup ovulasyon testi yapmadan ona göre gidiyor ama her zaman uygulamaya göre yumurtlama olmaz bazen daha erken bazen daha geç yumurtlama olabilir

Ben uygulama üzerinden gitmesini söylemedim ki ben sadece takvimime göre haftamdaydı o yüzden değerlendirmiştir ovülasyon testiyle de pozitifi gördüğümde yumurtlama öncesi yumurtlama ve yumurtlama sonrasını değerlendirmiş olduğumu anlattım kimseye yanlış bilgi vermedim. Hatta benle aynı gün sat ı olan bir arkadaş vardı o ben pozitifi gördüğümde hala görmediğini söylemişti bende ona hepimizin aynı olmadığını anlattım siz yanlış anlamışsınız

Buda benim testim son 2 sini simdi yaptim 11. günüm bugün muhtemelen 2 gün sürecek yarini degerlendirmeyi düsünüyorum bizde sperm soruni var o yüzden pespese 2 yil denedim olmadi nasip bakalim 😊

Eklentiler

• E93C4E18-76D5-4B3E-9E2E-6C1C1D4B4BAF.jpeg
    E93C4E18-76D5-4B3E-9E2E-6C1C1D4B4BAF.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 49
Buda benim testim son 2 sini simdi yaptim 11. günüm bugün muhtemelen 2 gün sürecek yarini degerlendirmeyi düsünüyorum bizde sperm soruni var o yüzden pespese 2 yil denedim olmadi nasip bakalim 😊
Umarım hayırlı haberleriniz gelir 🙃

Cnm sonuc ne oldu inşallah güzeldir ama bu testle çok gebe kalan var inşallah bizede şans getirir
Kuzum 23 Ekim'de yumurtlama gördüm 17 gün sonra test yap demişti Ebru abla daha test yapmadım en ufak bir durumu gebeliğe yormakta istemiyorum midem yanıyor bulanıyor çok yedim o yüzden falan diyorum yani henüz test yapmadım en erken ne zaman kan versem çıkar ki

Kuzum 23 Ekim'de yumurtlama gördüm 17 gün sonra test yap demişti Ebru abla daha test yapmadım en ufak bir durumu gebeliğe yormakta istemiyorum midem yanıyor bulanıyor çok yedim o yüzden falan diyorum yani henüz test yapmadım en erken ne zaman kan versem çıkar ki
5 gün daha bekle cnm ebru genelde 17 gün yapın diyor ama 10.gun bile pozitif çıkan oluyor

Bende aldım buay ebrudan bakalım ne olacak

İnşallah kuzum hepimiz istediğimize kavuşuruz 🖤 o beklemek çok zor ama bakalım bekliyoruz işte 😔
Canim bende sonlanan gebeligimdw yumurtlamadan sonra 8. gün görmüstüm cok silik cizgi ☺️ Bi ben görüyordum ama 9-10 derken koyulasmisti bu Innovitanin erken gebelik testleri vardi bende ultraerken onunla farketmistim testler Ebru ablaninkiyle ayni hassasiyetteydi onada yollamistim hatta ☺️

Canim bende sonlanan gebeligimdw yumurtlamadan sonra 8. gün görmüstüm cok silik cizgi ☺️ Bi ben görüyordum ama 9-10 derken koyulasmisti bu Innovitanin erken gebelik testleri vardi bende ultraerken onunla farketmistim testler Ebru ablaninkiyle ayni hassasiyetteydi onada yollamistim hatta ☺️
Ebru anlasan aldığım ovülasyon testlerinin yanında gelen gebelik testlerinden birini yaptım az önce gerçi gün içinde çokta su içmiştim ama yaptım gene de siz böyle deyince negatif çıktı

X