ersağ mı? farmasi mi? biobelinda mı?

gonluyorgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2017
83
18
Hayırlı ramazanlar Kızlar. Evimi kimyasaldan arındırmak istiyorum. Farmasi den temizlik malzemeleri getirecektim. Ersağ üye oldum daha iyi ürünler dediler. Kullanıp gerçekten memnun kalan var mı. Çamaşır ,bulaşık deterjanı ,şampuan, mutfak temizleme, genel temizlik bütün ürünleri kullanmayı düşünüyorum. Bilenler yardımcı olabilir mi :)

Hayırlı ramazanlar Kızlar. Evimi kimyasaldan arındırmak istiyorum. Farmasi den temizlik malzemeleri getirecektim. Ersağ üye oldum daha iyi ürünler dediler. Kullanıp gerçekten memnun kalan var mı. Çamaşır ,bulaşık deterjanı ,şampuan, mutfak temizleme, genel temizlik bütün ürünleri kullanmayı düşünüyorum. Bilenler yardımcı olabilir mi :)
naturaliveyi araştırabilir siniz..en güzeli kendiniz yapabilirsiniz :)

Ben kullaniciyim cok memnunumm en onemli memnuniyetim evimde kimyasal kalmadi.camasir suyu hic kullanmiyorum.sadece temizlik urunleri degil gida takviyeleri vucut bakimlari herseyi mukemmel.

Farmasinin fiyatları daha uygun. Ben bulaşık deterjanı, sıvı sabun, kireç temizleyici, yumuşatıcı, metal temizleyici, yağ çözücü vs kullanıyorum çok memnunum.

iy gunler neden amvay kulanmiyorsun hem organig ve gec tükeniyor.

Canim ben de sana poxy onericem.kafani daha fazla karıştırmak istemem ama cok etkili ürünler.ugrastirmiyor kolay temizlik hem %100 yerli ve helal sertifikalı

Merhabalar, Farmasi için güvenilirliği konusunda emin değilim. Doğru dürüst sertifikası bile yok. Bana söyleyen kişiye göre, Ersağ da tam doğal değilmiş. Bunu söyleyen kişi kaynağının sağlam olduğunu ve Ersağ 'ın sahibinin de kanser tedavisi gördüğünü söyledi. Ayrıca bunu bana söyleyen kişi de Ersağ üyesi. Diğer marka hakkında bilgim yok. Naturaliveyi araştırdım. O ürün hakkında da memnun olan var,cildimde yanma yaptı diyen var. Ben de sağlıklı ve doğal bir ürün arıyorum . Sizin tavsiye edebileceğiniz doğal ürünler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi günler

Zaman gecmis ama ersagdan cok memnunum ozellikle yag sokucusunden

Kullanip denemeyince bilemezsiniz .herkesin beklentisi farklidir.gorecelidir.bi kac urununden baslayabilirsiniz.denemekte fayda var🌿
Aynen gorecelidir beklentinize bagli ve ne icin kullanacaginizda onemli.dus jellerinden aksine ben cok.memnumum hatta bazi arkadaslarim kafalarinda olusan egzamalar ve yogun kepeklenme.icin de kullandi.sonuclar cok iyiydi.

ersağ banyo wc yağçöz masaj jeli el losyonu sürekli kullandıklarım
bulaşık sıvısı köpürene alışmışız köpürmediği için tereddütteyim (köpürmemesi gerekiyor zaten)
genel temizlik kokusu geliştirilebilir onun dışında güzel
karışım yapıyorum camlara banyo vc yağçöz azıcık damla fısfısa koyuyorum
koltukları damla ile sildim fena değil ama muhteşem de değil
bulaşık mak ve çamaşır ürünlerini denemedim
vazgeçemediğim banyo wc ve el losyonu diyebilirim

X